Szybka pożyczka Białystok

Na zestawieniu tabelarycznym znajdziesz oferty firm, w których masz szanse otrzymać szybką pożyczkę w Białymstoku. Sprawdzisz tu dane odnośnie najmniejszej i najwyższej oferowanej kwoty środków pieniężnych, najniższego i maksymalnego czasokresu spłaty zobowiązania, możliwości pożyczenia pieniędzy darmowo czy pełne dane o sprawdzaniu baz Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej.

Kto w Białymstoku udziela pożyczek?

Aby dokonać najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższym zestawieniem. Znajdują się tutaj oferty pożyczek udzielanych online oraz z dostawą do domu klienta w Białymstoku i okolicach. Data ostatniej modyfikacji: 17 września 2022.

Przeanalizuj dokładne warunki poniższych ofert, aby poznać, w której firmie pozabankowej masz szanse otrzymać pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert

PEŁNY RANKING ❯❯

Reprezentatywny przykład

Żeby zaciągnąć pożyczkę we wskazanych podmiotach, w większości firm wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie również telefon w celu komunikacji z kredytodawcą.

Z pomocą zamieszczonej się tu mapy znajdziesz szybkie pożyczki przyznawane w Białymstoku. Kliknij na czerwony znak, aby zobaczyć adres.

szybkie-pozyczki-Białystok

Oto adresy najważniejszych białostockich firm pożyczkowych:

  • Feniks — ul. Świętego Rocha 31/33 lok 135
  • KredytOK — ul. Icchoka Malmeda 15
  • ProfiCredit — ul. Piękna 2
  • Fines — ul. Upalna 13
  • Fines — ul. Legionowa 28

Jak uzyskać pieniądze na konto drogą internetową?

Jest to jeden z rodzajów usługi finansowej, który można dostać za pośrednictwem internetu. Tego rodzaju szybkie pożyczki online oferowane są przez niektóre parabanki. Za pośrednictwem serwisu www danej firmy będziesz mógł bardzo szybko zdecydować się na określoną wysokość finansowania i okres jej spłaty a następnie wysłać wniosek i uzyskać ją w ciągu kilkudziesięciu minut na rachunek bankowy. Przeważająca większość pożyczkodawców informuje, że wykona przelew na rachunek w banku pożyczkobiorcy w przeciągu 15-20 min. Wynika z tego, że przebywając tutaj czy w jakimkolwiek innym mieście będziesz mógł natychmiast zaciągnąć pożyczkę bez potrzeby ruszania się z domu.

Gotówka dla każdego

Przeważnie szybkie pożyczki przyznawane są generalnie każdemu klientowi, który jest pełnoletni. Najniższy wiek kredytobiorcy powinien wynosić osiemnaście lat (tego rodzaju firm pożyczkowych działa jednak w naszym kraju raptem około 20 – dominująca ich liczba ma nieco wyższe wymogi wiekowe), natomiast maksymalny wiek z reguły wynosi siedemdziesiąt lat. Bywają ponadto biura kredytowe pożyczające ludziom mającym 85 lat.

Jak dostać pieniądze online przelewem na konto

Zasadniczo pożyczkę w Białymstoku możesz otrzymać stosunkowo szybko. Może to być przecież forma pożyczki gotówkowej, która oferowana jest kanałem internetowym. Pożyczki udzielane online są teraz najpopularniejsze, wypierając typowe firmy pozabankowe. Wdrożenie kanału internetowego pozwala szybko decydować o przyznaniu pożyczki gotówkowej. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut.
Przedstawione tu instytucje należą do najlepszych instytucji pożyczających online. Trzeba wejść na serwis online wybranego biura kredytowego i wybrać symulator zaprezentowany w widocznym miejscu. Za sprawą symulatora wygodne będzie dogłębne poznanie wad i zalet wybranej propozycji. Dowiesz się m.in. czy uzyskasz gotówkę za darmo, ile w wybranej instytucji wynosi opłata za przyznanie, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Oferta pożyczek udzielanych bez sprawdzania biku

Masz złą historię kredytową? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony lub nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania BIK. Tego typu pomoc zadłużonym, przyznawana jest w parabankach, które postanowiły nie konsultować rejestrów osób zadłużonych. Bez konsultowania BIKu możesz pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Jeśli jesteś osobą zadłużoną, która widnieje w tej bazie, warto rozważyć również zainteresowanie się ofertami „Bocian” i „Mikroratka”. Wspomniane instytucje podają, że podchodzą do takiego klienta indywidualnie. Jeżeli masz długi i żaden bank nie chce pożyczyć Ci pieniędzy, to warto, abyś sprawdził znajdujące się tutaj najlepsze oferty dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdziesz informacje na temat sprawdzania rejestrów klientów.
 Bez sprawdzania bikuBez sprawdzania KRDBez BIKBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Pomoc finansowa dla osób bez pracy

Zazwyczaj bezrobotni są pozbawieni szans na szybkie pożyczki gotówkowe. Uwaga - pewna część pożyczkodawców zgadza się na przyznanie pożyczki pozabankowej dla niepracujących. Pożyczkę dla bezrobotnych możesz uzyskać w kilku instytucjach pozabankowych. W powyższej sytuacji, żeby skorzystać z kredytu, nie ma potrzeby posiadania zaświadczeń o uzyskiwanych zarobkach.

Oferty na dowód bez zaświadczeń

Jest to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów firm pożyczkowych. Pewna grupa parabanków zdecydowała się zmniejszyć ilość wymaganych formalności dotyczących oferowania pomocy finansowej. Klient nie musi przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę czy świadczenie rentowe. Celem otrzymania chwilówek wystarcza dowód tożsamości, rachunek w banku jak również numer telefonu komórkowego. Należy wybrać kwotę wnioskowanej gotówki oraz okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, firma chwilówkowa przelewa pieniądze na konto pożyczkobiorcy. Trzeba jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Wonga, Kuki, Finbo czy Vivus udzielają ekspresowych pożyczek na dowód osobisty dosyć tanio. Zajrzyj na strony www biur pożyczkowych za pośrednictwem opublikowanych wyżej odnośników WWW. W taki sposób zorientujesz się, w jakich parabankach w tej chwili znajdziesz najkorzystniejszą pożyczkę na dowód.

Przeczytaj,zanim pożyczysz

Skorzystanie z usług pożyczkowych świadczonych zarówno w placówce stacjonarnej czy przez internet należy poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zweryfikować parę newralgicznych kwestii, które dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Po pierwsze porównaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

Następnie obowiązkowo porównaj wielkość R.R.S.O.. Stopa RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszty danej oferty. Pamiętaj, aby wybrać propozycję , która posiada możliwie jak najniższe oprocentowanie. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ od dnia 4 listopada 2022 stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo opłata prowizyjna winna nie przekroczyć 25 procent kwoty zobowiązania plus 30 procent zaciąganego zobowiązania w skali rocznej (przykład: pożyczenie 1000 zł na miesiąc może się wiązać z prowizją do 275 zł). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty finansowania oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której planujesz złożyć wniosek, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń opłaty za przedłużenie spłaty. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie bardzo powiększa finalny poziom kosztów.

Także potrzebne jest, żebyś czytał strony internetowe poświęcone parabankom i poszukiwał opinii o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Można je znaleźć na przykład na stronie https://pozyczkaportal.pl. Duża ilość nieprzychylnych dyskusji winna podwyższyć Twoją szczególną uwagę.

Po piąte pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś w stanie oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że opublikowane tutaj dane pomogą wybrać usługę pożyczkową spełniającą Twoje wymagania.

Copy link
Powered by Social Snap