Szybkie pożyczki Tarnów

W tabeli poniżej zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Tarnowie (województwo małopolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Tarnowie?

Osoby pragnące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Tarnowie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Tarnowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest niżej.

Czy jest szansa otrzymać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz danych zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Tarnowie?

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Zasadniczo może to być użyteczne w przypadku osób starszych. Formularz zapotrzebowania da się przesłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o niejasne określenia w regulaminie). W porównaniu z usługami internetowymi nieco wyższy jest koszt tego rodzaju finansowania z powodu konieczności zatrudnienia pracownika. W powyższym zestawieniu znajdziesz dwie instytucje przyznające środki finansowe w domu. Tego typu usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Pożyczanie na dokument tożsamości to usługa finansowa poszukiwana wśród pożyczkobiorców. Liczba wymagań jest ograniczona. Klienci nie są zobowiązani przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenie emerytalne albo dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i rachunek w banku. Typową usługę świadczoną na sam dowód załatwia się w następujący sposób - wystarczy określić wartość pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Tarnowie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, aby sprawdzić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić recenzje napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Tarnowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś sprawdzić kilka ważnych kwestii, dotyczących kosztów spłaty.

W pierwszym rzędzie oceniaj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że dzięki temu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

To nie wszystko zweryfikuj jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. Stopa oprocentowania to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Co istotne, sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj koszt prolongowania długu. Z reguły opłata za prolongatę znacząco podwyższa całkowity koszt zadłużenia się.

Również dobrym rozwiązaniem jest, byś studiował dostępne strony traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował uwagi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Przeważająca liczba negatywnych opinii powinna zwiększyć szczególną nieufność.

Kolejna sprawa: pilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na pół roku możesz go wygenerować darmowo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyżej opublikowane wskazówki pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.