Pożyczki dostępne Dąbrowie Górniczej

Zwrócenie się o pomoc do firmy pozabankowej jest doraźną metodą na zdobycie gotówki. W poniższym artykule zaprezentowano porównanie pożyczek pozabankowych, które oferowane są mieszkańcom miasta Dąbrowa Górnicza (śląskie) oraz pobliskich miejscowości.

W podjęciu odpowiedniej decyzji może pomóc przedstawiona zbiorczo tabela. Prezentuje ona szczegółową analizę usług pożyczkowych dostępnych zarówno przez internet, jak i u klienta w domu w Dąbrowie Górniczej , jak i w okolicy. Data aktualizacji: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w typowym przypadku wystarczające jest jedynie dysponowanie ważnym dokumentem tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Na poniższym planie można znaleźć placówki świadczące usługi finansowe w trybie stacjonarnym. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, żeby odczytać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć recenzje wystawione przez klientów.

Usługi pożyczkowe w Dąbrowie Górniczej i okolicy.

Pomoc finansowa świadczona bez sprawdzania BIKu lub baz dłużników

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz gotówkę nie wymagającą weryfikacji BIK albo innych baz tego rodzaju. Tego typu pomoc finansowa osobom z zadłużeniem}, udzielana bywa w tych parabankach, które zdecydowały się nie konsultować baz zalegających z długami. Bez konieczności weryfikacji bazy BIK możesz pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również rozważyć usługi „Mikroratka” oraz „Bocian”. Wspomniane instytucje podają, że podchodzą do takiego klienta indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest przejrzeć usługi dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat sprawdzania baz dłużników.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi świadczone z dostawą do domu wnioskodawcy

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. W szczególności takie podejście będzie niezwykle użyteczne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać przez internet. W ustalonym czasie pracownik firmy zjawi się u klienta wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach przedstawiciel firmy pożyczkowej będzie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień. Bezwzględną zaletą takiego sposobu pożyczania jest sposobność zapytania przedstawiciela handlowego o szczegóły przed podpisaniem umowy pożyczkowej (między innymi o szczególne określenia w regulaminie). Z drugiej jednak strony z powodu konieczności zatrudnienia konsultanta koszt tego rodzaju finansowania jest z reguły nieco wyższy niż w przypadku środków pieniężnych przekazywanych kanałami internetowymi. O pieniądze z dowozem do domu możesz starać się w dwóch podmiotach finansowych. W przypadku klientów z Dąbrowy Górniczej dotyczy to takich firm, jak Mikroratka i Bocian.

Ile trzeba mieć lat, żeby móc pożyczyć pieniądze?

Stosunkowo niskie wymogi wiekowe są dowodem na to, iż skorzystać z usług pozabankowych może praktycznie każdy dorosły. Minimalny próg wiekowy klienta musi wynosić 18 lat, podczas gdy maksymalny wiek w typowych przypadkach przekracza 70 lat. Znane są także kilka usług pożyczkowych przyznawanych osobom sięgającym 85 lat. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wymagania wiekowe w dostępnych tu usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Wsparcie finansowe dla osób bezrobotnych

Osoby niepracujące także mają możliwość pożyczenia. Warto pamiętać, że pewna liczba biur kredytowych decyduje się na pomoc finansową osobom bez zatrudnienia. Aktualnie usługę pożyczkową dla bezrobotnych posiada między innymi Vivus i Kuki. W powyższym wypadku, aby skorzystać z kredytu, nie trzeba posiadać zaświadczeń o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Aby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy wystarczy posiadanie dochodów z umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Dostępna jest także możliwość pozyskania środków pieniężnych na 500 plus.

Jak uzyskać gotówkę na dowód osobisty?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów. Ilość wymaganych formalności dotyczących przyznawania wsparcia finansowego jest minimalna. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę czy świadczenie rentowe. Pożyczkę na dowód można zaciągnąć w taki oto sposób – wystarczy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy oraz okres trwania umowy. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję pożyczkową w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczane środki będzie przekazana na konto pożyczkobiorcy. Należy jednakże pamiętać, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy.
Copy link
Powered by Social Snap