Szybkie pożyczki Białystok

W zestawieniu tabelarycznym zaprezentowane zostało wyszczególnienie instytucji finansowych oferujących szybką pożyczkę w mieście Białystok. Znajdziesz tu dane odnośnie minimalnej i maksymalnej możliwej kwoty wsparcia finansowego, minimalnego i najwyższego okresu jej spłaty, możliwości dostania pierwszej gotówki za darmo oraz pełne informacje o weryfikowaniu BIK i KRD. Na dole strony przedstawiamy także adresy i oferty banków przyznających kredyty gotówkowe.

Szybkie pożyczki Białystok

Poniżej prezentujemy adresy instytucji finansowych w miejscowości Białystok oferujących szybkie pożyczki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, powiększ mapę. Klikając na wybraną lokalizację w niektórych przypadkach poznasz opinie o danej instytucji.

szybka pozyczka w Białymstoku

Adresy biur oferujących pożyczki na terenie Białegostoku:

  • Feniks Pożyczki — ul. Świętego Rocha 31/33 lok 135
  • KredytOK — ul. Icchoka Malmeda 15
  • ProfiCredit — ul. Piękna 2
  • Pożyczka Plus — ul. Składowa 12
  • Fines — ul. Upalna 13
  • Fines — ul. Legionowa 28
W poniższej tabeli publikujemy oferty online. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert aby zobaczyć, która firma posiada pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Darmowe pożyczki, porównane poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Zasadniczym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w bazach dłużników. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wandoo

3000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Szybkie pożyczki dla wszystkich

Szybkie pożyczki w Białymstoku udzielane są zasadniczo każdej osobie dorosłej. Najniższy limit wiekowy klienta powinien wynosić 18 lat (tego typu firm pożyczkowych istnieje jednak na rynku pożyczek ledwie około 20 – przeważająca ich ilość wymaga wieku 20 lat), a najwyższy wiek w typowych przypadkach przekracza 70-75 lat. Bywają także parabanki udzielające pożyczki osobom w wieku 85 lat. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie pożyczki od 18 lat:

PożyczkaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Szybkie pożyczki online Białystok

Pożyczka może być udzielona bardzo szybko. Może to być bowiem forma pożyczki gotówkowej, która przyznawana jest przez internet. Pożyczki przez internet zyskały na popularności, zwyciężając konwencjonalne instytucje pożyczające gotówkę. Wykorzystanie sprzedaży online pozwala na szybką informację o dostępności pożyczki gotówkowej. Typowo na gotówkę oczekuje się mniej więcej 15 min. Zaprezentowane powyżej instytucje należą do wiodących firm przyznających pożyczki internetowe. Wystarczy przejść na serwis internetowy danego biura kredytowego i wykorzystać symulator pożyczek zamieszczony w tym serwisie. Dzięki wykorzystaniu kalkulatora ułatwione jest wszechstronne przeanalizowanie składowych określonej oferty gotówkowej. Poznasz między innymi czy dostaniesz pożyczkę gotówkową za darmo dla nowych klientów, ile w każdej firmie wynosi opłata prowizyjna, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Czy istnieją jeszcze firmy posiadające ofertę pożyczek bez weryfikacji baz BIK i KRD?

Szybka pożyczka bez weryfikacji BIK to nic innego, jak typ wsparcia pieniężnego, będący poszukiwanym przez zadłużonych. Tego typu pomoc w tarapatach finansowych, oferowana jest w tych firmach, które postanowiły nie monitorować rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Należy podkreślić, że ponad pięćdziesiąt procent biur unika przyznawania takich chwilówek bez biku. Ponadto, trzeba wiedzieć, że instytucje oferujące kredyty gotówkowe monitorują różne bazy dłużników – poza BIKiem także na przykład KRD. Jednakże pewna pula biur pożyczkowych ma w ofercie finansową pomoc dla zadłużonych. Instytucje pożyczające szybką gotówkę bez BIK publikowane są w naszym zestawieniu. Sprawdź, które instytucje pożyczają bez BIK.

Szybkie pożyczki do domu Białystok

Otrzymanie środków finansowych do domu klienta to bardzo wygodny tryb finansowania. Nie ulega wątpliwości, że tego typu wsparcie będzie przydatne na terenach wiejskich. Często wniosek o pożyczkę do domu możesz wysłać przez internet. W ustalonym czasie pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy Ci gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę pożyczkową co miesiąc lub co tydzień, zależnie od konkretnej firmy. Sporą zaletą takiego rodzaju finansowania jest okazja wypytania pracownika firmy o szczegóły zanim podpiszesz umowę pożyczkową (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). Jednak ze względu na konieczność wynagradzania przedstawiciela wydatek dotyczący tego typu usługi finansowej bywa przeważnie trochę wyższy aniżeli w przypadku chwilówek przelewanych na rachunek bankowy. Pożyczki do domu udzielane są w kilku instytucjach kredytowych, przykładowo w Bliskiej Pożyczce i Provident Polska.

Kto udzieli Ci szybkiej gotówki dla bezrobotnych?

Zazwyczaj osoby bezrobotne są pozbawieni szans na otrzymanie szybkiej pożyczki. Jednakże pewna część biur kredytowych zdecydowała się na udzielanie ekspresowych pożyczek dla niepracujących. Pożyczki dla osób bez pracy oferowane są w kilku instytucjach pożyczkowych, w tym w Pożyczka plus, Wandoo, Miloan, Lendon, Kuki, Szybka Gotówka. Powoduje to, że, aby mieć szanse na szybką pożyczkę, nie trzeba mieć zaświadczenia o zarobkach.

Pożyczka na dowód Białystok

Jest to usługa często poszukiwana wśród klientów firm pożyczkowych. Pewna grupa parabanków zmniejszyła ilość formalności dotyczących oferowania pożyczki. Klienci nie muszą przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy rentę. Celem otrzymania kredytu wystarcza sam dowód osobisty, konto w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę należy wybrać kwotę pożyczanych środków i czas spłaty. Potem musisz wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję pożyczkową. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma pożyczkowa przekazuje pieniądze na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczki na dowód w Białymstoku udzielane są w kilku parabankach. Sprawdź serwisy internetowe biur kredytowych za pośrednictwem zaprezentowanych wyżej odnośników WWW. Za sprawą tego uzyskasz informacje, u których pożyczkodawców teraz otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Kredyty gotówkowe Białystok

Biorąc pod uwagę oprocentowanie, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to znacznie tańszy sposób na pieniądze niż pożyczka pozabankowa (sprawdź to porównując zaprezentowane poniżej oferty kredytów gotówkowych). Pamiętaj, że wybrane banki oferują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, dzięki czemu jego otrzymanie jest równie wygodne co w przypadku pożyczek pozabankowych. Dla przykładu PKO Bank Polski i Alior nie będą od Ciebie wymagać tego typu zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Zwróć jednak uwagę na to, że wszystkie banki weryfikują bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak w sytuacji gdy masz opóźnienia w spłacie kredytów trwające poniżej 60 dni, rozważ złożenie wniosku o pożyczkę z banku. Znajdująca się tu mapa zawiera adresy instytucji bankowych mających w swojej ofercie kredyt gotówkowy. Najedź kursorem na czerwony znak i kliknij, żeby poznać adres.

banki oferujące kredyty w Białymstoku

Jak znaleźć najodpowiedniejszą pożyczkę w mieście Białystok?

W trakcie decydowania o wyborze najlepszej pożyczki warto ocenić kilka ważnych rzeczy, odnoszących się do kosztów spłaty. Bezwzględnie oceniaj oferty dostępne w co najmniej kilku parabankach, dlatego że dzięki temu najpełniej rozeznasz się w ofercie na rynku pożyczkowym. Następnie koniecznie oszacuj jaka jest wysokość oprocentowania tych produktów. Stopa RRSO to wygodna metoda, żeby szybko ocenić koszty danej oferty. Staraj się wybrać taką pożyczkę, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, oceń, czy dany parabank przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że odsetki powinny nie przekraczać 10% rocznie. Dodatkowo opłata prowizyjna nie mogła przewyższać 25 procent pożyczanej kwoty plus 30 procent tej kwoty w skali rocznej (np. pożyczka 1000 zł na 30 dni – maksymalny koszt prowizji to 275 zł). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczki. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W kolejnym kroku sprawdź koszty przedłużenia długu. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie znacząco powiększa finalny koszt. Również warto, żebyś wchodził na dostępne strony poświęcone parabankom i zweryfikował opinie o instytucji pożyczkowej, której usługi rozważasz. Dominująca ilość niekorzystnych dyskusji powinna obudzić Twoją nieufność. Na koniec istotna uwaga: postępuj tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Opublikowane tu zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Precyzyjne warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych znajdziesz w poszczególnych instytucjach pozabankowych lub bankach.