Zestawienie pożyczek w Chmielniku

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tu naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Chmielniku (województwo świętokrzyskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość wynosi 100 złotych, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Chmielniku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Chmielniku. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Chmielnika i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Niewątpliwie może to być przydatne na terenach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z drugiej strony ze względu na potrzebę zatrudnienia przedstawiciela nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu oraz konto w banku. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – należy podać wartość pożyczanych środków jak również czas spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto. Należy jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja często zależy od zdolności finansowej.

Umiejscowienie biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Chmielnik i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia ich umiejscowienie. Zaznacz wybrany znacznik, aby wyświetlić adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć oceny wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Chmielniku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki należy poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś sprawdzić kilka naczelnych spraw, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

Na początek analizuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki temu uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

W drugim kroku oceń wysokość R.R.S.O.. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Chmielnik, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszty prolongaty zadłużenia. Często opóźnienie spłaty mocno podraża całościowy poziom kosztów.

Dodatkowo potrzebne jest, abyś śledził dostępne strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Duża liczba niekorzystnych ocen powinna wzbudzić szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: pamiętaj, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Oceń należycie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać bezpłatnie.

I pamiętaj: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane rozwiązania pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.