Szybkie pożyczki Łódź

Chcesz tanio pożyczyć pieniądze?. Mamy tu dla Ciebie starannie wyselekcjonowaną ofertę pożyczek gotówkowych udzielanych w Łodzi, łódzkie. Można ją znaleźć poniżej.

Usługi pożyczkowe świadczone online i w domu klienta

W podjęciu najlepszej decyzji może Ci pomóc opublikowana niżej tabela. Znajdziesz tu pożyczki zarówno przez internet, jak i te udzielane w domu klienta w Łodzi. Aktualizacja: 4 listopada 2022.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
Pełna oferta ❯❯

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dowodu tożsamości, rachunku bankowego a także dysponowanie aktywnym telefonem.

Za sprawą zamieszczonej tu mapymożna znaleźć placówki udzielające szybkich pożyczek w Łodzi stacjonarnie. Kliknij na czerwony punkt, żeby odczytać dane adresowe usługodawcy.

biura pozyczkowe w Łodzi.

1. Credit Banque – al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 25, tel. 570 580 757;
2. +Gotówka – ul. Zgierska 31/33; tel. 669 860 860;
3. Profi Credit – ul. Dowborczyków 25/112, tel. 517 883 460;
4. Centrum Kredytów i Chwilówek bez BIK – al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 52; tel. 501 682 929;
5. iCredit Sp. z o.o. – ul. Orla 13/19, tel. 22 122 11 00.

Oferta usług pożyczkowych przyznawanych bez weryfikacji baz

Masz złą historię kredytową? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony lub nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne rozważasz gotówkę nie wymagającą weryfikacji baz. Tego typu pomoc zadłużonym, udzielana jest w parabankach, które postanowiły nie przeglądać baz osób zadłużonych. Bez konsultowania BIKu możesz pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Jeżeli należysz do osób zadłużonych, które mają negatywne wpisy w tym rejestrze, warto rozważyć także zainteresowanie się ofertami „Bocian” i „Mikroratka”. Wspomniane instytucje podają, że oceniają sytuację takiego klienta indywidualnie. Jeśli posiadasz długi i żaden bank nie chce pożyczyć Ci pieniędzy, to warto, abyś przejrzał znajdujące się tutaj najlepsze oferty dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdziesz dane na temat weryfikacji baz pożyczkobiorców.
 Bez sprawdzania bikuBez sprawdzania KRDBez BIKBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Oferta wsparcia finansowego u klienta w domu

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia tego typu wsparcie jest bardzo pomocne w przypadku osób starszych. Wniosek pożyczkowy możesz wypełnić drogą online. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pojawi się u Ciebie wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy wręczy Ci pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik instytucji pożyczkowej będzie do Ciebie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Wielką zaletą takiego rozwiązania może być okazja wypytania przedstawiciela handlowego o szczegóły przed finalizacją umowy (między innymi o konkretne zapisy w umowie). Wadą jest to, że ze względu na potrzebę zatrudnienia takiego pracownika wydatek poniesiony z tytułu tego typu finansowania jest z reguły trochę wyższy aniżeli w przypadku środków pieniężnych przekazywanych kanałami internetowymi. W naszym porównaniu znajdziemy 2 warianty pożyczek udzielanych u klienta.

Ile trzeba mieć lat, żeby

Niewielkie wymogi wiekowe prowadzą do wniosku, że skorzystać z usług pozabankowych może niemal każdy. Najniższy próg wiekowy pożyczkobiorcy musi przekraczać osiemnaście lat, a najwyższy wiek w większości przypadków wynosi 70 lat. Da się znaleźć nawet usługi pożyczkowe świadczone klientom sięgającym 85 lat. Oto szczegółowe wymagania wiekowe w dostępnych tu propozycjach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Oferty dla osób bezrobotnych

Bezrobotni także mogą pożyczyć pieniądze. Warto pamiętać, że pewna liczba parabanków dopuszcza pomoc osobom bez zatrudnienia. Niedrogą pomoc dla bezrobotnych znaleźć można między innymi w ofercie Vivus. W tej sytuacji, aby skorzystać z usługi pożyczkowej, nie trzeba przesyłać zaświadczeń o osiąganych dochodach od pracodawcy. Żeby pożyczyć pieniądze} wystarczy, że będziesz miał dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Masz szansę również pożyczyć pieniądze na 500+.

Oferty na dowód

Jest to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów parabanków. Klienci nie są zobowiązani przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Celem skorzystania z pożyczki na dowód wystarcza dokument tożsamości, konto w banku oraz telefon komórkowy.Trzeba określić kwotę wnioskowanych środków jak również okres spłaty. Następnie należy wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na rachunek bankowy pożyczkobiorcy w ciągu 10-15 minut. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klienta. Na samym szczycie naszej listy można znaleźć oferty pożyczek na dowód obecnie udzielane najkorzystniej.

Jak dokonać właściwego wyboru oferty?

Skorzystanie z usług pożyczkowych dostępnych tak w placówce stacjonarnej czy online powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto zweryfikować kilka newralgicznych rzeczy, które odnoszą się do kosztów spłaty.

Na początek poznaj możliwie dużo prezentowanych ofert, jako że dzięki takiemu podejściu najpełniej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

Po drugie bezwzględnie oceń wysokość stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszt danej oferty. Postaraj się wybrać propozycję , która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ od dnia 4 listopada 2022 stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej opłata prowizyjna nie powinna przewyższać 25% pożyczanej kwoty oraz maksymalnie 30 proc. tej kwoty w skali rocznej (przykład: pożyczenie 2000 zł na 30 dni może maksymalnie kosztować 550 zł). W przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczanych środków oraz 6% wysokości uzyskanych środków w skali roku.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której planujesz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj koszty prolongaty zadłużenia. Przeważnie opóźnienie spłaty wydatnie powiększa ogólny poziom kosztów.

Dodatkowo potrzebne jest, byś analizował portale zajmujące się parabankami i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Znajdują sie one chociażby na stronie https://forum-kredytowe.pl. Zbytnia ilość nieprzychylnych ocen musi podwyższyć szczególną czujność.

Po piąte pilnuj, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku możesz taki raport pobrać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj informacje pomogą wybrać pożyczkę pozabankową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Copy link
Powered by Social Snap