Pożyczki dostępne w Warszawie

Poszukujesz firmy, która zaoferuje Ci korzystnie środki finansowe? W poniżej umieszczonej tabeli znajdziesz ofertę najlepszych pożyczek pozabankowych udzielanych w Warszawie (mazowieckie) a także w okolicznych miejscowościach. Znajdują się tu szczegóły dotyczące minimalnej i najwyższej oferowanej kwoty pieniężnej, minimalnego i maksymalnego czasu trwania spłaty, możliwości pożyczenia pieniędzy za darmo, zalety i wady poszczególnych ofert jak również pełne informacje o weryfikacji baz dłużników.

W podjęciu odpowiedniej decyzji może pomóc poniższa lista. Prezentuje ona szczegółową charakterystykę usług tego typu udzielanych tak online, jak i w domu klienta w Warszawie , jak i w okolicy. Data ostatniej modyfikacji: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
Pełne zestawienie ❯❯

Żeby dostać szybką gotówkę w opisanych instytucjach, w większości firm wystarczy Ci dokument tożsamości oraz konto w banku. Potrzebny Ci będzie również telefon celem komunikowania się z instytucją pożyczkową.

Jakie są wymagania wiekowe dla pożyczających?

Stosunkowo niskie wymagania wiekowe są dowodem na to, że skorzystać z usług pozabankowych może niemal każdy. Minimalny limit wiekowy pożyczkobiorcy musi wynosić osiemnaście lat, podczas gdy najwyższy wiek z reguły wynosi siedemdziesiąt lat. Znaleźć można ponadto parę usług pożyczkowych udzielanych osobom mającym 85 lat. Poniżej przedstawiamy poszczególne wymagania w zakresie wieku w znajdujących się tutaj propozycjach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Usługi pozabankowe przyznawane bez weryfikacji BIKu lub baz dłużników

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie planujesz starania o gotówkę bez sprawdzania BIKu lub innych baz zadłużonych. Taka usługa, jak pomoc finansowa osobom z zadłużeniem}, świadczona jest w tych firmach, które postanowiły nie weryfikować baz danych zadłużonych. Bez konieczności sprawdzania BIKu możesz pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo rozważyć usługi „Mikroratka” oraz „Bocian”. Wspomniane biura informują, że podchodzą do takiego klienta indywidualnie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć rozwiązania dla klientów zadłużonych. Poniższe zestawienie zawiera natomiast dane na temat weryfikacji baz osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi pożyczkowe z dostawą do domu wnioskodawcy

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. W szczególności tego typu wsparcie będzie bardzo przydatne w przypadku wsi. Formularz zapotrzebowania można wypełnić drogą online. W umówionym momencie pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach przedstawiciel instytucji pożyczkowej będzie przyjeżdżał odbierać raty w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Wielką zaletą opisanego wariantu finansowania jest okazja wypytania pracownika firmy o szczegóły przed finalizacją umowy (przykładowo o niejasne zapisy w regulaminie). Z drugiej jednak strony z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika sumaryczny koszt takiego rodzaju rozwiązania może być nieco wyższy niż w wypadku środków pieniężnych przelewanych droga internetową. W powyższym zestawieniu znajdziesz dwie firmy udzielające gotówki z dostawą do domu. W przypadku klientów z Warszawy są nimi Bocian oraz Mikroratka.

Wsparcie finansowe dla osób bezrobotnych

Osoby niezatrudnione także mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna część pożyczkodawców decyduje się na pomoc finansową osobom bez zatrudnienia. Aktualnie usługę pożyczkową dla osób bez zatrudnienia ma dla przykładu Finbo oraz Kuki. Powoduje to, że, żeby skorzystać z kredytu, nie potrzeba dokumentów o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Aby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy wystarczą dochody z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Istnieje również możliwość zdobycia pieniędzy na 500 plus.

Jak uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Usługa polegająca na pożyczaniu na podstawie dokumentu tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród pożyczkobiorców. Zakres wymagań dotyczących przyznawania pomocy finansowej jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę lub dochody z renty. nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także konto osobiste. zaciągnięcia kredytu na dowód należy wybrać wartość pożyczanych pieniędzy jak również okres spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję pożyczkową w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, pieniądze będzie przekazana na konto osobiste pożyczkobiorcy. Należy jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja często zależy od zdolności kredytowej klienta.

Położenie firm pożyczkowych

Na poniższym planie można znaleźć biura z usługami finansowymi na miejscu. Kliknij na właściwy lokalizator, aby wyświetlić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez konsumentów.

Placówki pożyczkowe w Warszawie i okolicach.

 • Bocian Pożyczki, ul. Młynarska 42
 • Profi Credit, ul. Gintrowskiego 30, tel. 22 852 20 04
 • Profi Credit, ul. Kijowska 5, tel. 22 618 05 02
 • Provident Polska, ul. Budynek A, Inflancka 4a, tel. 600 400 300
 • KredytOK, ul. Zamoyskiego 47, tel. 22 618 06 00
 • KredytOK, ul. ul. Leszno 34/36, tel. 22 862 81 18
 • KredytOK, ul. Puławska 128, tel. 22 405 71 75
 • Get Money, ul. Radzymińska 36
 • Pożyczka Gotówkowa Sp z o.o., ul. Grzybowska 2
 • Lombard Grador, ul. Puławska 11
 • Lombard Arta, ul. Bartnicza 4
 • Smartvest, ul. Bazyliańska 5/6
 • FINO Polska, ul. Instalatorów 7C
 • FINO Polska, Aleje Jerozolimskie 179
 • FINO Polska, ul. Wołoska 12
 • Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o., ul. Miedziana 3A
 • Fines, ul. Borzymowska 43/4
 • Fines, ul. Kondratowicza 25
 • Optima Pożyczki, ul. Jana Pawła II 43/26
 • Gawryszewski Finanse – ul. Bukowińska 12, tel. 516 189 290
 • Daiglob Finanse – ul. Krucza 17, tel. 22 403 72 20
 • Habza Finanse – ul. Grójecka 1/3, tel. 22 428 18 02
Copy link
Powered by Social Snap