Szybkie pożyczki Zabrze

Potrzebujesz szybko zdobyć pieniądze „na już”? Poniżej znajduje się zestawienie godnych polecenia pożyczek gotówkowych.

Znajdziesz tu informacje dotyczące najmniejszej i maksymalnej możliwej kwoty środków finansowych, najniższego i najwyższego okresu trwania spłaty zobowiązania, firm, w których można dostać krótkoterminową pomoc finansową bez prowizji i odsetek czy szczegółowe dane o weryfikacji baz Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej. Oferty skierowane są do klientów z miasta Zabrze.

Pożyczki udzielane online lub w domu przeznaczone dla osób mieszkających w Zabrzu

Aby dokonać najlepszego wyboru sprawdź poniższe porównanie. Zamieściliśmy tu naszą ofertę pożyczek dostępnych online oraz udzielanych w domu klienta w Zabrzu i pobliskich miejscowościach.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to raptem 100 zł, chociaż czasami przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Zabrzu) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Zabrzu. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na samym dole. Typowo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania rejestrów bazodanowych zalegających z płatnościami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Zabrzu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że jest to pomocne w przypadku osób starszych. Formularz da się przesłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne określenia w regulaminie). W odniesieniu do usług internetowych nieco wyższy jest koszt tego typu usługi finansowej z racji konieczności zatrudnienia przedstawiciela. O pieniądze z dostawą do domu możesz wnioskować w dwóch firmach pożyczkowych. Takie usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Świadczenie usług finansowych na podstawie dokumentu tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów. Ilość formalności jest minimalna. Pożyczkobiorca nie potrzebuje dostarczać żadnych dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. Typową usługę na dowód załatwia się w taki oto sposób – należy wybrać kwotę potrzebnych środków i okres trwania umowy. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przelana na konto bankowe. Warto jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Zabrze i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na odpowiedni znacznik, aby sprawdzić adres. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć opinie wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Zabrzu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz sprawdzić kilka arcyważnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie poznaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu pełniej zorientujesz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W dalszej kolejności bezwzględnie poznaj jaki jest poziom R.R.S.O.. RRSO to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Co istotne, zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Zabrze, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszty przedłużenia długu. Często opóźnienie spłaty istotnie powiększa ogólny poziom kosztów.

Ponadto dobrze, abyś sprawdzał fachowe strony traktujące o usługach pozabankowych i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża liczba negatywnych ocen powinna zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: postąp tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny bezproblemowo oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz taki raport pobrać bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.