Pożyczki dostępne w Częstochowie

Wystąpienie o pomoc do instytucji pozabankowej jest częstym sposobem na pozyskanie pieniędzy. W poniższym opracowaniu zawarto zestawienie pożyczek gotówkowych, jakie oferowane są mieszkańcom miasta Częstochowa (śląskie) oraz pobliskich miejscowości.

W dokonaniu właściwego wyboru może pomóc przedstawiona zbiorczo tabela. Zawiera ona porównanie usług tego typu przyznawanych na dwa sposoby: przez internet, jak i u klienta w domu w Częstochowie , jak i w okolicach. Data aktualizacji: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Celem pożyczenia pieniędzy, w typowej sytuacji wystarczy jedynie dysponowanie aktualnym dowodem tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Na poniższym planie można znaleźć placówki dysponujące usługami finansowymi stacjonarnie. Kliknij na wybrany znacznik, żeby zobaczyć adres. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć opinie napisane przez internautów.

Usługi pożyczkowe w Częstochowie i okolicach.

Usługi pozabankowe udzielane bez weryfikacji BIK lub rejestrów zadłużonych

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz gotówkę nie wymagającą weryfikacji BIK lub innych baz tego typu. Takiego rodzaju usługa, jak pomoc finansowa osobom z zadłużeniem}, przyznawana jest w tych biurach kredytowych, które postanowiły nie sprawdzać baz zadłużonych. Bez konsultowania BIKu możliwe jest pozyskanie gotówki na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo rozważyć usługi „Mikroratka” oraz „Bocian”. Powyższe podmioty podają, że podchodzą do takiego klienta w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić usługi dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat weryfikacji baz dłużników.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi świadczone z dostawą do domu wnioskodawcy

Dowóz gotówki do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla klientów wariant pożyczania. Niewątpliwie takie podejście jest niezwykle użyteczne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać przez internet. W ustalonym czasie pracownik firmy przyjedzie do domu z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy gotówkę. Ponadto w wielu wypadkach przedstawiciel firmy będzie przyjeżdżał odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Niewątpliwą zaletą tego wariantu finansowania jest możliwość zapytania pracownika firmy o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (np. o niejasne zapisy w regulaminie). Wadą jest to, że z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika sumaryczny koszt tego typu usługi finansowej przeważnie jest nieco wyższy aniżeli koszt środków pieniężnych przekazywanych droga internetową. Po pieniądze z dowozem do domu możemy zgłosić się do kilku biur finansowych. Jeśli chodzi o mieszkańców Częstochowy dotyczy to takich firm, jak Bocian oraz Mikroratka.

Jakie są wymagania wiekowe dla pożyczających?

Niskie warunki pożyczania są dowodem na to, że skorzystać z usług pozabankowych może niemal każdy. Najniższy wiek kredytobiorcy powinien wynosić osiemnaście lat, a najwyższy wiek w typowych przypadkach wynosi 70 lat lub więcej. Są również kilka usług pożyczkowych przyznawanych klientom w wieku ponad 80 lat. Oto poszczególne wymagania w zakresie wieku w dostępnych tu usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Osoby niezatrudnione także mają możliwość pożyczenia. Należy pamiętać, że pewna część firm pożyczkowych zezwala na pomoc finansową osobom bez zatrudnienia. Aktualnie pomoc dla osób bezrobotnych ma dla przykładu Kuki i Vivus. W powyższym wypadku, żeby skorzystać z kredytu, nie ma potrzeby posiadania dokumentów o osiąganych dochodach od pracodawcy. Żeby pożyczyć pieniądze wystarczające są przychody z umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Jest również możliwość pozyskania środków finansowych na 500 plus.

Jak można uzyskać gotówkę na dowód osobisty?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to usługa finansowa poszukiwana przez klientów. Ilość wymaganych formalności dotyczących przyznawania wsparcia finansowego jest niewielka. Pożyczkobiorca nie potrzebuje przedstawiać odpowiednich dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i numer telefonu komórkowego powinieneś określić wysokość wnioskowanych środków oraz długość okresu spłaty pożyczonych środków. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i poczekać na odpowiedź w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczane środki zostanie przelana na rachunek bankowy klienta. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej klientów.
Copy link
Powered by Social Snap