Pożyczki Pajęczno

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Pajęcznie (województwo łódzkie, powiat pajęczański). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota wynosi 100 zł, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Pajęcznie

Osoby chcące ją otrzymać powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Pajęcznie

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Pajęcznie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na końcu.

W jaki sposób dostać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od badania baz danych osób zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć pieniądze do domu?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. W szczególności jest to użyteczne na obszarach wiejskich. Formularz da się wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (np. o niejasne zapisy w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę wynagradzania pracownika trochę wyższe są koszty. trochę większe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

Jak dostać pomoc finansową na sam dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymagań jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę lub dochody z renty. Do skorzystania z finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w taki oto sposób – trzeba określić kwotę potrzebnych środków i długość okresu trwania zobowiązania. Następnie trzeba wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto. Warto jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja zależna jest od sytuacji finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Pajęcznie

Poniższa mapa zawiera położenie placówek. Kliknij na określony lokalizator, aby wyświetlić adres placówki. W razie potrzeby przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można sprawdzić oceny napisane przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Pajęcznie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zweryfikować kilka decydujących spraw, odnoszących się do kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności poznaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki temu uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie oceń wysokość R.R.S.O.. Stopa oprocentowania to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie poznaj koszt przedłużenia długu. Z reguły przedłużenie istotnie podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Dodatkowo warto, byś wchodził na fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i przeanalizował opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia liczba niekorzystnych ocen musi wzbudzić szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: zrób tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki raport wygenerować bezpłatnie.

I rzecz najważniejsza: uważnie przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane informacje pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.