Szybkie pożyczki Opole

W tabeli poniżej zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Opolu (województwo opolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem sto PLN, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Opolu?

Osoby planujące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Opolu?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Opolu. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej.

Jak dostać środki pieniężne z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od weryfikowania baz osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów często banki wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Opolu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Bez wątpienia może to być przydatne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy przekaże gotówkę. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). W porównaniu z usługami internetowymi nieco wyższy jest koszt tego rodzaju finansowania z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania pracownika. O pieniądze w domu możemy wnioskować w 2 firmach pożyczkowych. Tego rodzaju usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Usługa polegająca na pożyczaniu na podstawie dokumentu tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane jeśli chodzi o klientów. Zakres wymagań jest niewielka. Klienci nie są zobowiązani dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, emeryturę czy też rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego. W większości przypadków usługę świadczoną na dowód bez zaświadczeń załatwia się w taki oto sposób – powinieneś określić wysokość pożyczanych środków jak również okres spłaty długu. Następnie należy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Opolu

Zaprezentowany plan miasta zawiera położenie placówek. Zaznacz właściwy marker, żeby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć oceny wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Opolu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś sprawdzić parę fundamentalnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów spłaty.

W pierwszym rzędzie poznaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie bezwzględnie oblicz jaki jest poziom stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności oszacuj opłatę za rolowanie spłaty. Niejednokrotnie przedłużenie bardzo podraża całkowity koszt.

Po czwarte potrzebne jest, byś odwiedzał fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Duża ilość niekorzystnych dyskusji powinna zwiększyć Twoją nieufność.

Po piąte postępuj tak, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport wygenerować darmowo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż powyżej opublikowane dane pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.