Szybkie pożyczki Gorzów Wielkopolski

W poniższej tabeli zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Gorzowie Wielkopolskim (województwo lubuskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych także nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota wynosi sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Gorzowie Wielkopolskim?

Osoby pragnące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Gorzowie Wielkopolskim?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Gorzowie Wielkopolskim. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Jak można otrzymać pieniądze bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania rejestrów zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Gorzowie Wielkopolskim?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Nie ulega wątpliwości, że może to być pomocne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy gotówkę. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w regulaminie). W odniesieniu do usług internetowych nieco wyższy jest koszt takiego rodzaju usługi finansowej ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela. O pieniądze z dowozem do domu możesz starać się w kilku instytucjach pozabankowych. Takie usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to usługa finansowa poszukiwana wśród klientów. Zakres wymagań jest ograniczona. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy oraz posiadanie telefonu komórkowego. Typową usługę świadczoną na dowód załatwia się w taki oto sposób – powinieneś wybrać wysokość pożyczanych pieniędzy oraz czas trwania umowy. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Gorzowie Wielkopolskim

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia miejsca położenia placówek. Zaznacz wybraną kropkę, żeby odczytać dane adresowe placówek. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Gorzowie Wielkopolskim.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz sprawdzić kilka fundamentalnych spraw, które dotyczą kosztów takich produktów.

Po pierwsze porównaj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

To nie wszystko obowiązkowo porównaj wielkość oprocentowania rzeczywistego. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom opłat. W szczególności zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj koszty prolongaty długu. Przeważnie prolongata bardzo powiększa całościowy koszt zadłużenia się.

Dodatkowo sensownie jest, byś czytał portale internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i śledził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia ilość krytycznych ocen powinna podwyższyć Twoją szczególną czujność.

Po piąte dopilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że zamieszczone tutaj rozwiązania pozwolą wybrać instytucję spełniającą wymagania.