Szybkie pożyczki Płock

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Płocku (województwo mazowieckie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to raptem 100 PLN, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Płocku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Płocku. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z weryfikowania baz osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Płocku?

Dowóz gotówki bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. W szczególności jest to przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne określenia w regulaminie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt tego rodzaju finansowania z powodu konieczności wynagradzania takiego pracownika. W naszym zestawieniu znajdziesz 2 instytucje udzielające gotówki w domu. Takie usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to usługa finansowa poszukiwana wśród klientów. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Pożyczkobiorca nie potrzebuje przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę lub świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. W większości przypadków usługę na dowód bez zaświadczeń załatwia się w taki oto sposób – wystarczy podać wysokość niezbędnych środków i długość okresu spłaty pożyczonych środków. Potem trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto bankowe. Należy jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Płock i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na odpowiedni punkt, aby poznać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić oceny wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Płocku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z określonego wariantu finansowania należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś ocenić parę fundamentalnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów takich produktów.

Na początek poznaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w skali całego rynku.

Idąc dalej: obowiązkowo oblicz wielkość R.R.S.O.. R.R.S.O. to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Płock, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj koszty przedłużenia zadłużenia. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty znacząco powiększa finalny poziom kosztów.

Również dobrym rozwiązaniem jest, abyś przeglądał fora traktujące o usługach pozabankowych i analizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca liczba nieprzychylnych opinii musi podwyższyć Twoją szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: rób tak, aby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie spłacić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyższe rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.