Pożyczki dostępne w Łodzi

Skorzystanie z firmy pozabankowej bywa doraźnym sposobem na zdobycie gotówki. Poniżej zamieszczono zestawienie pożyczek gotówkowych, które udzielane są klientom miejscowości Łódź (łódzkie) oraz pobliskich miejscowości.

W podjęciu odpowiedniej decyzji przydatna będzie zamieszczona niżej lista. Zawiera ona aktualną ofertę usług tego typu dostępnych na dwa sposoby: online, jak i w domu klienta w Łodzi , jak i w okolicy. Data aktualizacji: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Celem skorzystania z powyższych propozycji, zasadniczo wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Z pomocą opublikowanej tu mapki znaleźć można placówki świadczące usługi finansowe lokalnie. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, aby sprawdzić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć oceny napisane przez konsumentów.

Firmy pożyczkowe w Łodzi i okolicach.

1. Credit Banque – al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 25, tel. 570 580 757;
2. +Gotówka – ul. Zgierska 31/33; tel. 669 860 860;
3. Profi Credit – ul. Dowborczyków 25/112, tel. 517 883 460;
4. Centrum Kredytów i Chwilówek bez BIK – al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 52; tel. 501 682 929;
5. iCredit Sp. z o.o. – ul. Orla 13/19, tel. 22 122 11 00.

Wsparcie finansowe udzielane bez weryfikacji BIK lub rejestrów zadłużonych

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji BIKu albo innych rejestrów zadłużonych. Tego rodzaju pomoc finansowa osobom z zadłużeniem}, proponowana bywa przez te firmy, które postanowiły nie sprawdzać baz zalegających z długami. Z pominięciem weryfikacji BIKu możesz pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się usługami „Bociana” i „Mikroratki”. Wyżej wymienione instytucje podają, że taktują takich klientów indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć usługi dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi pożyczkowe z dostawą do domu wnioskodawcy

Dowóz gotówki do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla klientów wariant finansowania. Zasadniczo tego typu wsparcie jest niezwykle przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy gotówkę. Ponadto w wielu wypadkach pracownik firmy będzie odbierać raty co miesiąc lub co tydzień. Plusem tego sposobu pożyczania może być sposobność zapytania przedstawiciela handlowego o szczegóły przed finalizacją umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie). Wadą jest to, że ze względu na konieczność wynagradzania przedstawiciela wydatek dotyczący tego typu finansowania bywa przeważnie nieco wyższy aniżeli w wypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową. W naszym zestawieniu znajdziesz 2 firmy udzielające gotówki w domu. W przypadku klientów z Łodzi należą do nich Bocian oraz Mikroratka.

Wymagania wiekowe

Obecnie obowiązujące niewielkie wymogi wiekowe prowadzą do wniosku, iż skorzystać z usług pozabankowych może praktycznie każdy dorosły. Najniższy wiek pożyczkobiorcy powinien wynosić osiemnaście lat, podczas gdy najwyższy wiek przeważnie wynosi 70-75 lat. Bywają również kilka usług pożyczkowych przyznawanych osobom w wieku ponad 80 lat. Oto szczegółowe wymogi wiekowe w dostępnych tu propozycjach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Osoby pozbawione pracy także mogą pożyczyć pieniądze. Trzeba wiedzieć, że pewna grupa biur pożyczkowych zezwala na pomoc osobom bezrobotnym. W chwili obecnej pożyczkę dla osób bezrobotnych ma chociażby Kuki i Vivus. W tym wypadku, aby skorzystać z usługi pożyczkowej, nie ma konieczności posiadania zaświadczeń o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Żeby pożyczyć pieniądze wystarczy posiadanie dochodów z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Jest również szansa pozyskania środków pieniężnych na 500+.

Jak można uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Usługa polegająca na pożyczaniu na podstawie dokumentu tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane jeśli chodzi o klientów. Liczba wymaganych formalności dotyczących przyznawania wsparcia finansowego jest ograniczona. Klienci nie muszą dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy też świadczenie rentowe. Pożyczkę na dowód można wziąć następująco - należy podać wysokość pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty pieniędzy. Następnie należy wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczane środki zostanie przelana na konto osobiste klienta. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy.
Copy link
Powered by Social Snap