Pożyczki dostępne w Płocku

Wystąpienie o pomoc do instytucji pozabankowej jest doraźną metodą na załatanie domowego budżetu. W poniższym artykule zaprezentowano analizę pożyczek, które oferowane są mieszkańcom miasta Płock (mazowieckie) oraz pobliskich miejscowości.

W podjęciu odpowiedniej decyzji pomocna będzie opublikowana niżej tabela. Zawiera ona szczegółową analizę usług tego typu udzielanych zarówno przez internet, jak i w domu w Płocku , jak i w okolicy. Dane zaktualizowano w dniu: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Do pożyczenia środków pieniężnych, przeważnie wystarczy jedynie dysponowanie aktualnym dowodem tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Za sprawą zamieszczonej tu mapy da się zlokalizować biura z usługami finansowymi stacjonarnie. Kliknij na właściwy lokalizator, żeby poznać adres. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać recenzje napisane przez kredytobiorców.

Biura pożyczkowe w Płocku i okolicy.

Usługi pozabankowe świadczone bez sprawdzania BIK lub rejestrów zadłużonych

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji BIK albo innych baz tego typu. Taka usługa, jak pomoc finansowa osobom z zadłużeniem}, udzielana jest przez instytucje parabankowe, które zdecydowały się nie konsultować rejestrów bazodanowych dłużników. Bez weryfikacji BIK możliwe jest pozyskanie gotówki chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą dodatkowo rozważyć usługi „Mikroratka” oraz „Bocian”. Powyższe instytucje informują, że oceniają sytuację takiego klienta w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć rozwiązania dla klientów zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei przydatne dane dotyczące konsultowania baz osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Wsparcie finansowe u klienta w domu

Dostarczanie gotówki do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla klientów tryb pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że takie pożyczanie będzie dosyć pomocne na terenach wiejskich. Formularz wniosku można wysłać drogą internetową. W umówionym czasie pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z wnioskowaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże gotówkę. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Bezwzględną zaletą opisanego wariantu finansowania jest okazja wypytania pracownika firmy o szczegóły przed finalizacją umowy (między innymi o konkretne określenia w umowie). Wadą jest to, że ze względu na konieczność wynagradzania konsultanta wydatek poniesiony z tytułu takiego typu usługi bywa trochę wyższy niż w przypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową. W powyższym zestawieniu znajdziesz dwie instytucje przyznające środki finansowe z dostawą do domu. W przypadku mieszkańców Płocka dotyczy to takich firm, jak Bocian oraz Mikroratka.

Wymagania wiekowe

Niskie warunki finansowania dowodzą, że skorzystać z usług pozabankowych może praktycznie każdy pełnoletni. Minimalny limit wiekowy klienta musi wynosić 18 lat, a maksymalny wiek z reguły wynosi 70 lat lub więcej. Są ponadto parę usług pożyczkowych udzielanych ludziom w wieku ponad 80 lat. Oto szczegółowe wymagania wiekowe w dostępnych tu propozycjach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Osoby bezrobotne również mogą pożyczyć pieniądze. Warto pamiętać, że część firm pożyczkowych dopuszcza pomoc osobom niezatrudnionym. Obecnie usługę pożyczkową świadczoną niezatrudnionym ma między innymi Kuki i Finbo. W tej sytuacji, aby skorzystać z kredytu, nie trzeba zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach od pracodawcy. Żeby pożyczyć pieniądze wystarczy posiadanie dochodów z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Jest także możliwość pożyczenia pieniędzy na 500 plus.

Jak uzyskać gotówkę na dowód osobisty?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród pożyczkobiorców. Liczba formalności związanych z przyznaniem pomocy finansowej jest ograniczona. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne albo rentę. Skorzystanie z takiej usługi. Celem (wzięcia pożyczki na dowód powinieneś podać kwotę wnioskowanych środków oraz okres spłaty długu. Potem trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przelana na konto osobiste wnioskującego. Należy jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej klienta.
Copy link
Powered by Social Snap