Szybkie pożyczki Katowice

W poniższej tabeli pokazane jest porównanie spółek o charakterze finansowym oferujących szybką pożyczkę w miejscowości Katowice. Znajdziesz tu informacje odnośnie najmniejszej i maksymalnej udzielanej kwoty środków pieniężnych, minimalnego i najwyższego czasu trwania jej spłaty, możliwości zaciągnięcia pierwszej gotówki gratis jak również pełne dane o sprawdzaniu BIK i KRD. Na dole strony przedstawiamy także adresy i oferty banków przyznających kredyty gotówkowe.

Pożyczka w Katowicach – czerwiec 2020

W poniższej tabeli prezentujemy oferty online. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert aby zobaczyć, która firma ma w ofercie pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Bezpłatne pożyczki, porównane w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wandoo

3000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Szybkie pożyczki Katowice

Oto adresy podmiotów finansowych w miejscowości Katowice oferujących szybkie pożyczki. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Klikając na wybraną lokalizację w niektórych przypadkach poznasz opinie o pożyczkach.

szybka pozyczka w Katowicach

Adresy poszczególnych firm oferujących tego rodzaju pożyczkę na terenie miasta:

  • M&M Pożyczki — ul. Gliwicka 58
  • M&M Giełda Lombard — ul. Zamkowa 7
  • M&M Giełda Lombard — ul. Dębowa 82
  • M&M Giełda Lombard — ul. Żwirki i Wigury 12
  • Provident — ul Gawronów 4
  • Profi Credit — ul. Bogucicka 2
  • Bocian Pożyczki — ul. Ks. Biskupa Bednorza 2A-6
  • KredytOK — ul. Warszawska 28
  • Simple Money — ul. Świętego Jana 16/1
  • Kredyty-Pożyczki — ul. Ułańska 9

Pożyczka na dowód Katowice

Jest to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów parabanków. Część pożyczkodawców zdecydowała się ograniczyć ilość wymagań dotyczących przyznawania pożyczki. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne albo rentę. Celem zaciągnięcia kredytu wystarcza dowód tożsamości, konto osobiste oraz posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę wystarczy określić kwotę pożyczanych środków oraz czas spłaty zobowiązania finansowego. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na odpowiedź parabanku. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczkodawca przekazuje pieniądze na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Musimy jednak pamiętać, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klienta. Pożyczki na dowód w Katowicach udzielane są w wybranych firmach pożyczkowych. Wejdź na strony internetowe biur kredytowych za pomocą opublikowanych powyżej linków WWW. W taki sposób poznasz, w jakich parabankach teraz otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Gdzie dostaniesz szybko ofertę pożyczek bez KRD i BIK?

Szybkie pożyczki bez biku to nic innego, jak rodzaj wsparcia finansowego, będący poszukiwanym przez osoby z kłopotami finansowymi. Tego typu pomoc pieniężna, udzielana jest przez parabanki, które zdecydowały się nie konsultować rejestrów zadłużonych. Zwracamy uwagę, że większość firm pożyczkowych nie chce udzielać tego typu chwilówek bez biku. Co więcej, należy wiedzieć, że biura kredytujące przeszukują przeróżne bazy danych – poza BIK również ERIF czy KRD. Jednak pewna pula firm oferuje pomoc osobom zadłużonym. Firmy pożyczające szybką gotówkę bez BIK wymienione są w powyższym ratingu. Sprawdź, które instytucje pożyczają bez BIK.

Szybka pożyczka dla wszystkich

Szybkie pożyczki w Katowicach przyznawane są właściwie każdej osobie dorosłej. Minimalny limit wiekowy kredytobiorcy powinien przekraczać 18 lat (tego typu biur pożyczkowych pojawiło się jednak w naszym kraju ledwie około 20 – większość ma wyższe wymogi wiekowe), a maksymalny wiek w typowych przypadkach przekracza 70 lat. Znaleźć można ponadto biura pożyczkowe udzielające pożyczki osobom zbliżającym się do 85 lat. W poniższej tabeli zestawiliśmy pożyczki od 18 lat:

PożyczkaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Szybkie pożyczki online Katowice

Pożyczka może być udzielona bardzo szybko. Może to być przecież forma pożyczki gotówkowej, która przyznawana jest poprzez sieć internetową. Pożyczki online są teraz najpopularniejsze, zastępując typowe instytucje pożyczające gotówkę. Posiadanie kanału internetowego pozwala szybko decydować o zaoferowaniu pożyczki gotówkowej. W większości przypadków na informację o przyznaniu pożyczki oczekuje się około kwadransa. Przedstawione powyżej instytucje należą do najbardziej znanych biur przyznających pożyczki online. Możesz przejść na witrynę online wyselekcjonowanego parabanku i sprawdzić kalkulator kosztów pożyczki opublikowany na górze strony. Dzięki symulatorowi wygodne jest wszechstronne porównanie składowych wybranej propozycji pożyczkowej. Poznasz m.in. czy uzyskasz darmową pożyczkę gotówkową, ile w każdej firmie wynosi prowizja pożyczkowa, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Szybkie pożyczki do domu Katowice

Dostarczenie pieniędzy z dostawą do domu klienta to dogodny tryb pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że takie rozwiązanie jest bardzo pomocne w przypadku małych miejscowości. Czasem wniosek pożyczkowy można złożyć drogą internetową. W ustalonym czasie pracownik instytucji pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy Ci pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach przedstawiciel biura pożyczkowego będzie odbierał raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od konkretnej firmy. Sporą zaletą takiego sposobu pożyczania jest sposobność zapytania pracownika firmy o warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (przykładowo o niejasne zapisy w umowie). Jednak ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika sumaryczny koszt tego rodzaju finansowania przeważnie jest nieco większy niż koszt chwilówek przelewanych bezpośrednio na konto. Pożyczki do domu udzielane są w kilku biurach pożyczkowych, m.in. w Bliskiej Pożyczce i Provident Polska.

Kto udzieli Ci szybkiej gotówki dla bezrobotnych?

Częste są sytuacje, że bezrobotni mają mniejsze szanse na ekspresową pożyczkę. Trzeba jednak wiedzieć, że pewna grupa firm decyduje się na przyznanie błyskawicznych pożyczek dla niepracujących. Pożyczki dla osób bezrobotnych oferowane są w kilku instytucjach pozabankowych, na przykład w Ekassa, Credit Star, Extraportfel, Freezl, Kuki, Wandoo, Miloan. W powyższej sytuacji, aby mieć szanse na szybką pożyczkę, nie potrzeba zaświadczenia o zarobkach.

Kredyty gotówkowe Katowice

Biorąc pod uwagę oprocentowanie, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to najczęściej tańszy pomysł na uzyskanie pieniędzy niż pożyczka w parabanku (sprawdzisz to porównując opublikowane tu oferty kredytów gotówkowych). Pamiętaj, że część banków oferuje pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, w konsekwencji czego jego uzyskanie jest podobnie proste co w przypadku pożyczek niebankowych. Na przykład Alior Bank i PKO BP nie będą od Ciebie potrzebować tego typu zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Pamiętaj jednak, że praktycznie wszystkie banki oceniają bazy dłużników. Jednak w sytuacji gdy posiadasz zaległości w spłacie kredytów wynoszące mniej niż 60 dni, masz szanse na pożyczkę z banku. Oto mapa pokazująca adresy banków komercyjnych i spółdzielczych oferujących kredyty gotówkowe. Najedź myszką na czerwony znak i kliknij, żeby poznać, jaki jest adres banku.

banki oferujące kredyty w Katowicach

W jaki sposób wybrać najkorzystniejszą pożyczkę w mieście Katowice?

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze najlepszej pożyczki musisz sprawdzić kilka newralgicznych kwestii, dotyczących kosztów pożyczkowych. Na początek oceniaj oferty prezentowane w wielu firmach pożyczkowych, jako że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz rozeznanie w ofercie w kraju. W drugim kroku oblicz jaki jest poziom stopy oprocentowania w poszczególnych firmach. Stopa RRSO to wygodny sposób, aby ekspresowo ocenić koszt zobowiązania. Postaraj się wybierać taką pożyczkę, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności zweryfikuj, czy dany pożyczkodawca przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że kwoty odsetek nie mogą przekroczyć 10 proc. w skali roku. Dodatkowo prowizja pożyczkowa winna nie przekroczyć 25% wysokości pożyczonych środków plus maksymalnie 30% tej kwoty rocznie (np. przy pożyczce na 1000 zł na miesiąc prowizja maksymalna to 275 zł). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczki. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W dalszej kolejności porównaj opłatę za rolowanie spłaty. Przeważnie opóźnienie spłaty znacząco podwyższa ogólny koszt. Nadto warto, abyś odwiedzał dostępne fora zajmujące się parabankami i szukał opinii o instytucji kredytowej, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość złych ocen powinna podwyższyć Twoją uwagę. I wreszcie kontroluj, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny zwrócić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Opublikowane powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Precyzyjne warunki przyznawania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.