Pożyczki dostępne w Elblągu

Skorzystanie z firmy pozabankowej bywa doraźnym sposobem na załatanie domowego budżetu. Poniżej przedstawiono porównanie pożyczek pozabankowych, które świadczone są klientom miasta Elbląg (warmińsko-mazurskie) i okolic.

W dokonaniu właściwego wyboru może pomóc poniższa lista. Prezentuje ona oferty usług pożyczkowych udzielanych na dwa sposoby: przez internet, jak i w domu klienta w Elblągu , jak i w okolicach. Informacje zaktualizowano w dniu: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Celem pożyczenia pieniędzy, w typowym przypadku wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dowodu osobistego, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Za sprawą zamieszczonej tu mapy można znaleźć biura z usługami finansowymi na miejscu. Kliknij na wybrany punkt, aby wyświetlić dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć opinie wystawione przez konsumentów.

Firmy pożyczkowe w Elblągu i okolicach.

Wsparcie finansowe przyznawane bez sprawdzania BIKu lub baz dłużników

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz gotówkę nie wymagającą weryfikacji BIK lub innych rejestrów dłużników. Tego typu pomoc zadłużonym}, udzielana bywa przez te firmy, które zdecydowały się nie monitorować baz danych zalegających z długami. Z pominięciem weryfikacji bazy BIK możesz pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się usługami „Bociana” i „Mikroratki”. Wskazane biura informują, że taktują takich klientów indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można przejrzeć usługi dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi pożyczkowe z dostawą do domu wnioskodawcy

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla klientów wariant pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia tego typu wsparcie będzie wygodne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać drogą online. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi usługobiorcę w domu z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach przedstawiciel biura pożyczkowego będzie odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Sporą zaletą takiego rozwiązania jest sposobność wypytania pracownika firmy o szczegóły przed podpisaniem umowy pożyczkowej (przykładowo o konkretne zapisy w regulaminie). Jednak z powodu konieczności wynagradzania przedstawiciela wydatek dotyczący takiego rodzaju rozwiązania jest z reguły nieco wyższy niż w przypadku środków finansowych przelewanych droga internetową. W naszym zestawieniu znajdziesz 2 instytucje dysponujące gotówką w domu. W przypadku mieszkańców Elbląga są nimi Mikroratka i Bocian.

Jakie są wymagania wiekowe dla pożyczających?

Relatywnie niewielkie wymogi wiekowe prowadzą do wniosku, iż skorzystać z usług pozabankowych może niemal każda pełnoletnia osoba. Najniższy wiek osoby pożyczającej powinien wynosić osiemnaście lat, podczas gdy maksymalny wiek przeważnie wynosi 70-75 lat. Bywają nawet usługi pożyczkowe świadczone klientom w wieku przekraczającym 80 lat. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wymogi wiekowe w znajdujących się tutaj usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Osoby pozbawione pracy również mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna część firm zdecydowała się na pomoc finansową osobom bez zatrudnienia. Aktualnie usługę pożyczkową dla bezrobotnych posiada między innymi Finbo oraz Kuki. W powyższym przypadku, żeby skorzystać z kredytu, nie trzeba mieć zaświadczenia o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Aby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy wystarczające są przychody z umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Jest również szansa pożyczenia pieniędzy na 500 plus.

W jaki sposób można zdobyć pieniądze na dowód osobisty?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to usługa finansowa poszukiwana wśród klientów. Zakres formalności dotyczących przyznawania wsparcia finansowego jest minimalna. Klienci nie są zobowiązani przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę lub dochody z renty. Kredyt na dowód można zaciągnąć następująco - powinieneś określić wartość pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję pożyczkową w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto bankowe klienta. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej klienta.
Copy link
Powered by Social Snap