Szybkie pożyczki. Zestawienie dla miasta Elbląg

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. Szczególnie warto przyjrzeć się szybkim pożyczkom zamieszczonym w znajdującym się tutaj zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Elblągu (województwo warmińsko-mazurskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady szybka pożyczka w mieście Elbląg jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

W przypadku szybkiej pożyczki w Elblągu wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Elblągu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz danych osób z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Elblągu?

Dowóz gotówki bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. W szczególności jest to przydatne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś określenia w regulaminie). W porównaniu z usługami internetowymi nieco wyższy jest koszt takiego typu usługi ze względu na konieczność zatrudnienia przedstawiciela. O pieniądze z dowozem do domu możesz wnioskować w kilku firmach pozabankowych. Tego typu usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany jeśli chodzi o klientów. Zakres formalności jest niewielka. Klienci nie muszą przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, emeryturę czy też rentę. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. Typową usługę świadczoną na dowód bez zaświadczeń załatwia się w następujący sposób - należy określić wartość pieniędzy oraz pożądany okres spłaty. Potem należy wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Elbląg i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich lokalizację. Zaznacz wybrany punkt, aby odczytać adres. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Elblągu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zweryfikować parę zasadniczych rzeczy, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze porównuj możliwie dużo prezentowanych usług, ponieważ za sprawą tego lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim kroku obowiązkowo oszacuj jaka jest wysokość oprocentowania. Stopa RRSO to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Elbląg, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj koszty prolongaty zadłużenia. Z reguły przedłużenie spłaty istotnie podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo pożądane jest, abyś odwiedzał dostępne fora zajmujące się rynkiem pozabankowym i szukał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia liczba nieprzychylnych dyskusji musi obudzić Twoją uwagę.

Następna kwestia: pamiętaj, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Oceń należycie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować darmowo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż nasze dane pomogą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.