Zestawienie pożyczek w Przedborzu

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Przedborzu (województwo łódzkie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi 100 zł, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Przedborzu) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Przedborzu. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z konsultowania rejestrów finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Przedborza i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Niewątpliwie jest to wygodne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz miał możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w regulaminie). Jednakże ze względu na potrzebę wynagradzania przedstawiciela nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Drobiazgowa analiza rynku pożyczkowego dowodzi, że ograniczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest minimalna. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę albo dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy i dodatkowo telefon komórkowy. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać kwotę potrzebnych środków i długość okresu trwania zobowiązania. W następnym kroku należy wysłać wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Należy jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Plan rozmieszczenia instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Przedbórz i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera ich lokalizację. Zaznacz wybrane miejsce, żeby wyświetlić dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Przedborzu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Dobrze sprawdzić parę kluczowych kwestii, dotyczących kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności oceniaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najpełniej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w kraju.

W drugim kroku poznaj jaki jest poziom RRSO. Oprocentowanie RRSO jest skuteczną metodą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Przedbórz, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj koszt przedłużenia zadłużenia. Przeważnie opłata za przedłużenie mocno podraża sumaryczny koszt zadłużenia się.

Także warto, byś wertował strony internetowe poświęcone usługom pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Zbytnia ilość złych dyskusji musi obudzić Twoją szczególną uwagę.

Po piąte pamiętaj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz go pobrać zupełnie za darmo.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że nasze sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję dopasowaną do potrzeb.