Szybkie pożyczki Wrocław

Chcesz szybko zdobyć gotówkę? Poniżej zestawiamy pożyczkę udzielaną przez kilka renomowanych i godnych zaufania podmiotów finansowych.

Znajdziesz tu warunki jej uzyskania, w tym te dotyczące najmniejszej i maksymalnej udzielanej kwoty pieniężnej, minimalnego i maksymalnego czasu trwania spłaty zobowiązania, firm, w których można dostać krótkoterminową pomoc finansową bez prowizji i odsetek czy pełne dane dotyczące weryfikacji baz Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej. Zawarte tutaj oferty skierowane są do klientów z miasta Wrocław.

Pożyczki gotówkowe przyznawane online i do domu przeznaczone dla klientów mieszkających we Wrocławiu

Celem dokonania najlepszego wyboru możesz posłużyć się poniższym zestawieniem. Zaprezentowaliśmy w tym miejscu naszą ofertę pożyczek gotówkowych świadczonych przez internet oraz udzielanych w domu klienta we Wrocławiu, jak również w przyległych miejscowościach.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 złotych, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Wrocławiu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Wrocławiu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od weryfikowania baz danych osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Wrocławiu?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Bez wątpienia jest to użyteczne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt takiego typu finansowania ze względu na konieczność zatrudnienia konsultanta. Po pieniądze z dowozem do domu możemy udać się do kilku biur świadczących usługi finansowe. Tego typu usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany jeśli chodzi o klientów. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, emeryturę albo dochody z renty. Celem skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków usługę na podstawie dowodu załatwia się w następujący sposób - trzeba wybrać wysokość pieniędzy i długość okresu spłaty długu. Potem należy wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji finansowej.

Adresy instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Wrocław i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje ich lokalizację. Zaznacz właściwy lokalizator, aby zobaczyć adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać recenzje wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Wrocławiu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki powinieneś poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze zweryfikować parę arcyważnych spraw, odnoszących się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie zestawiaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku finansowym.

Następnie poznaj jaki jest poziom oprocentowania rzeczywistego. Stopa oprocentowania jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Wrocław, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszty prolongaty spłaty. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę mocno podraża całkowity koszt zadłużenia się.

Ponadto dobrze, byś analizował strony internetowe poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, której usługi rozważasz. Przeważająca ilość złych dyskusji musi obudzić szczególną nieufność.

Po piąte postępuj tak, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż opublikowane tutaj wytyczne pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.