Szybkie pożyczki Częstochowa

W poniższej tabeli prezentujemy pożyczki udzielane w Częstochowie (województwo śląskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość wynosi sto zł, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może otrzymać pożyczkę w Częstochowie?

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Częstochowie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Częstochowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Jak zdobyć gotówkę bez zaglądania do BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od monitorowania rejestrów bazodanowych finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Częstochowie?

Dowiezienie gotówki do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Zasadniczo jest to wygodne na terenach wiejskich. Formularz można wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w regulaminie). W porównaniu z usługami internetowymi trochę wyższy jest koszt tego rodzaju usługi z powodu potrzeby wynagradzania konsultanta. W powyższym zestawieniu znajdziesz 2 instytucje przyznające środki finansowe z dowozem do domu. Tego rodzaju usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Pożyczanie na dokument tożsamości to usługa finansowa poszukiwana wśród klientów. Zakres formalności jest minimalna. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, emeryturę lub dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Typową usługę na dowód bez zaświadczeń załatwia się w taki oto sposób – powinieneś podać kwotę wnioskowanych środków oraz okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Częstochowie

Zaprezentowany plan miasta zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na wybrane miejsce, żeby zobaczyć adres placówki. W razie konieczności przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Częstochowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę elementarnych spraw, które odnoszą się do kosztów spłaty zobowiązania.

Na początek zestawiaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego lepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko oceń jaki jest poziom oprocentowania rzeczywistego. RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj opłatę za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie opłata za prolongatę wydatnie podraża finalny poziom kosztów.

Nadto dobrze, żebyś śledził fachowe fora poświęcone parabankom i sprawdził wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbyt duża ilość niekorzystnych ocen powinna wzbudzić szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś zdolny zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż nasze dane pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.