Szybkie pożyczki Rzeszów

Na znajdującym się poniżej zestawieniu opublikowane jest wyszczególnienie biur finansowych oferujących szybką pożyczkę w miejscowości Rzeszów. Znajdziesz tu dane odnośnie minimalnej i maksymalnej kwoty finansowania, najniższego i maksymalnego czasu spłaty zadłużenia, możliwego zaciągnięcia pierwszej gotówki za darmo oraz szczegółowe informacje o sprawdzaniu BIK i KRD. W dalszej części prezentujemy także adresy i oferty banków przyznających kredyty gotówkowe.

Oferty szybkich pożyczek w Rzeszowie – sierpień 2020

W znajdującej się poniżej tabeli zaprezentowane są oferty online. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert aby zobaczyć, która instytucja pozabankowa oferuje pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Bezpłatne pożyczki, przedstawione w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Zasadniczym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wandoo

3000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz pożyczyć większą kwotę i rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ OFERTY POŻYCZEK DO 60.000 PLN

Szybkie pożyczki Rzeszów

Poniżej prezentujemy adresy biur finansowych w miejscowości Rzeszów oferujących szybkie pożyczki. Jeżeli lokalizacja poszczególnych firm się zazębia, możesz przybliżyć mapę. Klikając wybraną firmę w niektórych przypadkach zobaczysz opinie internautów o pożyczce.

szybka pozyczka w Rzeszowie

Szybkie pożyczki dla wszystkich

Szybkie pożyczki w Rzeszowie przyznawane są w zasadzie każdemu, kto jest dorosły. Minimalny próg wiekowy osoby wnioskującej powinien wynosić 18 lat (takich parabanków istnieje jednak na rynku tylko 20 – większość wymaga wieku 20 lat), natomiast najwyższy wiek z reguły przekracza 70 lat lub więcej. Znaleźć można także firmy pożyczkowe udzielające pożyczki osobom w wieku ponad 80 lat. Poniżej zgromadziliśmy pożyczki od 18 lat:

PożyczkaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Szybkie pożyczki online Rzeszów

Pożyczka może być udzielona bardzo szybko. Może to być bowiem forma pożyczki gotówkowej, która przyznawana jest przez internet. Pożyczki online cieszą się popularnością, zwyciężając klasyczne instytucje pożyczające gotówkę. Wykorzystanie sprzedaży przez internet pozwala na szybką informację o przyznaniu pożyczki gotówkowej. Przeważnie na decyzję o pożyczce oczekuje się kwadrans. Zaprezentowane w tym miejscu instytucje należą do najbardziej znanych instytucji udzielających pożyczki internetowe. Możesz przejść na stronę www wyselekcjonowanego biura i użyć kalkulator rat pożyczki opublikowany na górze strony. Dzięki użyciu kalkulatora wygodne jest precyzyjne przeanalizowanie składowych danej propozycji. Dowiesz się między innymi czy uzyskasz pożyczkę za darmo, ile w każdej firmie wynosi prowizja pożyczkowa, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Jakie firmy posiadają ofertę pożyczek bez sprawdzania BIK i KRD?

Szybka gotówka bez rejestru BIK to nic innego, jak typ usługi finansowej, wymagany przez zadłużonych kredytobiorców. Tego rodzaju pomoc finansowa, udzielana jest przez te firmy, które postanowiły nie badać rejestrów osób zadłużonych. Prawda jest taka, że przeważająca liczba biur pożyczkowych nie przyznaje tego typu chwilówek bez biku. Ponadto, trzeba wiedzieć, że biura kredytowe badają różne bazy dłużników – nie tylko rejestr Biura Informacji Kredytowej, ale i KRD i BIG. Jednakże pewna pula firm proponuje wsparcie pieniężne osobom zadłużonym. Firmy pożyczkowe pożyczające szybką gotówkę bez BIK wymienione są w powyżej zamieszczonym rankingu. Sprawdź, które instytucje pożyczają bez BIK.

Szybkie pożyczki do domu Rzeszów

Przekazanie pieniędzy w domu klienta to relatywnie wygodny sposób pożyczania. Niewątpliwie takie ułatwienie będzie stosunkowo pomocne w przypadku terenów wiejskich. Czasami wniosek o pożyczkę do domu możesz wysłać drogą online. W ustalonym czasie przedstawiciel instytucji pożyczkowej przyjedzie do domu z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy Ci gotówkę. Co więcej w wielu przypadkach pracownik firmy będzie odbierał ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od konkretnej firmy. Plusem opisanego rozwiązania może być możliwość wypytania przedstawiciela handlowego o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (na przykład o jakieś określenia w umowie czy regulaminie). Z drugiej jednak strony ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika firmy sumaryczny koszt takiego rodzaju finansowania przeważnie jest trochę większy aniżeli w przypadku chwilówek przelewanych online. Pożyczki do domu udzielane są w wybranych instytucjach pożyczkodawców, na przykład w Bliskiej Pożyczce i Providencie.

Kto udzieli Ci szybkiej gotówki dla bezrobotnych?

Często jest tak, że bezrobotni mają mniejsze szanse na błyskawiczne pożyczki. Jednak pewna liczba biur pożyczkowych zezwala na udzielanie błyskawicznych pożyczek dla osób bezrobotnych. Pożyczki dla osób bez dochodów dostępne są w kilku instytucjach pozabankowych, przykładowo w Szybka Gotówka, Ekassa, Lendon, Kuki, Extraportfel, Credit Star. W tej sytuacji, aby uzyskać szybką pożyczkę, nie trzeba zaświadczenia o osiąganych zarobkach.

Pożyczka na dowód Rzeszów

Jest to produkt pożądany jeśli chodzi o klientów parabanków. Pewna liczba firm zdecydowała się ograniczyć ilość wymaganych formalności dotyczących oferowania pożyczki. W takim przypadku nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy też rentę. Celem otrzymania kredytu wystarczający jest dowód tożsamości, rachunek w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę należy określić kwotę wnioskowanych środków jak również okres spłaty długu. Następnie należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa przekazuje pożyczane środki na rachunek bankowy klienta. Musisz jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja pożyczkowa często zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Pożyczki na dowód w Rzeszowie udzielane są w paru parabankach. Zajrzyj na serwisy biur kredytowych za pomocą zawartych wyżej linków WWW. W taki sposób zorientujesz się, w której instytucji w chwili obecnej otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Kredyty gotówkowe Rzeszów

Z punktu widzenia oprocentowania, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to najczęściej tańszy sposób na pożyczenie pieniędzy niż parabanki (dokonaj porównania sprawdzając dostępne poniżej oferty kredytów gotówkowych). Musisz wiedzieć, że część banków oferuje pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, w konsekwencji czego jego zdobycie jest podobnie wygodne co w przypadku pożyczek pozabankowych. Przykładowo Alior Bank i PKO BP nie potrzebują takiego zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Z drugiej strony wiedz, iż wszystkie instytucje bankowe analizują bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak w sytuacji gdy posiadasz opóźnienia w spłacie kredytów wynoszące mniej niż 60 dni, masz szanse uzyskać pożyczkę z banku. Znajdująca się tu mapa zawiera usytuowanie banków i SKOKów mających w ofercie gotówkowy kredyt. Wjedź myszką na czerwony punkt i kliknij, aby poznać adres banku.

banki oferujące kredyty w Rzeszowie

Na co zwrócić uwagę wybierając najlepszą pożyczkę w mieście Rzeszów?

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze najlepszej pożyczki winieneś ocenić parę newralgicznych kwestii, dotyczących kosztów takich produktów. Bezwzględnie oceniaj oferty dostępne w kilku instytucjach, ze względu na to że za sprawą tego uzyskasz rozeznanie w propozycjach dostępnych w skali całego rynku. Dalej: obowiązkowo poznaj jaka jest wysokość R.R.S.O. w poszczególnych firmach. Stopa RRSO to jedna z najlepszych metod, aby ekspresowo oszacować wysokość kosztów danej oferty. Postaraj się wybierać pożyczkę, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, sprawdź, czy dany pożyczkodawca przestrzega przepisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że kwoty odsetkowe nie mogą przekroczyć 10 procent w przeliczeniu na rok. Ponadto prowizja okołopożyczkowa nie mogła przewyższać 25 proc. pożyczanej kwoty pieniężnej oraz maksymalnie 30 proc. tej kwoty rocznie (przykładowo pożyczka na kwotę 3000 złotych na 30 dni wymaga prowizji do 825 złotych). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczki. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Następnie porównuj koszt prolongowania zadłużenia. Przeważnie opóźnienie spłaty znacząco powiększa sumaryczny koszt. Także sensownie jest, byś studiował dostępne fora poświęcone parabankom i analizował opinie o instytucji pożyczającej, która Cię zainteresowała. Zbyt duża ilość niekorzystnych ocen powinna wzbudzić szczególną czujność. Na koniec istotna uwaga: dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Dodatkowe informacje na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Opublikowane powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter informacyjny. Precyzyjne warunki przyznawania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych instytucjach pozabankowych lub bankach.

Sprawdź również: