Szybkie pożyczki Warszawa

Potrzebujesz szybkiej gotówki w Warszawie? Na tabeli poniżej zaprezentowane zostało wyszczególnienie firm pożyczkowych pozabankowych, w których dostaniesz szybką pożyczkę. Znajdziesz tu informacje odnoszące się do najmniejszej i najwyższej kwoty środków pieniężnych, najniższego i maksymalnego czasu trwania spłaty zobowiązania, możliwego udzielenia pierwszej gotówki gratis oraz pełne informacje o weryfikowaniu BIK i KRD. Na dole strony przedstawiamy także adresy i oferty banków przyznających kredyty gotówkowe.

Oferty szybkich pożyczek w Warszawie

W znajdującej się poniżej tabeli znajdziesz pożyczki w Warszawie. Sprawdź szczegółowe parametry poniższych ofert żeby ocenić, jaka firma oferuje pożyczkę, jakiej poszukujesz.

Darmowe pożyczki, które zostały zaprezentowane w poniższej tabeli, należą do najpopularniejszych ofert, o jakie starają się osoby potrzebujące pieniędzy. Cechują się one tym, że zwracasz tyle samo pieniędzy, ile pożyczyłeś. Skierowane są one do nowych klientów. Dzięki takim promocjom biura pożyczkowe zdobywają kolejnych interesantów, którym mogą proponować następną pożyczkę, tym razem z odsetkami. Warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w bazach dłużników. Pożyczkę za darmo uzyskasz w takich firmach, jak:

PożyczkaDarmowa kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

Smartney

Promocja do 30.09.2020 - Sprawdź

6000

60

15

Vivus

Sprawdź

3000

61

15

Wonga

Sprawdź

1000

30

15

PożyczkaPlus

Sprawdź

1000

30

15

SmartPożyczka

Sprawdź

1000

30

15

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres?[/wpts_spin]

POŻYCZKI DŁUGOTERMINOWE

Lokalizacja funkcjonujących firm oferujących szybką pożyczkę

Oto adresy instytucji finansowych, w których otrzymasz szybką pożyczkę w Warszawie. W razie konieczności przybliż widok mapy. Klikając na wybraną instytucję w niektórych przypadkach będziesz mógł poznać opinie o pożyczkach.

Gdzie udzielą mi pożyczki?

Instytucje udzielające szybkich pożyczek:

 • Bocian Pożyczki, ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o., ul. Grzybowska 2
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26

Kredyt na dowód

Jest to rodzaj wsparcia finansowego często poszukiwany wśród klientów firm pożyczkowych. Pewna liczba pożyczkodawców zmniejszyła ilość formalności dotyczących udzielania pożyczki. Pożyczkobiorca nie musi dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę lub rentę. Celem otrzymania kredytu wystarczający jest dowód osobisty, rachunek bankowy i numer telefonu komórkowego. Aby dostać pożyczkę trzeba wybrać kwotę pożyczanych środków i okres spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję pożyczkową. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczkodawca przelewa pożyczane środki na rachunek bankowy wnioskującego. Trzeba jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależy od zdolności kredytowej klienta. Pożyczki na dowód w Warszawie udzielane są w kilku parabankach. Wejdź na serwisy pożyczkodawców za pośrednictwem zamieszczonych na górze strony linków WWW. W taki sposób rozeznasz się, w której instytucji w tej chwili otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Jakie firmy posiadają ofertę pożyczek bez weryfikacji baz BIK i KRD?

Szybkie pożyczki bez bazy BIK to typ wsparcia gotówkowego, będący poszukiwanym przez zadłużonych kredytobiorców. Tego typu pomoc dla zadłużonych, przyznawana jest przez te firmy, które zdecydowały się nie badać rejestrów dłużników. Zwracamy uwagę, że większość biur unika udzielania tego rodzaju chwilówek bez biku. Co więcej, warto pamiętać, że instytucje kredytowe kontrolują różne bazy danych – poza BIKiem i KRD czy ERIF. Jednakże część biur udziela pomoc osobom zadłużonym. Instytucje pożyczające szybką gotówkę bez BIK zaprezentowane zostały w powyżej zamieszczonym porównaniu. Sprawdź, które instytucje pożyczą Ci bez BIK.

Wymagania wiekowe dla pożyczkobiorców

Obecnie ekspresowe pożyczki oferowane są wszystkim osobom pełnoletnim. Minimalny wiek osoby pożyczającej musi wynosić 18 lat (takich parabanków jest jednak w naszym kraju ledwie około 20 – większość wymaga wieku 20 lat), podczas gdy maksymalny wiek w typowych przypadkach wynosi 70 lat. Są nawet firmy udzielające pożyczki ludziom w wieku ponad 80 lat. Na poniższym zestawieniu zestawiliśmy pożyczki od 18 lat:

PożyczkaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Błyskawiczne pożyczki są przyznawane przez internet

Zasadniczo szybka pożyczka jest łatwo dostępna. Może to być bowiem forma kredytowania, która przyznawana jest łączem internetowym. Szybkie pożyczki internetowe zyskały na popularności, zwyciężając klasyczne firmy oferujące gotówkę. Wykorzystanie sprzedaży online pozwala na szybką decyzję o dostępności pożyczki gotówkowej. Typowo na gotówkę oczekuje się mniej więcej 15 min. Przedstawione tutaj biura należą do najbardziej znanych biur pożyczkowych oferujących pożyczki poprzez internet. Należy wejść na stronę internetową wyselekcjonowanego pożyczkodawcy i użyć symulator raty pożyczki opublikowany w widocznym miejscu. Dzięki kalkulatorowi możliwe będzie precyzyjne poznanie składowych określonej oferty. Zorientujesz się m.in. czy dostaniesz gotówkę za darmo, ile w określonej firmie wynosi prowizja pożyczkowa, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

W jakiej instytucji znajdziesz pożyczkę w domu klienta?

Dostawa pieniędzy do domu klienta to relatywnie wygodny sposób finansowania. Nie ulega wątpliwości, że tego typu wyjście będzie dosyć pomocne w przypadku terenów wiejskich. Czasami wniosek pożyczkowy można złożyć drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy odwiedzi Cię w domu z gotówką. Po podpisaniu umowy da Ci pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik biura pożyczkowego będzie odbierać raty co miesiąc lub co tydzień, w zależności od konkretnej firmy. Olbrzymią zaletą powyższego rozwiązania może być możliwość wypytania konsultanta o warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (np. o konkretne zapisy w umowie). Z drugiej jednak strony z powodu konieczności zatrudnienia przedstawiciela wydatek poniesiony z powodu tego rodzaju finansowania bywa trochę wyższy aniżeli w przypadku pożyczek przekazywanych przez internet. Pożyczki do domu udzielane są w wybranych parabankach, przykładowo w Bliskiej Pożyczce i Provident.

Kto udzieli Ci szybkiej gotówki dla bezrobotnych?

Często bezrobotni mają mniejsze szanse na uzyskanie szybkiej pożyczki. Trzeba jednak wiedzieć, że pewna liczba firm pożyczkowych decyduje się na udzielanie szybkich pożyczek dla osób bezrobotnych. Szybkie pożyczki dla osób bez dochodów oferowane są w kilku biurach pożyczek, na przykład w Szybka Gotówka, Ekassa, Lendon, Kuki, Extraportfel, Credit Star. W powyższym wypadku, żeby dostać szybką pożyczkę, nie trzeba mieć zaświadczeń o osiąganych dochodach.

Gdzie dostaniesz kredyt gotówkowy?

Z punktu widzenia kosztów, pożyczka gotówkowa oferowana w banku to znacznie tańszy sposób na pożyczenie pieniędzy niż pozabankowa (możesz to sprawdzić sprawdzając zaprezentowane tu oferty kredytów gotówkowych). Co więcej część banków proponuje pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, co powoduje, że jego zdobycie jest podobnie łatwe co w przypadku pożyczek niebankowych. Na przykład PKO Bank Polski i Alior nie wymagają tego rodzaju zaświadczenia do kredytu gotówkowego. Z drugiej strony wiedz, iż praktycznie wszystkie instytucje bankowe oceniają bazę Biura Informacji Kredytowej. Jednak jeśli masz opóźnienia w spłacie kredytów wynoszące mniej niż 60 dni, masz szanse uzyskać pożyczkę z banku. Oto mapa pokazująca położenie banków spółdzielczych i komercyjnych oferujących kredyt gotówkowy. Wprowadź kursor na czerwony znak i kliknij, aby poznać, jaki jest adres wybranego banku.

Gdzie są banki w Warszawie?

Gdzie starać się o najkorzystniejszą pożyczkę?

Jeśli chcesz otrzymać najlepszą dla Ciebie pożyczkę, to winieneś ocenić parę newralgicznych kwestii, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania. Na początek porównuj oferty prezentowane w wielu instytucjach finansowych, jako że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w pożyczkach na rynku tych produktów. Po drugie koniecznie porównaj jaki jest poziom R.R.S.O. w poszczególnych firmach. Stopa RRSO to jedna z najlepszych metod, żeby na szybko oszacować koszty danej oferty. Postaraj się wybierać taką pożyczkę, która ma jak najniższy poziom kosztów. W szczególności upewnij się, czy dana firma przestrzega zapisów ustawy o kredycie konsumenckim, znowelizowanej ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. Do końca marca 2020 przepisy stanowiły, że odsetki nie mogą przekroczyć 10 proc. w skali roku. Co więcej prowizja pożyczkowa winna nie przewyższać 25% wysokości pożyczonych środków plus trzydzieści procent tej kwoty rocznie (przykład: pożyczka 500 zł na 30 dni – koszt 137,50). Od kwietnia 2020 roku obowiązują jednak obniżone koszty pożyczek. W przypadku chwilówek do 30 dni maksymalne koszty nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczki. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 15% całkowitej kwoty pożyczki oraz 6% kwoty uzyskanych środków w skali jednego roku. Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Następnie porównuj koszty przedłużenia zadłużenia. Z reguły opłata za tzw. rolowanie istotnie powiększa finalny koszt. Dodatkowo sensownie jest, byś analizował portale internetowe zajmujące się parabankami i poszukiwał opinii o instytucji kredytowej, która Cię interesuje. Duża ilość nieprzychylnych ocen powinna podwyższyć szczególną nieufność. Na koniec dopilnuj, aby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Oceń należycie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone środki. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe. *Zaprezentowane powyżej zestawienia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.) i mają wyłącznie charakter poglądowy. Szczegółowe warunki udzielania pożyczek oraz kredytów gotówkowych sprawdzisz w poszczególnych bankach i firmach pożyczkowych.