Szybkie pożyczki Toruń

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to raptem 100 PLN, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Toruniu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Toruniu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od przeglądania baz danych zalegających z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Toruniu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie jest to użyteczne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w regulaminie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt takiego typu finansowania ze względu na potrzebę wynagradzania konsultanta. W powyższym zestawieniu znajdziesz 2 firmy dysponujące gotówką z dowozem do domu. Taką usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród pożyczkobiorców. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne lub świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. Typową usługę na dowód załatwia się w następujący sposób - należy podać wysokość potrzebnych środków jak również okres umowy. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przelana na konto osobiste. Należy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Umiejscowienie biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Toruń i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia ich lokalizację. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, żeby poznać adres. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić recenzje wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Toruniu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania warto najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś ocenić kilka nadrzędnych kwestii, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszym rzędzie analizuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, jako że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

Po drugie koniecznie porównaj wielkość oprocentowania. R.R.S.O. to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Toruń, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń koszt przedłużenia zadłużenia. Z reguły opłata za prolongatę istotnie powiększa ogólny koszt.

Po czwarte dobrze, abyś sprawdzał fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, która Cię interesuje. Duża liczba krytycznych opinii winna wzbudzić Twoją szczególną nieufność.

Po piąte pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł go wygenerować bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż opublikowane tutaj porady pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.