Szybkie pożyczki Zielona Góra

Potrzebna Ci pilnie szybka pożyczka? W niżej zamieszczonej tabeli zbiorczej znajdziesz oferty instytucji finansowych przyznających pożyczki w mieście Zielona Góra. Na stronach poszczególnych firm sprawdzisz szczegółowe opisy dotyczące najmniejszej i największej kwoty środków finansowych, najkrótszego i maksymalnego czasokresu spłaty zadłużenia, możliwości pozyskania środków pieniężnych za darmo, bez dokumentowania dochodów, możliwości uzyskania kredytu w systemie ratalnym czy informacje dotyczące przyznawania pożyczek bez weryfikacji BIK i KRD.

Szybka pożyczka w miejscowości Zielona Góra — oferty firm online listopad 2019

Powyższy wykaz prezentuje oferty online. Prezentowany rating opisuje następujące parametry: nazwa firmy pożyczkowej, maksymalna kwota, minimalny i maksymalny okres finansowania, dane dotyczące RRSO, a także zaawansowana charakterystyka oferty (odnośnik „Więcej informacji”), w tym między innymi sprawdzanie baz.

Zestawienie ofert z RRSO=0%

Darmowe pożyczki, porównane poniżej, należą do najłatwiejszych do otrzymania. Przeznaczone są one dla nowych klientów. Warunkiem szybkiego ich uzyskania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach zadłużonych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej porównywarce pożyczek.

Firma pożyczkowaMaks. kwota (zł)Maks. okres (dni)Czas przelewu (min.)

AlfaKredyt

2000

30

15

Extraportfel

3000

45

15

Ferratum Money

5000

45

15

Filarum.pl

1000

30

15

Finansowe Posiłki

2000

30

15

Finbo

3000

30

15

HaloPożyczka

2000

30

15

Kuki.pl

5000

30

15

Lendon

3000

45

15

LatwyKredyt.pl

1500

30

15

Miloan

2500

30

15

MiniPożyczka

2000

30

15

Net Credit

3000

30

15

PożyczkaPlus

3000

30

15

Provident

2000

150

15

SmartPożyczka

3000

30

15

SOHO Credit

1000

30

15

Solven

2500

30

15

Szybka Gotówka

6000

65

15

Szybka Moneta

3000

30

15

Tani Kredyt

3100

30

15

ViaSMS

1500

30

15

Vivus

3000

61

15

Wandoo

2500

30

15

Wonga

1500

60

15

Nie znalazłeś właściwej oferty pożyczkowej?

Potrzebujesz pożyczki na raty? Chcesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres?

SPRAWDŹ WIĘCEJ POŻYCZEK

Plan rozmieszczenia aktualnie działających firm posiadających ofertę szybkich pożyczek w Zielonej Górze

Na poniższej mapie znajdziesz adresy firm pożyczkowych, w których dostaniesz szybką pożyczkę w Zielonej Górze i okolicach (Świdnica, Nowa Sól, Sulechów). Jeżeli lokalizacja poszczególnych firm się zazębia, możesz przybliżyć mapę. Klikając na wybraną instytucję w wybranych przypadkach zobaczysz opinie o pożyczkach.

„szybkie pożyczki” Zielona Góra

Biura pożyczkowe posiadające ofertę szybkich pożyczek dla młodych

Szybka pożyczka w Zielonej Górze przyznawana jest zasadniczo każdemu, kto jest dorosły. Minimalny limit wiekowy osoby pożyczającej winien wynosić 18 lat (takich biur pożyczkowych działa jednak na rynku pożyczek ledwie 20 – większość udziela pożyczek od 20 lat), podczas gdy najwyższy wiek przeważnie wynosi 70 lat lub więcej. Są także biura kredytowe udzielające szybkich pożyczek ludziom w wieku 85 lat. Powyższe sprawia, że pożyczkobiorcy posiadają o wiele większy wybór ofert pozabankowych niż jedynie pożyczki prywatne udzielane przykładowo poprzez OLX. W poniższej tabeli zebraliśmy pożyczki od 18 lat:

FirmaWiek minimalny (lata)Wiek maksymalny (lata)
AleGotówka

18

75

Banknot.pl

18

70

Chwilówkomat

18

75

CreditStar

18

100

Ekassa

18

100

Freezl.pl

18

100

HapiPożyczki

18

100

Kredyt1000.pl

18

70

Mikrokasa

18

75

Monedo Now

18

100

NetGotówka

18

100

Polożyczka

18

100

ProfiCredit

18

80

Provema

18

100

SolCredit

18

80

Solven

18

75

Superkasa.pl

18

100

Superrata.pl

18

80

SzybkaGotówka

18

100

Wonga

18

100

Sprawdź dostępne oferty szybkich pożyczek przez internet

Pożyczki w miejscowości Zielona Góra udzielane są nie tylko przez stacjonarne biura pożyczkowe. Pożyczka online to szybka usługa pieniężna, jaka oferowana jest przez internet. Szybkie usługi finansowe online stają się coraz bardziej popularne, wyprzedzając klasyczne instytucje finansowe działające na rynku pozabankowym. Wykorzystanie procedur internetowych pozwala na szybką decyzję o udzieleniu szybkiej gotówki. Typowo na informację o przyznaniu pożyczki oczekuje się od 15 do 30 minut. Firmy pożyczkowe zaprezentowane tutaj należą do popularnych marek przyznających ekspresowe finansowanie poprzez internet. Możesz przejść na serwis online danego biura i użyć kalkulator szybkiej gotówki zaprezentowany u góry. Dzięki kalkulatorowi wygodne jest wieloczynnikowe porównanie parametrów danej propozycji. Poznasz przykładowo czy zyskasz ekspresową pożyczkę za darmo, ile w wybranej instytucji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty uzyskanych środków, czy dana firma oferuje finansowanie bez przelewu 1 grosza na konto.

Porównaj oferty szybkich pożyczek bez KRD i BIK

Szybka pożyczka bez sprawdzania BIK jest to format pomocy finansowej, będący poszukiwanym przez osoby z kłopotami finansowymi. Tego typu pomoc w tarapatach finansowych, proponowana jest w tych parabankach, które zdecydowały się nie badać baz danych finansowo zadłużonych. Należy zaznaczyć, że dominująca liczba firm nie przyznaje tego typu chwilówek bez biku. Co więcej, klienci muszą być świadomi, że instytucje gotówkowe konsultują przeróżne rejestry zadłużonych – oprócz BIK także na przykład KRD i BIG Infomonitor. Jednakże pewna liczba instytucji przyznaje pomoc osobom zadłużonym. Firmy pożyczkowe przyznające szybką gotówkę bez BIK opublikowane są w powyżej zamieszczonym zestawieniu. Sprawdź, które instytucje pożyczają bez BIK.

Gdzie otrzymasz pożyczkę u klienta

Dostarczenie środków finansowych z dostawą do domu klienta to dogodny wariant pożyczania. Bez wątpienia takie ułatwienie jest użyteczne w przypadku ludzi starszych. Czasami wniosek pożyczkowy można wysłać przez internet. W umówionym momencie pracownik firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w domu wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy da Ci pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik firmy będzie odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych, w zależności od firmy. Olbrzymią zaletą powyższego rozwiązania może być okazja zapytania przedstawiciela handlowego o szczegółowe warunki przed finalizacją umowy (np. o niejasne określenia w umowie). Wadą jest to, że z powodu potrzeby zatrudnienia przedstawiciela sumaryczny koszt takiego typu rozwiązania może być nieco wyższy niż w przypadku chwilówek przelewanych bezpośrednio na konto. Szybkie pożyczki do domu w mieście Zielona Góra dostaniesz w paru instytucjach kredytowych, na przykład w Providencie.

Oferta dla bezrobotnych

Przeważnie klienci bezrobotni są pozbawieni szans na uzyskanie szybkiej pożyczki. Uwaga - pewna liczba biur pożyczkowych dopuszcza przyznanie ekspresowych pożyczek dla osób bez pracy. Szybkie pożyczki dla bezrobotnych oferowane są w kilku firmach pozabankowych. W tej sytuacji, żeby zaciągnąć szybką pożyczkę, nie trzeba przesyłać zaświadczenia o uzyskiwanych zarobkach.

Pożyczki bez zaświadczeń

Pożyczki na dowód w Zielonej Górze dostępne są w paru parabankach. Jest to usługa często poszukiwana przez klientów firm pożyczkowych. Pewna liczba pożyczkodawców zmniejszyła zakres wymaganych formalności związanych z oferowaniem pożyczek. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne albo świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia kredytu wystarcza dowód osobisty, rachunek bankowy i telefon komórkowy. Aby dostać pożyczkę należy wybrać kwotę wnioskowanych środków i okres spłaty długu. Następnie należy wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję firmy pożyczkowej. W sytuacji pozytywnej decyzji pożyczkowej, pożyczkodawca przekazuje wnioskowaną kwotę na rachunek bankowy klienta. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja pożyczkowa zależeć będzie od zdolności kredytowej klientów. Zajrzyj na serwisy internetowe pożyczkodawców za pomocą zaprezentowanych wyżej odnośników WWW. Za sprawą tego rozeznasz się, w jakich firmach w tej chwili otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń.

Gdzie dostaniesz kredyt gotówkowy?

Z punktu widzenia kosztów, pożyczka gotówkowa w banku to najczęściej tańszy pomysł na pieniądze niż pożyczka w parabanku (możesz to sprawdzić korzystając z poniższej porównywarki). Warto mieć świadomość, że wybrane banki posiadają pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, dzięki czemu jego zdobycie jest podobnie łatwe co w przypadku pożyczek pozabankowych. Jednak wadą takiego kredytu jest to, że praktycznie wszystkie instytucje bankowe analizują bazy dłużników. Jednak jeśli posiadasz opóźnienia w spłacie kredytów trwające nie dłużej niż 60 dni, masz szanse uzyskać pożyczkę z banku. Oto mapa pokazująca informacje o rozmieszczeniu banków komercyjnych i spółdzielczych mających w swojej ofercie kredyt gotówkowy. Wprowadź kursor na czerwony punkt i kliknij, po to, aby uzyskać adres określonego banku.

kredyt w Zielonej Górze

Co powinieneś sprawdzić wybierając odpowiednią pożyczkę w mieście Zielona Góra?

Pozyczki to rodzaj kredytu, który powinieneś wybierać świadomie i ostrożnie po wzięciu pod uwagę różnych instytucji. W czasie procesu wyboru najlepszej oferty pożyczkowej winieneś ocenić parę fundamentalnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania. W pierwszym rzędzie porównuj pożyczki dostępne w wielu firmach pożyczkowych, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najpełniej rozeznasz się w ofercie w kraju. Idąc dalej: obowiązkowo oceń poziom oprocentowania rzeczywistego w różnych parabankach. RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie oszacować wysokość kosztów zobowiązania. Postaraj się wybierać pożyczkę, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, zweryfikuj, czy dany pożyczkodawca przestrzega zapisów ustawy pożyczkowej z marca 2016, która stosuje zasadę maksymalnych kosztów pożyczki. Ustawa ta stanowi, że kwoty odsetek nie mogą być wyższe od 10 proc. rocznie. Dodatkowo prowizja pożyczkowa winna nie przekraczać 25 proc. pożyczanej kwoty oraz maksymalnie 30% tej kwoty w skali roku (np. pożyczka 5000 złotych na 30 dni wymaga prowizji do 1375 złotych). Najlepiej pożyczać pieniądze u wiarygodnych pożyczkodawców. Bezpieczne pożyczki udzielane są przez firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (https://pzip.pl/czlonkowie). Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej pożyczki pozabankowe, w tym chwilówki, znajdziesz w serwisie rządowym www.gov.pl/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.pl. Po trzecie porównaj opłatę za rolowanie spłaty. Często opóźnienie spłaty bardzo podwyższa całkowity koszt. Nadto dobrym rozwiązaniem jest, byś analizował strony internetowe dedykowane pożyczkom i zweryfikował opinie o instytucji pożyczającej, w której chcesz otrzymać pożyczkę. Duża ilość niekorzystnych ocen musi obudzić Twoją szczególną uwagę. Na koniec istotna uwaga: pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Więcej informacji na ten temat uzyskasz na stronie https://www.viasms.pl/pozyczki-pozabankowe.