Szybkie pożyczki Lublin

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Lublinie (województwo lubelskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to raptem sto złotych, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Lublinie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Lublinie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z sprawdzania baz danych zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Lublinie?

Dowiezienie gotówki do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Zasadniczo może to być pomocne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś określenia w regulaminie czy umowie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt tego typu usługi ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania pracownika. Po pieniądze z dowozem do domu klienci mogą udać się do 2 instytucji pożyczkowych. Takie usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane wśród klientów. Ilość wymaganych formalności jest niewielka. Klienci nie muszą przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne lub rentę. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. Typową usługę na podstawie dowodu załatwia się w następujący sposób - wystarczy określić kwotę pożyczanych środków oraz długość okresu spłaty długu. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od zdolności finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Lublin i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta wskazuje ich umiejscowienie. Kliknij na określony lokalizator, żeby sprawdzić adres. W razie konieczności można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć opinie napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Lublinie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania należy poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę zasadniczych kwestii, które dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie zestawiaj jak najwięcej dostępnych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim kroku bezwzględnie zweryfikuj poziom stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Lublin, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń koszt prolongowania zadłużenia. Z reguły opłata za prolongatę istotnie podwyższa całościowy koszt.

Także sensownie jest, abyś wchodził na portale internetowe traktujące o usługach pozabankowych i przeszukał wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba złych dyskusji powinna obudzić Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: kontroluj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie go pobrać bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż nasze dane pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.