Malbork — zestawienie najlepszych pożyczek

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Malborku (województwo pomorskie, powiat malborski) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również mogą liczyć na pomoc. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi 100 PLN, podczas gdy przewyższa ona 10 000 PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Malborku) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Malborku. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez weryfikacji w biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Malborka i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Zasadniczo może to być wygodne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednak z powodu konieczności wynagradzania konsultanta trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Bliższa analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę albo świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba ubiegać się następująco - należy określić wysokość potrzebnych środków oraz długość okresu spłaty. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Adresy biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Malbork i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia rozlokowanie. Kliknij na wybrane miejsce, aby zobaczyć adres. W razie potrzeby powiększ mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Malborku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś sprawdzić parę naczelnych spraw, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności oceniaj możliwie dużo prezentowanych usług, dlatego że dzięki temu lepiej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Po drugie obowiązkowo sprawdź jaki jest poziom stopy oprocentowania. Stopa RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Malbork, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj opłatę za przedłużenie długu. Często opłata za późniejszą spłatę bardzo podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Po czwarte potrzebne jest, byś wertował fachowe fora poświęcone usługom pozabankowym i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Duża ilość złych dyskusji musi obudzić Twoją szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki raport wygenerować darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyższe rozwiązania pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.