Pożyczki dostępne w Sosnowcu

Wystąpienie o pomoc do instytucji pozabankowej jest jednym ze sposobów na zdobycie gotówki. W poniższym artykule zawarto porównanie pożyczek pozabankowych, które udzielane są klientom miejscowości Sosnowiec (śląskie) oraz pobliskich miejscowości.

W podjęciu odpowiedniej decyzji przydatna będzie zamieszczona niżej lista. Zawiera ona szczegółową analizę usług pożyczkowych dostępnych na dwa sposoby: online, jak i u klienta w domu w Sosnowcu , jak i w okolicy. Dane zaktualizowano w dniu: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, zasadniczo wystarczy tylko posiadanie aktualnego dowodu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto dysponowanie aktywnym telefonem.

Na poniższym planie można znaleźć biura posiadające usługi finansowe na miejscu. Zaznacz właściwy marker, żeby zobaczyć dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć recenzje napisane przez konsumentów.

Usługi pożyczkowe w Sosnowcu i okolicy.

Usługi pozabankowe udzielane bez weryfikacji BIK oraz rejestrów zadłużonych

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji BIKu albo innych rejestrów zadłużonych. Tego typu wsparcie dla osób zadłużonych}, proponowana bywa w tych biurach kredytowych, które postanowiły nie badać baz finansowo zadłużonych. Bez konieczności weryfikacji BIKu możliwe jest pozyskanie gotówki chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się usługom Mikroratki i Bociana. Wspomniane instytucje podają, że taktują takich klientów indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić rozwiązania dla klientów zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo przydatne dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Wsparcie finansowe u klienta w domu

Dostarczanie gotówki do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla klientów sposób pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że takie pożyczanie jest pomocne na terenach wiejskich. Formularz wniosku można wysłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pojawi się u klienta wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik firmy pożyczkowej będzie odbierał raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Bezwzględną zaletą takiego rodzaju finansowania może być sposobność podpytania przedstawiciela handlowego o szczegółowe warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (na przykład o konkretne określenia w umowie). Jednak z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta wydatek poniesiony z tytułu takiego typu usługi może być nieco większy aniżeli koszt środków finansowych przelewanych droga internetową. Po pieniądze w domu klienci mogą udać się do dwóch podmiotów pożyczkowych. Jeśli chodzi o mieszkańców Sosnowca należą do nich Bocian oraz Mikroratka.

Jaki jest wiek osób, które mogą skorzystać z usługi?

Stosunkowo niskie wymagania wiekowe sprawiają, iż skorzystać z usług pozabankowych może niemal każdy klient. Minimalny próg wiekowy osoby wnioskującej powinien przekraczać osiemnaście lat, natomiast maksymalny wiek przeważnie wynosi 70-75 lat. Bywają ponadto kilka usług pożyczkowych przyznawanych osobom sięgającym 85 lat. Oto szczegółowe wymagania wiekowe w znajdujących się tutaj usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Wsparcie finansowe dla osób bezrobotnych

Niepracujący także mogą pożyczyć pieniądze. Należy mieć świadomość, że część firm pożyczkowych dopuszcza pomoc osobom bez zatrudnienia. Aktualnie pożyczkę dla osób bez zatrudnienia ma chociażby Kuki i Vivus. W powyższym wariancie, żeby skorzystać z kredytu, obejdzie się bez zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach z zakładu pracy. Żeby pożyczyć pieniądze wystarczą dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, najmu lokalu mieszkalnego, zasiłku socjalnego. Istnieje również możliwość pozyskania środków finansowych na 500+.

Jak można uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane wśród klientów. Liczba wymaganych formalności dotyczących przyznawania pomocy finansowej jest ograniczona. Pożyczkobiorca nie jest zobligowany dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, emeryturę czy też świadczenie rentowe. Pożyczkę na podstawie dowodu można zaciągnąć w taki oto sposób – wystarczy wybrać kwotę wnioskowanych środków i okres spłaty. Potem należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na konto bankowe wnioskującego. Należy jednak pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności kredytowej klienta.
Copy link
Powered by Social Snap