Pożyczki w Bełchatowie

Szukasz najlepszej pożyczki, z której można bezpiecznie skorzystać? Sprawdź naszą ofertę dostępną w Bełchatowie (województwo powiat bełchatowski, łódzkie) i okolicy. Publikujemy tu warunki odnośnie minimalnej i maksymalnej kwoty środków pieniężnych, najkrótszego i najdłuższego czasokresu spłaty zobowiązania, możliwości pożyczenia pieniędzy bez opłat czy szczegółowe informacje o weryfikacji rejestrów dłużników.

W wyborze odpowiedniego rozwiązania pomocna może być poniższa lista. Zawiera ona naszą ofertę usług świadczonych mieszkańcom Bełchatowa. Mogą oni skorzystać z nich przez internet z przelewem na konto lub w domu. Aktualizacja: 9 maja 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
W naszym serwisie dostępnych jest więcej rozwiązań tego typu.
Pełny wykaz ❯❯
Porady dotyczące kryteriów rozważnego wyboru określonej usługi internetowej znaleźć można na naszym blogu w artykule zatytułowanym „Jak mądrze wybrać pożyczkę online”.

Celem pożyczenia pieniędzy, przeważnie wystarczy Ci jedynie posiadanie aktualnego dowodu osobistego, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Bełchatowie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Osoby poszukujące produktów na krótki termin również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 PLN, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto je może otrzymać?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z monitorowania baz zalegających z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane na temat sprawdzania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie). Z powodu konieczności wynagradzania takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, emeryturę lub świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu a także konto w banku. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba wybrać wysokość potrzebnych środków jak również okres spłaty. Potem należy wysłać wypełniony wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Bełchatowie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje położenie placówek. Zaznacz wybrany znacznik, żeby poznać dane adresowe placówek. W razie konieczności można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Bełchatowie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy powinieneś najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zweryfikować kilka podstawowych rzeczy, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Bezwzględnie zestawiaj jak najwięcej dostępnych usług, ponieważ dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

W dalszej kolejności zweryfikuj wysokość oprocentowania rzeczywistego. Stopa RRSO jest skuteczną metodą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównuj koszt przedłużenia długu. Niejednokrotnie przedłużenie spłaty istotnie powiększa finalny poziom kosztów.

Nadto konieczne jest, abyś odwiedzał portale poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca ilość niekorzystnych dyskusji powinna podnieść szczególną nieufność.

Następna kwestia: dopilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie go wygenerować zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że nasze porady pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.