Szybkie pożyczki Szczecin

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych biur finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Szczecinie (województwo zachodiopomorskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Szczecinie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Szczecinie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu. Typowo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od monitorowania rejestrów osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Szczecinie?

Dowóz gotówki bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. W szczególności może to być użyteczne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie czy regulaminie). W porównaniu z usługami internetowymi trochę wyższy jest koszt tego typu usługi finansowej z racji konieczności wynagradzania konsultanta. W naszym zestawieniu znajdziesz 2 firmy dysponujące gotówką z dostawą do domu. Tego rodzaju usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne lub dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy oraz telefon komórkowy. Typową usługę na sam dowód załatwia się w taki oto sposób – wystarczy wybrać wartość pieniędzy i okres umowy. Potem należy wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto bankowe. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Szczecin i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa przedstawia ich umiejscowienie. Kliknij na wybrany znacznik, żeby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć oceny wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Szczecinie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki najlepiej poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś ocenić parę elementarnych spraw, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Na początek porównaj możliwie dużo prezentowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie koniecznie poznaj wysokość stopy oprocentowania. Stopa RRSO to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Szczecin, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku poznaj koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie opóźnienie spłaty wydatnie podraża całkowity koszt.

Dodatkowo potrzebne jest, byś odwiedzał strony internetowe poświęcone parabankom i sprawdził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość krytycznych ocen winna zwiększyć Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: dopilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport wygenerować bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że opublikowane tutaj sugestie pozwolą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.