Szybkie pożyczki Katowice

Chcesz tanio pożyczyć pieniądze?. Przygotowaliśmy tu dla Ciebie starannie wyselekcjonowaną ofertę pożyczek gotówkowych udzielanych w Katowicach, śląskie. Widnieje ona na poniższej liście.

Oferta usług pożyczkowych świadczonych online i w domu

W dokonaniu najlepszego wyboru może Ci pomóc poniższe zestawienie. Zamieściliśmy tutaj pożyczki zarówno przez internet, jak i te udzielane w domu klienta w Katowicach. Aktualizacja: 4 listopada 2022.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
Pełna oferta ❯❯

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w typowej sytuacji wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dowodu osobistego, konta w banku a także dysponowanie aktywnym telefonem.

Na poniższym planieznaleźć można placówki oferujące szybką pożyczkę w Katowicach w biurze. Kliknij na czerwone kółko, aby sprawdzić dane adresowe pożyczkodawcy.

biura pozyczkowe w Katowicach.

Oferta pożyczek świadczonych bez weryfikacji baz

Masz złą historię kredytową? Jeżeli w trakcie 5 ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony lub nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji BIK. Tego typu pomoc zadłużonym, proponowana jest przez instytucje parabankowe, które zdecydowały się nie badać baz danych zalegających z długami. Bez weryfikacji BIKu możesz pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Jeżeli jesteś osobą zadłużoną, która widnieje w tej bazie, to możesz rozważyć również zainteresowanie się ofertami „Bocian” i „Mikroratka”. Powyższe biura podają, że taktują takich klientów w sposób indywidualny. Jeśli masz długi i żaden bank nie chce pożyczyć Ci pieniędzy, to warto, abyś przejrzał znajdujące się tutaj najlepsze oferty dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia przydatne dane dotyczące weryfikacji baz kredytobiorców.
 Bez sprawdzania bikuBez sprawdzania KRDBez BIKBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Oferta wsparcia finansowego w domu klienta

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla klientów sposób pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie takie ułatwienie będzie bardzo użyteczne na obszarach wiejskich. Wniosek pożyczkowy można wysłać drogą internetową. W ustalonym czasie pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do Ciebie do domu wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy wręczy Ci gotówkę. Ponadto w wielu wypadkach przedstawiciel firmy będzie odbierać raty co miesiąc lub co tydzień. Niewątpliwą zaletą takiego rodzaju finansowania jest okazja wypytania przedstawiciela handlowego o szczegóły przed finalizacją umowy (między innymi o niejasne zapisy w umowie). Wadą jest to, że z racji konieczności zatrudnienia konsultanta sumaryczny koszt tego typu usługi finansowej przeważnie jest nieco większy niż w przypadku środków pieniężnych przelewanych droga internetową. Na powyżej zaprezentowanej liście dostępne są 2 warianty pożyczek udzielanych w domu.

Ile musisz mieć lat, aby

Relatywnie niewielkie wymagania wiekowe są dowodem na to, iż skorzystać z usług pozabankowych może niemal każdy klient. Minimalny wiek kredytobiorcy winien wynosić osiemnaście lat, a maksymalny wiek w typowych przypadkach przekracza 70 lat lub więcej. Znaleźć można nawet usługi pożyczkowe przyznwane klientom mającym 85 lat. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wymogi wiekowe w dostępnych tu propozycjach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Oferty dla osób bezrobotnych

Bezrobotni klienci również mogą pożyczyć pieniądze. Należy mieć świadomość, że pewna grupa pożyczkodawców zdecydowała się na pomoc finansową osobom bez zatrudnienia. Relatywnie niedrogą usługę pożyczkową dla bezrobotnych znaleźć można między innymi w ofercie Vivus. W takiej sytuacji, aby skorzystać z usługi pożyczkowej, nie trzeba zaświadczeń o osiąganych zarobkach od pracodawcy. Aby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy} wystarczy, że będziesz miał dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Masz możliwość także pożyczyć pieniądze na 500+.

Oferty od ręki

Jest to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów firm chwilówkowych. Klienci nie muszą dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. Warunki skorzystania z pożyczki na dowód są następujące: wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy jak również telefon komórkowy.Trzeba wybrać wartość wnioskowanej gotówki oraz czas spłaty zobowiązania finansowego. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na odpowiedź. Gdy decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na konto wnioskującego w ciągu 10-15 minut. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Na samym szczycie naszej listy można znaleźć oferty pożyczek na dowód obecnie udzielane najkorzystniej.

O czym warto pamiętać przed wyborem oferty?

Decyzję o skorzystaniu z usług pożyczkowych dostępnych zarówno w placówce stacjonarnej czy online powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na parę zasadniczych spraw, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie porównaj jak najwięcej proponowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

To nie wszystko bezwzględnie oblicz skalę stóp procentowych. RRSO to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonać wyboru oferty , która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ od dnia 4 listopada 2022 stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej prowizja winna nie przekraczać 25 procent wnioskowanej kwoty plus maksymalnie 30 proc. pożyczonej kwoty w skali rocznej (np. pożyczenie 500 zł na 30 dni może kosztować maksymalnie 137,50 zł). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty finansowania oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz złożyć wniosek, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź opłatę za rolowanie spłaty. Niejednokrotnie opłata za prolongatę znacząco podwyższa sumaryczny koszt.

Po czwarte dobrze, abyś studiował fachowe strony zajmujące się parabankami i przeanalizował uwagi o instytucji, która Cię interesuje. Znajdują sie one na przykład w serwisie https://pozyczkaportal.pl. Zbytnia liczba negatywnych opinii musi obudzić Twoją czujność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać darmowo.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyżej opublikowane informacje pozwolą Ci wybrać ofertę pozabankową jakiej poszukujesz.

Copy link
Powered by Social Snap