Szybkie pożyczki Toruń

W poniższym wykazie prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość wynosi 100 PLN, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Toruniu?

Osoby planujące skorzystać z określonej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Toruniu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Toruniu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole.

W jaki sposób dostać pieniądze bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od weryfikowania baz osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Toruniu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Nie ulega wątpliwości, że jest to użyteczne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt tego typu rozwiązania ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika. O pieniądze w domu klienci mogą wnioskować w dwóch firmach pożyczkowych. Tego rodzaju usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Pożyczanie na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród pożyczkobiorców. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon a także rachunek w banku. W większości przypadków usługę świadczoną na dowód bez zaświadczeń załatwia się w następujący sposób - należy wybrać kwotę potrzebnych środków jak również czas spłaty. Następnie należy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Warto jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Toruniu

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera rozlokowanie placówek. Zaznacz wybrany punkt, aby sprawdzić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Toruniu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś ocenić parę podstawowych kwestii, dotyczących kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności porównaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, jako że dzięki temu lepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Idąc dalej: koniecznie oceń skalę R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównuj koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie prolongatę spłaty znacząco podraża ogólny koszt zadłużenia się.

Po czwarte potrzebne jest, abyś przeglądał fachowe fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i analizował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość nieprzychylnych dyskusji powinna wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, żebyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument pobrać darmowo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane dane pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.