Pożyczki dostępne w Rudzie Śląskiej

Wystąpienie o pomoc do instytucji pozabankowej jest doraźną metodą na zdobycie gotówki. Poniżej zawarto porównanie pożyczek pozabankowych, które udzielane są mieszkańcom miasta Ruda Śląska (śląskie) oraz pobliskich miejscowości.

W wyborze odpowiedniej usługi przydatna będzie zamieszczona niżej lista. Prezentuje ona porównanie usług tego typu świadczonych zarówno przez internet, jak i u klienta w domu w Rudzie Śląskiej , jak i w okolicach. Data aktualizacji: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Aby móc pożyczyć pieniądze, w typowej sytuacji wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Na poniższym planie da się zlokalizować biura z usługami finansowymi w trybie stacjonarnym. Kliknij na odpowiedni znacznik, żeby poznać adres. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić recenzje napisane przez kredytobiorców.

Usługi pożyczkowe w Rudzie Śląskiej i okolicy.

Pomoc finansowa udzielana bez sprawdzania BIKu oraz baz dłużników

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz gotówkę nie wymagającą sprawdzania BIK albo innych rejestrów tego typu. Taka usługa, jak pomoc zadłużonym}, proponowana jest w tych parabankach, które zdecydowały się nie przeglądać baz finansowo zadłużonych. Z pominięciem weryfikacji bazy BIK możesz pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także zainteresować się usługami „Bociana” i „Mikroratki”. Wspomniane instytucje informują, że taktują takich klientów indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić rozwiązania dla klientów zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Wsparcie finansowe w domu klienta

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla klientów tryb pożyczania. W szczególności tego typu wsparcie jest niezwykle użyteczne na terenach wiejskich. Formularz wniosku da się wypełnić drogą online. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik firmy będzie przyjeżdżał odbierać raty co miesiąc lub co tydzień. Olbrzymią zaletą opisanego sposobu pożyczania jest możliwość wypytania pracownika firmy o szczegółowe warunki przed finalizacją umowy (między innymi o niejasne określenia w umowie). Z drugiej jednak strony ze względu na potrzebę wynagradzania takiego pracownika wydatek poniesiony z tytułu takiego rodzaju usługi jest z reguły nieco wyższy aniżeli w wypadku środków pieniężnych przekazywanych droga internetową. Po pieniądze z dostawą do domu możemy udać się do paru instytucji świadczących usługi pozabankowe. Jeśli chodzi o mieszkańców Rudy Śląskiej są nimi Bocian oraz Mikroratka.

Jaki jest wiek osób, które mogą skorzystać z usługi?

Stosunkowo niskie warunki pożyczania dowodzą, że skorzystać z usług pozabankowych może praktycznie każdy pełnoletni. Najniższy wiek kredytobiorcy winien wynosić osiemnaście lat, a maksymalny wiek w typowych przypadkach wynosi 70 lat lub więcej. Bywają ponadto kilka usług pożyczkowych przyznawanych osobom mającym 85 lat. Oto poszczególne wymagania w zakresie wieku w dostępnych tu usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Wsparcie finansowe dla osób bezrobotnych

Bezrobotni również mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna grupa firm dopuszcza pomoc finansową osobom niepracującym. Aktualnie pożyczkę dla bezrobotnych ma przykładowo Finbo oraz Kuki. W tym wypadku, żeby skorzystać z usługi pożyczkowej, nie trzeba mieć zaświadczeń o osiąganych zarobkach od pracodawcy. Żeby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy wystarczające są przychody z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Jest ponadto możliwość pozyskania środków pieniężnych na 500 plus.

W jaki sposób można uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to usługa finansowa poszukiwana wśród pożyczkobiorców. Zakres wymagań związanych z przyznaniem pomocy finansowej jest minimalna. Pożyczkobiorca nie potrzebuje przedstawiać żadnych dokumentów o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy dochody z renty. Pożyczkę na podstawie dowodu można wziąć w następujący sposób - należy określić wysokość wnioskowanych środków oraz czas spłaty długu. Następnie trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy klienta. Trzeba jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.
Copy link
Powered by Social Snap