Pożyczki w Białej

W poniższym wykazie zaprezentowaliśmy propozycje pożyczek udzielanych w Białej (województwo opolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów na krótki termin także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to raptem 100 PLN, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Białej?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Białej?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Białej. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest niżej.

Jak można zdobyć pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Czy można otrzymać pieniądze w domu klienta?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. W szczególności jest to pomocne w przypadku ludzi starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia konsultanta nieznacznie wyższy jest koszt. trochę większe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób uzyskać gotówkę na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Ilość formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy rentę. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu a także rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – trzeba podać wysokość pożyczanych środków jak również długość okresu spłaty długu. Następnie należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Białej

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca położenia placówek. Kliknij na wybrany punkt lokalizacyjny, aby wyświetlić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić opinie wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Białej.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś sprawdzić kilka elementarnych kwestii, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności oceniaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, dlatego że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

W drugim rzędzie bezwzględnie oceń skalę oprocentowania rzeczywistego. Stopa RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszt prolongowania spłaty. Przeważnie opłata za tzw. rolowanie znacząco powiększa całkowity poziom kosztów.

Po czwarte sensownie jest, żebyś wchodził na dostępne strony traktujące o usługach pozabankowych i szukał opinii o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba nieprzychylnych opinii winna podnieść Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: rób tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz taki dokument pobrać zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że nasze rozwiązania pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.