Szybkie pożyczki Kalisz

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Kaliszu (województwo wielkopolskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Kaliszu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Kaliszu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania baz danych zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Kaliszu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. W szczególności może to być użyteczne w przypadku wsi. Formularz można wysłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w regulaminie). W porównaniu z usługami internetowymi trochę wyższy jest koszt takiego typu finansowania ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika. Po pieniądze z dostawą do domu można zgłosić się do dwóch instytucji pożyczkowych. Taką usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów. Ilość formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek w banku i numer telefonu komórkowego. W większości przypadków usługę na dowód załatwia się następująco - trzeba podać wysokość pieniędzy i czas spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto bankowe. Warto jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Lokalizacja instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Kalisz i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich położenie. Zaznacz określony lokalizator, aby odczytać adres placówki. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać recenzje wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Kaliszu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania warto poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto sprawdzić parę podstawowych spraw, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie oceniaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ dzięki temu pełniej rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Po drugie koniecznie poznaj skalę oprocentowania rzeczywistego. R.R.S.O. to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Kalisz, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj opłatę za przedłużenie spłaty. Często opóźnienie spłaty znacząco podwyższa ogólny poziom kosztów.

Ponadto pożądane jest, abyś studiował fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i przeszukał wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość krytycznych opinii musi zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, aby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyżej zaprezentowane informacje pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.