Szybkie pożyczki. Zestawienie dla miasta Dąbrowa Górnicza

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm pozabankowych. Szczególnie warto zainteresować się pożyczkami przedstawionymi w znajdującym się poniżej porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Dąbrowie Górniczej (województwo śląskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady szybka pożyczka w mieście Dąbrowa Górnicza jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

W przypadku szybkiej pożyczki w Dąbrowie Górniczej wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Dąbrowie Górniczej. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z przeglądania rejestrów bazodanowych dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Dąbrowie Górniczej?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne zapisy w regulaminie). W porównaniu z usługami internetowymi nieco wyższy jest koszt takiego typu usługi finansowej z racji konieczności wynagradzania pracownika. O pieniądze z dostawą do domu możesz wnioskować w 2 podmiotach pożyczkowych. Takie usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to usługa finansowa poszukiwana przez klientów. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Pożyczkobiorca nie potrzebuje dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę lub dochody z renty. Ubieganie się o taką usługę jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu oraz rachunek bankowy. W większości przypadków usługę świadczoną na podstawie dowodu załatwia się w taki oto sposób – należy podać wartość pieniędzy i czas spłaty długu. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności kredytowej.

Plan rozmieszczenia firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Dąbrowa Górnicza i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia ich umiejscowienie. Kliknij na odpowiedni punkt, żeby sprawdzić adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Dąbrowie Górniczej i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na kilka naczelnych kwestii, dotyczących kosztów takiego zobowiązania.

Na początek poznaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najlepiej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Następnie obowiązkowo porównaj wielkość R.R.S.O.. R.R.S.O. to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Dąbrowa Górnicza, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty bardzo podraża ogólny koszt.

Także potrzebne jest, żebyś wertował fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość niekorzystnych opinii powinna obudzić Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: postąp tak, żeby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż nasze porady pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.