Pożyczki dostępne w Rzeszowie

Wystąpienie o pomoc do instytucji pozabankowej jest częstym sposobem na pozyskanie pieniędzy. W poniższym opracowaniu przedstawiono analizę pożyczek, które świadczone są mieszkańcom miejscowości Rzeszów (podkarpackie) oraz pobliskich miejscowości.

W dokonaniu właściwego wyboru może pomóc poniższa lista. Prezentuje ona szczegółową charakterystykę tych usług świadczonych zarówno online, jak i w domu klienta w Rzeszowie , jak i w okolicy. Aktualizacja: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w typowej sytuacji wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dowodu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Posługując się opublikowaną tu mapą da się zlokalizować biura z usługami finansowymi w trybie stacjonarnym. Kliknij na właściwy lokalizator, aby poznać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć opinie napisane przez kredytobiorców.

Usługi pożyczkowe w Rzeszowie i okolicach.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIK lub baz dłużników

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji BIKu lub innych rejestrów tego rodzaju. Tego typu wsparcie dla osób zadłużonych}, proponowana jest przez instytucje parabankowe, które zdecydowały się nie weryfikować baz finansowo zadłużonych. Z pominięciem weryfikacji BIKu możliwe jest pozyskanie gotówki chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także rozważyć usługi „Mikroratka” oraz „Bocian”. Wyżej wymienione podmioty podają, że oceniają sytuację takiego klienta w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć usługi dla zadłużonych. W niżej zamieszczonym zestawieniu zawarte są dodatkowo informacje na temat sprawdzania rejestrów dłużników.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi świadczone w domu klienta

Dowóz gotówki bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Nie ulega wątpliwości, że takie rozwiązanie jest bardzo użyteczne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. O umówionej porze pracownik instytucji pożyczkowej pojawi się u klienta wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach przedstawiciel firmy pożyczkowej będzie odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Plusem powyższego rodzaju finansowania może być sposobność podpytania przedstawiciela handlowego o szczegóły przed finalizacją umowy (na przykład o niejasne zapisy w regulaminie). Jednak ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela wydatek dotyczący takiego rodzaju finansowania może być trochę większy aniżeli w wypadku środków pieniężnych przelewanych droga internetową. W powyższym zestawieniu znajdziesz dwie firmy udzielające gotówki z dowozem do domu. W przypadku mieszkańców Rzeszowa są nimi Mikroratka i Bocian.

Wymagania wiekowe

Obecnie obowiązujące niewielkie wymagania wiekowe prowadzą do wniosku, że skorzystać z usług pozabankowych może niemal każda pełnoletnia osoba. Najniższy limit wiekowy osoby wnioskującej winien wynosić osiemnaście lat, natomiast maksymalny wiek z reguły przekracza 70-75 lat. Znaleźć można także parę usług pożyczkowych udzielanych osobom zbliżającym się do 85 lat. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wymagania wiekowe w znajdujących się tutaj usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Osoby bezrobotne również mogą pożyczyć pieniądze. Warto pamiętać, że część pożyczkodawców zdecydowała się na pomoc finansową osobom bez zatrudnienia. Aktualnie pożyczkę świadczoną niezatrudnionym posiada chociażby Kuki i Finbo. W takim wariancie, aby skorzystać z kredytu, nie potrzeba zaświadczeń o osiąganych zarobkach z zakładu pracy. Aby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy wystarczy posiadanie dochodów z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Istnieje ponadto szansa zdobycia pieniędzy w oparciu o dochody z programu Rodzina 500 Plus.

W jaki sposób można zdobyć pieniądze na podstawie dowodu osobistego?

Usługa polegająca na pożyczaniu na podstawie dokumentu tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane jeśli chodzi o klientów. Zakres formalności związanych z przyznaniem wsparcia finansowego jest minimalna. Klienci nie są zobowiązani dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy dochody z renty. jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu i konto w banku. Celem (wzięcia kredytu na podstawie dowodu wystarczy wybrać kwotę potrzebnych środków oraz okres spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz poczekać na odpowiedź w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostanie przelana na konto wnioskującego. Należy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.
Copy link
Powered by Social Snap