Szybkie pożyczki Warszawa

Szybkie pozyczki Warszawa

Szybkie pożyczki to zazwyczaj zasadnicze wyjście pozwalające na realizację nieprzewidzianych potrzeb. Na tabelarycznym zestawieniu zaprezentowane jest porównanie instytucji finansowych udzielających pożyczki w Warszawie. Opublikowane są tutaj usystematyzowane dane dotyczące minimalnej i maksymalnej możliwej kwoty pieniędzy, najkrótszego i maksymalnego okresu spłaty zobowiązania, możliwego otrzymania pieniędzy bez dokumentowania dochodów, możliwości otrzymania środków pieniężnych z możliwością spłaty na raty jak również szczegóły dotyczące przyznawania pożyczek bez weryfikacji BIK, KRD, BIG, ERIF.

Powyższa tabela obrazuje oferty online. Pokazany tu rating prezentuje wybrane cechy oferty, w tym takie detale, jak: nazwa instytucji, kwota pożyczanych pieniędzy (maksymalna), minimalny i maksymalny okres finansowania, informacje dodatkowe, a także szczegóły danej oferty, w tym sprawdzanie baz.

Nie znalazłeś dogodnej oferty pożyczkowej?

Potrzebujesz pożyczki na raty lub na wyższą kwotę?

POŻYCZKI DŁUGOTERMINOWE

Szybka pożyczka Warszawa – mapa lokalizacji pożyczkodawców

Poniżej prezentujemy adresy firm pożyczkowych, w których otrzymasz szybką pożyczkę w Warszawie. W razie konieczności powiększ mapę. Klikając wybraną firmę w wybranych przypadkach zobaczysz opinie o pożyczkodawcy.

ekspresowa pozyczka – w Warszawie

Instytucje udzielające szybkich pożyczek:

 • Bocian Pożyczki, ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o., ul. Grzybowska 2
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26

Szybka gotówka na dowód

Jest to produkt szczególnie poszukiwany przez klientów firm pożyczkowych. Część firm pożyczkowych zdecydowała się zmniejszyć ilość wymaganych formalności dotyczących oferowania szybkich pożyczek krótkoterminowych. W takim przypadku nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy też rentę. Do uzyskania kredytu wystarczający jest dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. Aby dostać pożyczkę trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty zobowiązania finansowego. W następnym kroku musisz wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję pożyczkową. Gdy decyzja będzie pozytywna, parabank przekazuje pożyczaną kwotę na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej klientów. Pożyczki na dowód w mieście Warszawa dostępne są w wybranych instytucjach pożyczkodawców. Wejdź na serwisy internetowe biur pożyczkowych za pomocą zamieszczonych powyżej linków WWW. Za sprawą tego zorientujesz się, u których pożyczkodawców w tej chwili otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Szybka gotówka bez BIK i KRD

Szybkie pożyczki bez rejestru BIK jest to rodzaj wsparcia finansowego, będący poszukiwanym przez zadłużonych. Takiego rodzaju pomoc pieniężna, proponowana jest w parabankach, które postanowiły nie monitorować rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Należy podkreślić, że ponad połowa firm pożyczkowych nie oferuje tego typu chwilówek bez biku. Ponadto, trzeba pamiętać, że biura oferujące pożyczki analizują przeróżne bazy danych – poza BIKiem również na przykład KRD. Jednak część instytucji ma w ofercie finansowe wsparcie dla osób zadłużonych. Instytucje mające w ofercie szybką pożyczkę bez BIK widnieją w powyżej zamieszczonym rankingu. Sprawdź, które instytucje pożyczkowe udzielą Ci pożyczki bez BIK.

Szybka gotówka od 18 lat

Szybka pożyczka w Warszawie przyznawana jest zasadniczo każdemu dorosłemu. Minimalny próg wiekowy klienta musi wynosić osiemnaście lat (takich firm pojawiło się jednak na rynku zaledwie 20 – większość honoruje wiek 20 lat), natomiast najwyższy wiek z reguły wynosi siedemdziesiąt lat. Są ponadto biura pożyczkowe gotowe zaoferować szybką pożyczkę w 10 minut klientom zbliżającym się do 85 lat. Powoduje to, że pożyczkobiorcy mają do dyspozycji zdecydowanie szerszy wybór ofert pozabankowych niż wyłącznie pożyczki prywatne dostępne m.in. na OLX. Poniżej zgromadziliśmy pożyczki od 18 lat:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Szybka pożyczka przez internet

Pożyczki online to wygodna usługa finansowa, która realizowana jest kanałem elektronicznym. Błyskawiczne usługi finansowe online są w tej chwili popularne, wyprzedzając typowe firmy pozabankowe oferujące wsparcie pieniężne. Wdrożenie sprzedaży przez internet pozwala na szybką decyzję o przyznaniu szybkiej gotówki. Przeważnie na decyzję o pożyczce czeka się mniej więcej 15 min. Firmy pożyczkowe przedstawione na tej stronie należą do popularnych marek przyznających ekspresowe finansowanie drogą online. Trzeba wejść na stronę internetową wyselekcjonowanego biura kredytowego i sprawdzić symulator spłaty zobowiązania opublikowany u góry. Za sprawą symulatora możliwe będzie dogłębne zweryfikowanie cech wybranej propozycji. Dowiesz się dla przykładu czy zyskasz błyskawiczną pożyczkę za darmo, ile w każdej instytucji wynosi opłata prowizyjna, czy jest możliwość prolongaty czasu spłaty pożyczki, czy dana instytucja oferuje finansowanie bez przelewania grosza.

Szybka pożyczka u klienta

Dostarczenie pieniędzy do domu to dogodny rodzaj pożyczania. W szczególności takie ułatwienie jest niezwykle wygodne w przypadku małych miejscowości. Czasem wniosek o pożyczkę do domu możesz złożyć drogą online. W umówionym czasie przedstawiciel instytucji pożyczkowej przyjedzie do domu z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy Ci pożyczkę. Co więcej w wielu wypadkach przedstawiciel firmy będzie odbierał ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, zależnie od konkretnej firmy. Sporą zaletą powyższego rozwiązania jest okazja wypytania konsultanta o warunki przed finalizacją umowy (między innymi o konkretne zapisy w regulaminie czy umowie). Z drugiej jednak strony z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela koszt takiego typu finansowania bywa przeważnie trochę większy aniżeli koszt pożyczek przelewanych online. Szybkie pożyczki do domu w mieście Warszawa dostaniesz w paru parabankach, m.in. w Provident.

Pozyczki dla bezrobotnych

Częste są sytuacje, że osoby bezrobotne mają mniejsze szanse na uzyskanie szybkiej pożyczki. Jednakże pewna część firm pożyczkowych pozwala na udzielanie błyskawicznych pożyczek dla osób bezrobotnych. Szybkie pożyczki dla osób bezrobotnych są dostępne w kilku parabankach. W takim wariancie, żeby zaciągnąć szybką pożyczkę, nie ma konieczności posiadania zaświadczenia o zarobkach.

Kredyt gotówkowy

Biorąc pod uwagę oprocentowanie, pożyczka gotówkowa w banku to najczęściej tańszy pomysł na środki pieniężne niż pożyczka w parabanku (możesz to sprawdzić korzystając z poniższej porównywarki). Warto wiedzieć, że niektóre instytucje proponują pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, dzięki czemu jego otrzymanie jest podobnie wygodne jak w przypadku pożyczek pozabankowych. Wadą kredytu gotówkowego jest jednak to, iż praktycznie wszystkie banki oceniają bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak jeżeli posiadasz opóźnienia w spłacie kredytów trwające mniej niż 60 dni, masz szanse uzyskać pożyczkę z banku. Znajdująca się tu mapa zawiera informacje o usytuowaniu banków komercyjnych oferujących gotówkowe kredyty. Wprowadź kursor na czerwoną ikonę i kliknij, po to, aby uzyskać adres.

banki w Warszawie

Co powinieneś sprawdzić wybierając odpowiednią ofertę pozabankową?

W trakcie decydowania o wyborze najlepszej oferty pożyczkowej winieneś sprawdzić kilka fundamentalnych rzeczy, dotyczących kosztów takiego zobowiązania. Na początek poznaj pożyczki dostępne w różnych instytucjach finansowych, ponieważ dzięki temu pełniej uzyskasz rozeznanie w propozycjach dostępnych w skali całego rynku. Po drugie oblicz jaki jest poziom oprocentowania w poszczególnych firmach. Stopa oprocentowania jest skuteczną metodą, aby szybko ocenić wysokość kosztów danej oferty. Postaraj się wybrać pożyczkę, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności sprawdź, czy dany pożyczkodawca przestrzega przepisów ustawy anty-lichwiarskiej z 2016 roku, która zawiera nakaz przestrzegania maksymalnego kosztu pożyczki. Przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać 10 procent w skali roku. Co więcej prowizja nie powinna przewyższać 25% wysokości wnioskowanych środków oraz maksymalnie 30 procent tej kwoty rocznie (na przykład przy pożyczce na 1000 zł na miesiąc prowizja maksymalna to 275 zł). W kolejnym kroku sprawdź koszt przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie przedłużenie znacząco podwyższa ogólny poziom kosztów. Także dobrze, byś odwiedzał dostępne serwisy poświęcone pożyczkom pozabankowym i sprawdził opinie o instytucji kredytowej, która Cię zainteresowała. Przeważająca liczba krytycznych opinii musi obudzić Twoją szczególną nieufność. I w końcu postąp tak, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty.

Pożyczki - artykuły pokrewne:

Ocena czytelników:
[Liczba głosów: 8 Średnia ocena: 4.6]