Pożyczki dostępne w Poznaniu

Poszukujesz instytucji, która pożyczy Ci korzystnie pieniądze? W tabeli poniżej przygotowalismy dla Ciebie ofertę najlepszych pożyczek pozabankowych udzielanych w Poznaniu (wielkopolskie) jak również w okolicach. Dostępne są tu dane odnoszące się do najniższej i najwyższej kwoty pieniężnej, minimalnego i najdłuższego czasu trwania umowy, możliwości pożyczenia pieniędzy za darmo, plusy i minusy poszczególnych ofert czy szczegółowe dane dotyczące weryfikacji baz Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej.

W dokonaniu właściwego wyboru pomocna będzie opublikowana niżej tabela. Zawiera ona oferty pożyczek przyznawanych na dwa sposoby: online, oraz z dostawą do klienta w Poznaniu , jak i w okolicach. Dane zaktualizowano w dniu: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
Pełne zestawienie ❯❯

Aby dostać chwilówkę w wymienionych wyżej firmach, w przypadku większości pożyczkodawców wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie ponadto telefon w celu komunikacji z pożyczkodawcą.

Ile trzeba mieć lat, aby móc zostać pożyczkobiorcą?

Relatywnie niewielkie warunki pożyczania dowodzą, iż skorzystać z usług pozabankowych może niemal każda pełnoletnia osoba. Najniższy wiek pożyczkobiorcy powinien przekraczać 18 lat, a maksymalny wiek z reguły przekracza siedemdziesiąt lat. Są także kilka usług pożyczkowych przyznawanych osobom mającym 85 lat. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wymagania wiekowe w dostępnych tu propozycjach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa świadczona bez weryfikacji BIKu oraz baz dłużników

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne planujesz starania o gotówkę nie wymagającą weryfikacji BIKu albo innych rejestrów tego typu. Tego typu wsparcie dla osób zadłużonych}, udzielana bywa przez parabanki, które zdecydowały się nie monitorować rejestrów zalegających z długami. Bez konsultowania BIK można zdobyć środki finansowe chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także rozważyć usługi „Mikroratka” oraz „Bocian”. Wyżej wymienione podmioty informują, że taktują takich klientów w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić rozwiązania dla klientów zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat sprawdzania baz dłużników.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Wsparcie finansowe u klienta w domu

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla klientów wariant pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo takie pożyczanie będzie dosyć pomocne w przypadku wsi. Formularz zapotrzebowania można przesłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel instytucji pożyczkowej zjawi się u klienta z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach przedstawiciel firmy będzie odbierał ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień. Bezwzględną zaletą takiego wariantu finansowania jest sposobność wypytania pracownika firmy o szczegóły zanim podpiszesz umowę pożyczkową (między innymi o szczególne zapisy w regulaminie czy umowie). Wadą jest to, że ze względu na konieczność wynagradzania takiego pracownika sumaryczny koszt takiego typu usługi jest z reguły nieco wyższy aniżeli w wypadku środków finansowych przelewanych kanałami internetowymi. W naszym zestawieniu znajdziesz dwie instytucje udzielające gotówki z dostawą do domu. Jeśli chodzi o mieszkańców Poznania chodzi o Mikroratka i Bocian.

Wsparcie finansowe dla osób bezrobotnych

Bezrobotni również mają możliwość pożyczenia. Warto pamiętać, że część firm zezwala na pomoc finansową osobom bezrobotnym. Aktualnie pożyczkę świadczoną niezatrudnionym ma między innymi Kuki i Vivus. W tej sytuacji, żeby skorzystać z kredytu, nie ma konieczności posiadania zaświadczeń o zarobkach z zakładu pracy. Żeby pożyczyć pieniądze wystarczające są przychody z umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Istnieje także szansa pozyskania pieniędzy na 500 plus.

W jaki sposób można uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane wśród klientów. Liczba wymagań dotyczących udzielania pomocy finansowej jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i rachunek w banku. Celem (wzięcia kredytu na podstawie dowodu trzeba podać wysokość potrzebnych środków oraz okres spłaty. Następnie należy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto pożyczkobiorcy. Należy jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Lokalizacja placówek pożyczkowych

Na poniższym planie da się zlokalizować placówki świadczące usługi finansowe na miejscu. Zaznacz wybrany punkt, aby sprawdzić adres placówki. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez kredytobiorców.

Placówki pożyczkowe w Poznaniu i okolicach.

Copy link
Powered by Social Snap