Szybkie pożyczki Wrocław

Chcesz szybko zdobyć gotówkę? Poniżej zestawiamy pożyczkę udzielaną przez kilka renomowanych i godnych zaufania podmiotów finansowych.

Znajdziesz tu warunki jej uzyskania, w tym te dotyczące najmniejszej i maksymalnej udzielanej kwoty pieniężnej, minimalnego i maksymalnego czasu trwania spłaty zobowiązania, firm, w których można dostać krótkoterminową pomoc finansową bez prowizji i odsetek czy pełne dane dotyczące weryfikacji baz Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej. Zawarte tutaj oferty skierowane są do klientów z miasta Wrocław.

Pożyczki gotówkowe przyznawane online i do domu przeznaczone dla klientów mieszkających we Wrocławiu

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższym zestawieniem. Zaprezentowaliśmy w tym miejscu naszą ofertę pożyczek gotówkowych świadczonych przez internet oraz udzielanych w domu klienta we Wrocławiu, jak również w przyległych miejscowościach.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Wrocławiu?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Wrocławiu?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Wrocławiu. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu.

Czy da się uzyskać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Wrocławiu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Zasadniczo może to być użyteczne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o jakieś zapisy w regulaminie czy umowie). W porównaniu z usługami internetowymi nieco wyższy jest koszt tego typu usługi finansowej ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika. Po pieniądze z dowozem do domu możesz zgłosić się do paru instytucji finansowych. Tego rodzaju usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Pożyczanie na dokument tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane przez klientów. Liczba wymagań jest minimalna. Klient nie musi dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste i telefon komórkowy. Typową usługę świadczoną na dowód bez zaświadczeń załatwia się następująco - powinieneś określić wartość pożyczanych pieniędzy jak również długość okresu spłaty. Potem należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednakże pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Wrocławiu

Zaprezentowany plan miasta wskazuje rozlokowanie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, żeby zobaczyć adres placówki. W razie konieczności powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć opinie napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Wrocławiu.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto poprzedzić szczegółową analizą. Musisz sprawdzić parę naczelnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności porównaj jak najwięcej prezentowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Następnie obowiązkowo poznaj wielkość oprocentowania rzeczywistego. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj opłatę za rolowanie zadłużenia. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty znacząco podraża całościowy koszt.

Także potrzebne jest, abyś odwiedzał dostępne strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Duża liczba złych dyskusji winna zwiększyć Twoją szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: kontroluj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj porady pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.