Szybkie pożyczki Warszawa

Na niżej zamieszczonej tabeli zbiorczej zaprezentowane jest zestawienie firm pozabankowych oferujących szybką pożyczkę w miejscowości Warszawa. Znajdziesz tu dane odnoszące się do najmniejszej i największej udzielanej kwoty pieniędzy, najniższego i najwyższego okresu jej spłaty, możliwego otrzymania pierwszej gotówki za darmo jak również pełne dane o weryfikacji baz danych BIK i KRD. Sprawdź również adresy i oferty banków przyznających kredyty gotówkowe.

Pożyczka w Warszawie – czerwiec 2020

W znajdującej się poniżej tabeli znajdują się oferty online. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert żeby poznać, jaki pożyczkodawca oferuje pożyczkę, jakiej potrzebujesz.

Darmowe pożyczki, które są przedstawione w poniższej tabeli, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Podstawowym warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Pożyczkę za darmo dostaniesz w następujących firmach:

PożyczkaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Vivus

500

61

15

Wandoo

3000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres?[/wpts_spin]

POŻYCZKI DŁUGOTERMINOWE

Szybkie pożyczki Warszawa

Poniższa mapka wskazuje adresy firm pożyczkowych w miejscowości Warszawa oferujących szybkie pożyczki. W razie konieczności powiększ mapę. Klikając wybraną firmę w niektórych przypadkach zobaczysz opinie o pożyczkach.

szybka pozyczka w Warszawie

Instytucje udzielające szybkich pożyczek:

 • Bocian Pożyczki, ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o., ul. Grzybowska 2
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26

Pożyczka na dowód Warszawa

Jest to usługa często poszukiwana wśród klientów parabanków. Pewna liczba pożyczkodawców zdecydowała się zmniejszyć zakres formalności związanych z przyznaniem pożyczki. W takim przypadku nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę albo świadczenie rentowe. W celu otrzymania kredytu wystarcza dowód osobisty, konto osobiste i dodatkowo telefon komórkowy. Aby dostać pożyczkę trzeba wybrać kwotę wnioskowanych środków oraz pożądany okres spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczkodawca przekazuje pożyczkę na konto wnioskującego. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależna jest od zdolności kredytowej klienta. Pożyczki na dowód w Warszawie udzielane są w paru firmach. Zajrzyj na strony www biur pożyczkowych za pośrednictwem opublikowanych wyżej odnośników WWW. W taki sposób rozeznasz się, w jakich instytucjach w tym momencie otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Gdzie dostaniesz szybko ofertę pożyczek bez KRD i BIK?

Szybka gotówka bez BIK to nic innego, jak rodzaj wsparcia gotówkowego, wymagany przez osoby zadłużone. Takiego rodzaju pomoc dla zadłużonych, oferowana jest w tych firmach, które postanowiły nie badać baz danych zadłużonych. Należy zaznaczyć, że dominująca liczba parabanków unika udzielania tego rodzaju chwilówek bez biku. Ponadto, klienci muszą być świadomi, że instytucje kredytujące konsultują różne rejestry dłużników – nie tylko BIK, ale również KRD, ERIF i BIG. Jednakże pewna pula parabanków przyznaje wsparcie pieniężne osobom zadłużonym. Instytucje pożyczające szybką gotówkę bez BIK opublikowane są w powyższym zestawieniu. Sprawdź, które instytucje pożyczą Ci bez BIK.

Szybkie pożyczki dla wszystkich

Szybkie pożyczki w Warszawie oferowane są w zasadzie wszystkim osobom pełnoletnim. Najniższy wiek kredytobiorcy musi wynosić 18 lat (tego rodzaju biur pożyczkowych pojawiło się jednak na rynku ledwie 20 – przeważająca ich liczba ma wyższe wymagania wiekowe), natomiast najwyższy wiek w typowych przypadkach wynosi 70 lat. Są również biura pożyczkowe udzielające pożyczki osobom zbliżającym się do 85 lat. Na poniższym zestawieniu zgromadziliśmy pożyczki od 18 lat:

PożyczkaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Szybkie pożyczki online Warszawa

Pożyczka może być udzielona bardzo szybko. Może to być w gruncie rzeczy forma pożyczki gotówkowej, która udostępniana jest za pośrednictwem internetu. Pożyczki oferowane online są w chwili obecnej popularne, pokonując tradycyjne firmy oferujące gotówkę. Wykorzystanie kanału internetowego pozwala szybko decydować o dostępności pożyczki gotówkowej. Przeważnie na informację o przyznaniu pożyczki oczekuje się kwadrans. Przedstawione na tej stronie firmy należą do najbardziej znanych marek udzielających pożyczki internetowe. Trzeba wejść na witrynę online danego pożyczkodawcy i sprawdzić kalkulator spłaty pożyczki opublikowany na górze strony. Dzięki wykorzystaniu kalkulatora możliwe będzie dokładne zweryfikowanie wad i zalet określonej propozycji pożyczkowej. Zorientujesz się dla przykładu czy dostaniesz pożyczkę gotówkową za darmo dla nowych klientów, ile w każdej instytucji wynosi prowizja pożyczkowa, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Szybkie pożyczki do domu Warszawa

Dostawa gotówki do domu to relatywnie wygodny wariant pożyczania. Zasadniczo takie pożyczanie jest bardzo przydatne w przypadku wsi. Czasem wniosek o pożyczkę do domu można wysłać przez internet. W ustalonym czasie pracownik firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w domu z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy da Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach przedstawiciel ten będzie odbierać raty co miesiąc lub co tydzień, w zależności od instytucji. Sporą zaletą powyższego wariantu finansowania może być możliwość zapytania konsultanta o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy pożyczkowej (np. o ewentualne niezrozumiałe zapisy w regulaminie). Wadą jest to, że z powodu konieczności wynagradzania takiego pracownika wydatek poniesiony z powodu takiego rodzaju finansowania może być nieco większy aniżeli w przypadku pożyczek przekazywanych na konto. Pożyczki do domu udzielane są w paru firmach pożyczkowych, m.in. w Bliskiej Pożyczce i Providencie.

Kto udzieli Ci szybkiej gotówki dla bezrobotnych?

Częste są sytuacje, że niepracujący mają mniejsze szanse na uzyskanie szybkiej pożyczki. Trzeba jednak wiedzieć, że pewna część parabanków pozwala na przyznawanie szybkiej pożyczki dla osób bezrobotnych. Pożyczki dla osób bez pracy dostępne są w kilku biurach pożyczek, między innymi w Extraportfel, Freezl, Ekassa, Kuki, Wandoo, Miloan, Credit Star. W tej sytuacji, żeby mieć szanse na szybką pożyczkę, nie trzeba zaświadczenia o osiąganych zarobkach.

Kredyty gotówkowe Warszawa

Z punktu widzenia kosztów, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to najczęściej tańszy pomysł na uzyskanie pieniędzy niż pożyczka w parabanku (możesz to ocenić samodzielnie porównując zamieszczone poniżej oferty kredytów gotówkowych). Co więcej część banków oferuje pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co sprawia, że jego pozyskanie jest równie proste co w przypadku pożyczek pozabankowych. Dla przykładu Alior Bank i PKO BP nie będą od Ciebie wymagać tego rodzaju zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Zwróć jednak uwagę na to, iż praktycznie wszystkie banki analizują bazy dłużników. Jednak jeżeli posiadasz opóźnienie w spłacie pożyczki trwające nie dłużej niż 60 dni, rozważ złożenie wniosku o pożyczkę z banku. Oto mapa pokazująca usytuowanie banków i SKOKów oferujących gotówkowy kredyt. Najedź kursorem na czerwone kółko i kliknij, po to, aby dowiedzieć się, jaki jest adres danej instytucji bankowej.

banki oferujące kredyty w Warszawie

Na jakie rzeczy zwracać uwagę wybierając najlepszą pożyczkę w mieście Warszawa?

W czasie procesu wyboru najlepszej pożyczki powinieneś sprawdzić parę arcyważnych spraw, odnoszących się do kosztów spłaty. W pierwszym rzędzie analizuj oferty proponowane w kilku parabankach, dlatego że za sprawą tego pełniej uzyskasz orientację w propozycjach dostępnych w skali całego rynku. To nie wszystko sprawdź jaki jest poziom stopy oprocentowania tych produktów. Stopa RRSO to jedna z najlepszych metod, aby błyskawicznie zbadać koszty zobowiązania finansowego. Staraj się wybierać taką pożyczkę, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, sprawdź, czy interesujący Cię pożyczkodawca przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że kwoty odsetkowe nie powinny przekroczyć 10% w skali roku. Ponadto opłata prowizyjna winna nie przekraczać 25% kwoty zobowiązania plus 30 procent pożyczonej kwoty rocznie (na przykład pożyczka 3000 złotych na 30 dni wymaga prowizji do 825 złotych). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczki. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali jednego roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. W kolejnym kroku porównaj opłaty za przedłużenie spłaty. Przeważnie opóźnienie spłaty mocno podwyższa finalny poziom kosztów. Nadto warto, abyś odwiedzał specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i sprawdził opinie o firmie pożyczkowej, w której chcesz otrzymać pożyczkę. Duża ilość krytycznych ocen powinna wzbudzić Twoją nieufność. I wreszcie postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczone środki. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Zaprezentowane powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Szczegółowe warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych instytucjach pozabankowych lub bankach.