Zestawienie pożyczek w Osieku

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w znajdującym się poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Osieku (województwo świętokrzyskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki również nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to raptem sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Osieku) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek stacjonarnych w Osieku. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej. Zasadniczo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z konsultowania rejestrów osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Osieka i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. W szczególności jest to pomocne w przypadku małych miejscowości. Formularz można przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe zapisy w umowie). Z drugiej strony ze względu na potrzebę zatrudnienia konsultanta trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Drobiazgowa analiza rynku dowodzi, iż przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne lub świadczenie rentowe. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku i numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - powinieneś podać wartość niezbędnych środków oraz długość okresu spłaty pieniędzy. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, żądana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednak pamiętać, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Plan rozmieszczenia firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Osiek i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera ich położenie. Kliknij na właściwy marker, żeby odczytać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić recenzje napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Osieku i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki warto najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze zweryfikować parę zasadniczych kwestii, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie poznaj możliwie dużo proponowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim kroku koniecznie oszacuj wielkość R.R.S.O.. R.R.S.O. jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Osiek, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie poznaj koszt prolongowania spłaty. Często opóźnienie spłaty istotnie podraża całościowy poziom kosztów.

Również warto, żebyś śledził dostępne strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i prześledził uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość niekorzystnych ocen musi zwiększyć szczególną czujność.

Kolejna kwestia: dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz w stanie taki raport wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że powyżej opublikowane sugestie pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.