Pożyczki dostępne w Zabrzu

Zwrócenie się o pomoc do firmy pozabankowej jest doraźną metodą poprawy sytuacji finansowej. Poniżej zaprezentowano porównanie pożyczek pozabankowych, które świadczone są klientom miasta Zabrze (śląskie) i okolic.

W wyborze odpowiedniej usługi może pomóc przedstawiona zbiorczo tabela. Prezentuje ona oferty tych usług przyznawanych na dwa sposoby: online, jak i w domu w Zabrzu , jak i w okolicy. Data ostatniej modyfikacji: 24 stycznia 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej ofert
WSZYSTKIE OFERTY POŻYCZEK ONLINE ❯❯

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Mieszkańcy mogą tu znaleźć kilka placówek. Jedną z nich jest +Gotówka mieszcząca sie przy ulicy Wolności 301. Na uwagę zasługuje również Biuro Kredytowe Platan zlokalizowane przy Placu Teatralnym 10. Ponadto usługi pożyczkowe świadczone sa w placówce Honesta przy ulicy Wolności 345.

Na poniższym planie można znaleźć placówki świadczące usługi finansowe na miejscu. Kliknij na wybrany znacznik, żeby poznać dane adresowe placówek. W razie konieczności można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez konsumentów.

Firmy pożyczkowe w Zabrzu i okolicach.

Pomoc finansowa świadczona bez sprawdzania BIKu oraz baz dłużników

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania BIKu albo innych baz zadłużonych. Tego rodzaju wsparcie dla osób zadłużonych}, przyznawana bywa przez parabanki, które zdecydowały się nie badać baz osób z długami. Bez konsultowania BIK możliwe jest pozyskanie gotówki chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo rozważyć usługi „Mikroratka” oraz „Bocian”. Powyższe podmioty informują, że podchodzą do takiego klienta indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto przejrzeć rozwiązania dla klientów zadłużonych. W niżej zamieszczonym zestawieniu zawarte są natomiast informacje na temat konsultowania baz osób z długami.
 Bez bikuBez KRDBez sprawdzania BIGBez ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na otrzymanie pieniędzy
NIE

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

nie jest przeprowadzane sprawdzanie biku
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

można tu pożyczyć pieniądze bez weryfikacji w biku
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Usługi pożyczkowe u klienta w domu

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że tego typu wsparcie jest bardzo przydatne w przypadku osób starszych. Formularz wniosku można wypełnić drogą online. W umówionym czasie pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie do domu wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże gotówkę. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę pożyczkową w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Plusem tego wariantu finansowania jest możliwość zapytania przedstawiciela handlowego o warunki zanim podpiszesz umowę pożyczkową (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). Wadą jest to, że ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania konsultanta sumaryczny koszt takiego typu finansowania przeważnie jest nieco wyższy aniżeli koszt środków finansowych przelewanych droga internetową. O pieniądze z dostawą do domu możemy wnioskować w paru instytucjach pozabankowych. W przypadku klientów z Zabrza są nimi Bocian oraz Mikroratka.

Wymagania wiekowe

Obowiązujące niskie warunki finansowania są dowodem na to, że skorzystać z usług pozabankowych może niemal każdy. Minimalny wiek kredytobiorcy musi przekraczać osiemnaście lat, podczas gdy najwyższy wiek w większości przypadków wynosi 70-75 lat. Znane są również parę usług pożyczkowych udzielanych klientom w wieku ponad 80 lat. Poniżej przedstawiamy poszczególne wymagania w zakresie wieku w znajdujących się tutaj usługach:

L.p.FirmaWiek minimalnyWiek maksymalny
5CreditStar
18 lat
brak górnego limitu
6Ekassa
18 lat
brak górnego limitu
7Freezl
18 lat
brak górnego limitu
12NetGotówka
18 lat
brak górnego limitu
13GruGru
18 lat
brak górnego limitu
16SolCredit
18 lat
80
SzybkaGotowka
18 lat
brak górnego limitu
20Wonga
18 lat
brak górnego limitu

Pomoc finansowa osobom bezrobotnym

Osoby niezatrudnione również mogą pożyczyć pieniądze. Należy pamiętać, że pewna grupa parabanków decyduje się na pomoc finansową osobom niepracującym. W chwili obecnej usługę pożyczkową świadczoną niezatrudnionym posiada dla przykładu Vivus i Kuki. Powoduje to, że, aby skorzystać z kredytu, nie trzeba mieć zaświadczeń o osiąganych zarobkach od pracodawcy. Aby mieć możliwość pożyczenia pieniędzy wystarczą dochody z tytułu umowy-zlecenia, umowy o dzieło, alimentów, umowy najmu mieszkania, zasiłku socjalnego. Dostępna jest ponadto szansa zdobycia środków finansowych na 500+.

W jaki sposób można uzyskać gotówkę na podstawie dowodu osobistego?

Usługa polegająca na pożyczaniu na podstawie dokumentu tożsamości to produkt szczególnie poszukiwany wśród klientów. Ilość wymagań związanych z udzielaniem pomocy finansowej jest minimalna. Klienci nie są zobowiązani przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub rentę. Pożyczkę na podstawie dowodu można wziąć w następujący sposób - wystarczy podać wartość wnioskowanych środków i czas spłaty długu. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, pożyczane środki będzie przekazana na konto bankowe klienta. Trzeba jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.
Copy link
Powered by Social Snap