Zestawienie pożyczek w Paczkowie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych firm finansowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym tutaj naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Paczkowie (województwo opolskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki również mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Minimalna kwota to raptem sto zł, choć w pewnych przypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Paczkowie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Paczkowie. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z weryfikowania baz danych zalegających z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Paczkowa i okolic

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Bez wątpienia może to być przydatne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże z powodu konieczności wynagradzania takiego pracownika nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Bliższa analiza rynku dowodzi, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy też rentę. Ubieganie się o taką usługę jest proste – wystarczający jest aktywny telefon i konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - wystarczy określić wartość niezbędnych środków i długość okresu spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pozytywna decyzja kredytowa zależy od sytuacji finansowej.

Lokalizacja biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Paczków i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera ich umiejscowienie. Kliknij na wybrany znacznik, aby poznać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się sprawdzić opinie napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Paczkowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz ocenić parę elementarnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszej kolejności zestawiaj jak najwięcej proponowanych usług, ze względu na to że za sprawą tego najpełniej zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

W dalszej kolejności bezwzględnie zweryfikuj wielkość stóp procentowych. Stopa oprocentowania to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Szczególnie zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Paczków, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszty przedłużenia spłaty. Z reguły prolongata mocno powiększa finalny koszt.

Po czwarte dobrym rozwiązaniem jest, byś wertował dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość negatywnych opinii winna obudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczone środki. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go pobrać za darmo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj treść umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, iż opublikowane tutaj wskazówki pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.