Pożyczki w Korfantowie

W poniższym wykazie prezentujemy zestawienie pożyczek udzielanych w Korfantowie (województwo opolskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych także mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota wynosi sto PLN, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może wziąć pożyczkę w Korfantowie?

Osoby pragnące skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Korfantowie?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Korfantowie. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu.

Jak otrzymać gotówkę bez konsultowania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów przeważnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat konsultowania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Jak otrzymać środki finansowe w domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo jest to wygodne w przypadku terenów wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wysłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne zapisy w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela trochę większe są koszty. minimalnie większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Co zrobić, aby zdobyć środki finansowe na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Ilość wymagań jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę lub rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i rachunek bankowy. Przeważnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - powinieneś wybrać wartość pożyczanych pieniędzy oraz czas trwania umowy. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto. Warto jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Korfantowie

Poniższa mapa wskazuje położenie placówek. Kliknij na wybrane miejsce, żeby zobaczyć adres. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Korfantowie.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś zweryfikować parę newralgicznych kwestii, jakie dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Bezwzględnie analizuj możliwie dużo prezentowanych usług, jako że za sprawą tego najlepiej uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Dalej: bezwzględnie oblicz skalę stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. Szczególnie sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oceń koszt prolongowania spłaty. Przeważnie prolongata bardzo podwyższa finalny poziom kosztów.

Także pożądane jest, abyś wertował fachowe strony poświęcone usługom pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża liczba niekorzystnych dyskusji powinna podwyższyć Twoją szczególną nieufność.

Następna kwestia: dopilnuj, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Policz swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz go pobrać bezpłatnie.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, że nasze sugestie pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.