Pożyczki Opatów

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Opatowie (województwo świętokrzyskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy też mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem sto PLN, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Opatowie

Pożyczkobiorcy chcący ją otrzymać powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Opatowie

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Zasadniczo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Opatowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części.

Czy da się dostać pieniądze bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od konsultowania baz danych dłużników. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem weryfikacji w BIK możemy pożyczyć chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo informacje na temat weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Opatowie?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia może to być użyteczne w przypadku ludzi starszych. Formularz da się wypełnić drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże gotówkę. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne zapisy w regulaminie czy umowie). W porównaniu z usługami internetowymi nieco wyższy jest koszt tego typu usługi ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania pracownika. O pieniądze z dostawą do domu możesz starać się w 2 instytucjach pożyczkowych. Taką usługę świadczą Bocian oraz Mikroratka.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Usługa polegająca na pożyczaniu na podstawie dokumentu tożsamości to usługa finansowa poszukiwana przez klientów. Liczba formalności jest niewielka. Pożyczkobiorca nie potrzebuje dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy rentę. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. W większości przypadków usługę na podstawie dowodu załatwia się następująco - należy wybrać wysokość wnioskowanych środków i długość okresu spłaty. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto osobiste. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy firm pożyczkowych w Opatowie

Zaprezentowany plan miasta zawiera umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, żeby zobaczyć adres placówki. W razie potrzeby powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Opatowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze ocenić parę nadrzędnych rzeczy, które odnoszą się do kosztów spłaty.

W pierwszym rzędzie analizuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, dlatego że dzięki temu najpełniej rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Idąc dalej: bezwzględnie oblicz poziom R.R.S.O.. Stopa RRSO jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Szczególnie zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj opłatę za rolowanie zadłużenia. Przeważnie opóźnienie spłaty wydatnie podraża całkowity koszt zadłużenia się.

Dodatkowo dobrze, byś czytał dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca ilość złych opinii winna obudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pamiętaj, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy będziesz zdolny zwrócić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport wygenerować bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane wytyczne pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.