Szybkie pożyczki Włocławek

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Włocławku (województwo kujawsko-pomorskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość wynosi 100 złotych, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Włocławku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Włocławku. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z monitorowania rejestrów bazodanowych dłużników. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Włocławku?

Dostarczanie gotówki do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. W szczególności jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże gotówkę. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne zapisy w regulaminie czy umowie). W porównaniu z usługami internetowymi trochę wyższy jest koszt tego rodzaju usługi finansowej z powodu potrzeby wynagradzania przedstawiciela. Po pieniądze z dostawą do domu możesz zgłosić się do 2 podmiotów finansowych. Tego rodzaju usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to usługa finansowa poszukiwana jeśli chodzi o klientów. Liczba formalności jest niewielka. Klienci nie muszą dostarczać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne lub świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Typową usługę na podstawie dowodu załatwia się w taki oto sposób – należy podać kwotę niezbędnych środków jak również czas spłaty. Następnie należy wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przelana na konto. Warto jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Włocławek i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje rozlokowanie. Zaznacz właściwy lokalizator, aby poznać adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Włocławku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto zweryfikować parę elementarnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie porównaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności obowiązkowo sprawdź wysokość R.R.S.O.. RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Włocławek, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za późniejszą spłatę znacząco podwyższa całkowity poziom kosztów.

Również dobrze, byś sprawdzał portale internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i sprawdził opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca ilość niekorzystnych dyskusji powinna podnieść szczególną czujność.

Po piąte postąp tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Oceń należycie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, że opublikowane tutaj wytyczne pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.