Szybkie pożyczki Płock

W poniższej tabeli zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Płocku (województwo mazowieckie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota wynosi sto zł, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Płocku?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Płocku?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Płocku. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole.

Czy można uzyskać gotówkę bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z badania baz zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat weryfikacji rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Płocku?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to użyteczne w przypadku ludzi starszych. Formularz wniosku da się wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). W porównaniu z usługami internetowymi trochę wyższy jest koszt tego rodzaju finansowania z powodu konieczności wynagradzania pracownika. W naszym zestawieniu znajdziesz 2 instytucje dysponujące gotówką w domu. Taką usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Usługa polegająca na pożyczaniu na podstawie dokumentu tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród pożyczkobiorców. Ilość wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, emeryturę albo dochody z renty. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon oraz konto osobiste. W większości przypadków usługę na sam dowód załatwia się następująco - powinieneś podać kwotę wnioskowanych środków oraz czas spłaty. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, iż pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Płocku

Zaprezentowany plan miasta wskazuje miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrane miejsce, aby poznać dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Płocku.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś zweryfikować parę podstawowych rzeczy, które dotyczą kosztów spłaty.

Na początek zestawiaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W dalszej kolejności bezwzględnie oceń jaki jest poziom stóp procentowych. Stopa oprocentowania to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszty przedłużenia spłaty. Przeważnie opłata za prolongatę znacząco powiększa całkowity poziom kosztów.

Także warto, byś wchodził na fora internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i szukał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża ilość niekorzystnych dyskusji powinna podwyższyć Twoją nieufność.

Następna kwestia: postąp tak, aby nie zadłużać się ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj informacje pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.