Szybkie pożyczki Katowice

Katowice

Szybkie pożyczki to w licznych przypadkach jedyna metoda umożliwiająca szybkie pozyskanie gotówki. W poniżej umieszczonej tabeli prezentujemy porównanie biur pożyczkowych pozabankowych posiadających w ofercie szybkie pożyczki w mieście Katowice. Znajdują się tutaj precyzyjne dane odnoszące się do minimalnej i największej oferowanej kwoty środków pieniężnych, najniższego i najwyższego okresu trwania jej spłaty, możliwości pozyskania pieniędzy bez konieczności przedstawiania zaświadczeń, szans otrzymania gotówki z możliwością spłaty na raty oraz warunki otrzymania pożyczek bez BIK, KRD i ERIF.

Szybkie pożyczki w Katowicach – maj 2019

Poniżej zamieszczone są działające online instytucje pożyczkowe mające w ofercie błyskawiczną pożyczkę w Katowicach, w tym także oferty ratalne i bez sprawdzania BIK. Kliknij na “Więcej informacji”, żeby zobaczyć, która instytucja pozabankowa posiada odpowiedni produkt dla Ciebie. Zaznacz odpowiednią wysokość finansowania i długość spłaty na zamieszczonym poniżej kalkulatorze, żeby porównać oferty firm pożyczkowych:

Powyższy wykaz prezentuje błyskawiczne pożyczki udzielane drogą online. Niniejszy ranking porównuje następujące parametry oferty: nazwa parabanku, najwyższa wartość pożyczki, najdłuższy czas spłaty, dane dotyczące RRSO, a ponadto szczegóły określonej oferty, w tym m.in. weryfikacja w Biurze Informacji Kredytowej.

Nie znalazłeś właściwej oferty pożyczkowej?

Potrzebujesz pieniędzy na dłuższy okres lub chcesz pożyczyć wyższą kwotę?

SPRAWDŹ POŻYCZKI DŁUGOTERMINOWE

Adresy firm mających w ofercie pożyczki – Katowice

Sprawdź adresy instytucji posiadających w ofercie szybkie pożyczki w Katowicach. W razie potrzeby możesz powiększyć mapę. Klikając wybraną firmę w niektórych przypadkach zobaczysz opinie internautów o pożyczce.

pożyczki Katowice, szybkie pożyczki Katowice, pożyczki na dowód Katowice, pożyczki bez zaświadczeń Katowice

Adresy poszczególnych firm oferujących tego rodzaju pożyczkę na terenie miasta:

 • M&M Pożyczki — ul. Gliwicka 58
 • M&M Giełda Lombard — ul. Zamkowa 7
 • M&M Giełda Lombard — ul. Dębowa 82
 • M&M Giełda Lombard — ul. Żwirki i Wigury 12
 • Provident — ul Gawronów 4
 • Profi Credit — ul. Bogucicka 2
 • Bocian Pożyczki — ul. Ks. Biskupa Bednorza 2A-6
 • KredytOK — ul. Warszawska 28
 • Simple Money — ul. Świętego Jana 16/1
 • Kredyty-Pożyczki — ul. Ułańska 9

Szybka gotówka na dowód w Katowicach

Pożyczka na dowód to produkt pożądany przez klientów firm chwilówkowych. Część parabanków zmniejszyła ilość formalności związanych z przyznaniem pożyczki. Klient nie musi dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. W celu zaciągnięcia gotówki wystarczający jest dowód tożsamości, rachunek w banku jak również numer telefonu komórkowego. Aby dostać szybką pożyczkę trzeba wybrać wartość pożyczanych pieniędzy i pożądany okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku musisz wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na odpowiedź pożyczkodawcy. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przelewa pożyczkę na konto bankowe pożyczkobiorcy. Musimy jednak pamiętać, że pomyślna firmy pożyczkowej zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Pożyczki na dowód w Katowicach udzielane są w kilku firmach pożyczkowych. Wejdź na serwisy online pożyczkodawców za pośrednictwem zaprezentowanych wyżej odnośników WWW. Dzięki temu uzyskasz informacje, w jakich instytucjach obecnie dostępne są najlepsze ekspresowe pożyczki bez zaświadczeń.

Kredyty bez bazy BIK, KRD, ERIF – Katowice

Szybkie pożyczki bez bazy BIK to nic innego, jak format wsparcia pieniężnego, będący poszukiwanym przez zadłużonych kredytobiorców. Tego typu szybka pomoc osobom zadłużonym, oferowana jest w tych biurach kredytowych, które postanowiły nie weryfikować baz danych osób z długami. Zwracamy uwagę, że przeważająca ilość instytucji nie udziela takich chwilówek bez biku. Ponadto, klienci muszą być świadomi, że firmy gotówkowe sprawdzają przeróżne bazy danych – poza BIK także KRD czy ERIF. Jednak pewna pula parabanków proponuje proponuje pomoc osobom zadłużonym. Parabanki udzielające ekspresowe pożyczki bez BIK wyszczególnione są w powyższym zestawieniu rankingowym.

Pożyczki dla seniorów i dla młodych – Katowice

Szybka pożyczka w Katowicach przyznawana jest właściwie wszystkim osobom pełnoletnim. Najniższy próg wiekowy kredytobiorcy musi przekraczać 18 lat (tego typu firm pożyczkowych pojawiło się jednak na rynku tych usług raptem trzy – zdecydowana większość wymaga przekroczenia 20 lat), natomiast najwyższy wiek w typowych przypadkach wynosi siedemdziesiąt lat. Znane są również biura pożyczkowe gotowe zaoferować ekspresowe pożyczki ludziom mającym 85 lat. To powoduje, że pożyczkobiorcy mają do dyspozycji o wiele większy wybór ofert niż jedynie prywatne pożyczki dostępne pod weksel poprzez OLX.

Pożyczki przez internet

Szybkie pożyczki online to metoda wsparcia finansowego, która oferowana jest kanałem elektronicznym. Szybkie pożyczki online są w chwili obecnej popularne, wyprzedzając typowe firmy pożyczkowe oferujące wsparcie finansowe. Posiadanie kanału internetowego pozwala na szybką informację o przyznaniu szybkiej gotówki. Przeważnie na decyzję o pożyczce czeka się nie więcej niż 15 minut.

Firmy pożyczkowe przedstawione powyżej należą do popularnych instytucji udzielających ekspresowe pożyczki poprzez internet. Trzeba przejść na adres internetowy wyselekcjonowanego biura kredytowego i sprawdzić symulator spłaty rat zamieszczony w tym serwisie. Dzięki symulatorowi będzie ułatwione wszechstronne porównanie parametrów danej oferty. Poznasz przykładowo czy masz szansę na błyskawiczną pożyczkę za darmo, ile w wybranej instytucji wynosi prowizja pożyczkowa, czy można dokonać wydłużenia spłaty zobowiązania, czy dana instytucja pożyczkowa udziela finansowania bez przelewania 1 grosza.

Ekspresowa gotówka z dostawą

Dostarczenie środków finansowych do domu to relatywnie wygodny rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że tego typu ułatwienie jest niezwykle pomocne na terenach wiejskich. Czasami wniosek o pożyczkę do domu można złożyć przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pojawi się w domu z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy da Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach przedstawiciel instytucji pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od konkretnej firmy. Wielką zaletą tego wariantu finansowania może być okazja wypytania konsultanta o szczegóły zanim podpiszesz umowę pożyczkową (przykładowo o jakieś zapisy w regulaminie). Z drugiej jednak strony z powodu potrzeby zatrudnienia konsultanta wydatek poniesiony z powodu tego rodzaju finansowania może być trochę większy aniżeli w przypadku chwilówek przekazywanych bezpośrednio na konto. Pożyczki w domu klienta dostępne są w paru firmach pożyczkowych, m.in. w Providencie.

Wsparcie finansowe dla bezrobotnych

Często jest tak, że niepracujący mają mniejsze szanse na zaciągnięcie szybkiej pożyczki. Uwaga - pewna część firm decyduje się na udzielanie szybkiej pożyczki dla osób bezrobotnych. Pożyczki dla osób bezrobotnych są dostępne w kilku firmach parabankowych. Powoduje to, że, żeby dostać szybką pożyczkę, nie trzeba mieć zaświadczenia o zarobkach.

Kredyt gotówkowy bankowy

Pożyczki gotówkowe w banku to z reguły tańszy sposób na uzyskanie gotówki niż pożyczka pozabankowa (sprawdź to korzystając z porównywarki kredytów gotówkowych). Dodatkowo niektóre instytucje proponują kredyt bez zaświadczeń, co sprawia, że jego uzyskanie jest podobnie wygodne co w przypadku pożyczek w parabankach. Wadą takiego rozwiązania jest jednak to, że praktycznie wszystkie instytucje bankowe analizują bazy dłużników, zatem jeżeli posiadasz dług wykazany w BIK albo innych rejestrach dłużników, nie otrzymasz pożyczki w banku. Położenie banków i SKOKów przyznających gotówkowy kredyt. Najedź kursorem na czerwoną kropkę i kliknij, po to, aby poznać, jaki jest adres danej instytucji bankowej.

kredyty Katowice

W jaki sposób wybrać najlepszą ofertę pozabankową?

W czasie procesu wyboru najwłaściwszej szybkiej gotówki wypada ocenić kilka decydujących kwestii, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania. W pierwszej kolejności oceniaj oferty prezentowane w co najmniej kilku firmach pożyczkowych, ze względu na to że dzięki temu uzyskasz orientację w propozycjach dostępnych w kraju. To nie wszystko obowiązkowo oblicz jaka jest wysokość stóp procentowych tych produktów. RRSO to jedna z najlepszych metod, żeby relatywnie szybko ocenić poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybierać taką pożyczkę, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń, czy dany pożyczkodawca stosuje się do zapisów ustawy anty-lichwiarskiej z marca 2016, która wprowadza definicję „maksymalnego kosztu”. Przepisy te stanowią, że odsetki nie mogą być wyższe od 10 procent w przeliczeniu na rok. Co więcej prowizja nie powinna przekroczyć 25 procent pożyczanej kwoty pieniężnej plus trzydzieści procent zaciąganego zobowiązania rocznie (na przykład pożyczka na 500 złotych na miesiąc to koszt około 140 zł). W kolejnym kroku oszacuj koszt przedłużenia zadłużenia. Przeważnie prolongata bardzo powiększa całościowy koszt. Ponadto sensownie jest, abyś odwiedzał fachowe fora zajmujące się pożyczkami i poszukiwał opinii o firmie pożyczkowej, w której chcesz otrzymać pożyczkę. Zbyt duża liczba krytycznych ocen winna zwiększyć szczególną nieufność.

Unikaj firm wykorzystujących następujące praktyki:

 • żądanie przedpłat,
 • obiecywanie gotówki na ksero dowodu bez dodatkowych weryfikacji (ryzyko wyłudzenia danych osobowych),
 • infolinia z wysokimi opłatami.

I wreszcie postąp tak, aby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty.

Akty prawne: Ustawa z 5 sierpnia 2015 o zmianie ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz niektórych innych ustaw – http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20150001357

Artykuł oznaczono tagami: ranking pożyczek, firmy pożyczkowe, Szybka Gotówka oferty bez BIK, pożyczka na raty, pożyczki ratalne, Katowice.

Ocena czytelników:
[Liczba głosów: 6 Średnia ocena: 4.5]