Szybkie pożyczki Zabrze

Potrzebujesz szybko zdobyć pieniądze „na już”? Poniżej znajduje się zestawienie godnych polecenia pożyczek gotówkowych.

Znajdziesz tu informacje dotyczące najmniejszej i maksymalnej możliwej kwoty środków finansowych, najniższego i najwyższego okresu trwania spłaty zobowiązania, firm, w których można dostać krótkoterminową pomoc finansową bez prowizji i odsetek czy szczegółowe dane o weryfikacji baz Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej. Oferty skierowane są do klientów z miasta Zabrze.

Pożyczki udzielane online lub w domu przeznaczone dla osób mieszkających w Zabrzu

Aby dokonać najlepszego wyboru sprawdź poniższe porównanie. Zamieściliśmy tu naszą ofertę pożyczek dostępnych online oraz udzielanych w domu klienta w Zabrzu i pobliskich miejscowościach.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów na krótki termin też mają szansę na wsparcie finansowe. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość wynosi sto PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Zabrzu

Osoby pragnące ją otrzymać winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Zabrzu

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Zabrzu. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na samym dole.

Czy można uzyskać pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Zabrzu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być przydatne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże gotówkę. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt tego rodzaju finansowania z powodu konieczności wynagradzania konsultanta. Po pieniądze z dostawą do domu możemy udać się do 2 firm pożyczkowych. Tego typu usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Usługa polegająca na pożyczaniu na podstawie dokumentu tożsamości to usługa finansowa poszukiwana wśród pożyczkobiorców. Ilość formalności jest minimalna. Pożyczkobiorca nie musi dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy też świadczenie rentowe. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon a także rachunek w banku. W większości przypadków usługę na podstawie dowodu załatwia się następująco - trzeba określić wartość pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednak mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Zabrzu

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia rozlokowanie placówek. Kliknij na wybrany punkt, aby poznać dane adresowe placówek. W razie konieczności powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać oceny wystawione przez kredytobiorców.
Firmy pożyczkowe w Zabrzu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zwrócić uwagę na kilka elementarnych rzeczy, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

Po pierwsze zestawiaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W dalszej kolejności koniecznie oszacuj jaka jest wysokość RRSO. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższe oprocentowanie. Co istotne, zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłaty za przedłużenie zadłużenia. Z reguły prolongatę spłaty mocno podraża sumaryczny poziom kosztów.

Także konieczne jest, żebyś wertował fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca ilość negatywnych dyskusji musi wzbudzić Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: pilnuj, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł taki raport wygenerować bez kosztów.

I pamiętaj: uważnie czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyżej opublikowane dane pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.