Pożyczki w Namysłowie

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Namysłowie (województwo opolskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych także mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota wynosi 100 zł, choć w pewnych przypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Namysłowie?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Namysłowie?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Namysłowie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z przeglądania baz zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. W szczególności może to być pomocne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wysłać przez internet. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika nieco wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności dostarczać odpowiednich dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, posiadaną emeryturę czy też rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu oraz rachunek bankowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - wystarczy wybrać wartość pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty. Następnie należy wypełnić wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Namysłowie

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia rozlokowanie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, żeby poznać adres. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można zobaczyć oceny napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Namysłowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś sprawdzić parę arcyważnych kwestii, które dotyczą kosztów takiego zobowiązania.

Po pierwsze porównaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

To nie wszystko poznaj jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, oceń zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj opłatę za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę wydatnie podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Ponadto sensownie jest, abyś odwiedzał fachowe fora zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca ilość złych ocen musi podnieść Twoją czujność.

Kolejna sprawa: rób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument pobrać bez kosztów.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, że powyżej opublikowane wskazówki pozwolą wytypować instytucję spełniającą wymagania.