Zestawienie pożyczek w Połańcu

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Połańcu (województwo świętokrzyskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota wynosi sto zł, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 PLN. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Połańcu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Połańcu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest niżej. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z badania rejestrów bazodanowych osób z długami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często banki wydają decyzje odmowne. Dlatego też dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Połańca i okolic

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Niewątpliwie może to być użyteczne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Jednak ze względu na konieczność zatrudnienia konsultanta trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Drobiazgowa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, iż ograniczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie ma konieczności dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy dochody z renty. Ubieganie się o taką usługę jest proste – wystarcza posiadanie telefonu oraz rachunek w banku. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – trzeba podać wysokość niezbędnych środków oraz długość okresu spłaty pieniędzy. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przelana na konto. Warto jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Połaniec i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera ich położenie. Kliknij na wybrany znacznik, aby wyświetlić dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć opinie napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Połańcu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Warto zweryfikować parę ważnych kwestii, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

W pierwszym rzędzie analizuj możliwie dużo prezentowanych usług, dlatego że dzięki temu pełniej rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

To nie wszystko koniecznie oszacuj wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Połaniec, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za przedłużenie istotnie podraża całkowity poziom kosztów.

Dodatkowo koniecznym jest, abyś wertował serwisy internetowe zajmujące się parabankami i śledził opinie o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca liczba złych opinii powinna podnieść szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: zrób tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Policz swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż opublikowane tutaj porady pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.