Zestawienie pożyczek w Brzegu

Poszukujesz najlepszej pożyczki, z której można bezpiecznie skorzystać? Sprawdź naszą ofertę dostępną w Brzegu (województwo opolskie) i okolicach. Prezentujemy tutaj warunki dotyczące minimalnej i maksymalnej kwoty środków finansowych, najkrótszego i maksymalnego czasu trwania spłaty, możliwości pożyczenia pieniędzy bez kosztów oraz pełne informacje o weryfikowaniu rejestru osób zadłużonych.

W wyborze odpowiedniego rozwiązania pomocna może być poniższa lista. Zawiera ona naszą ofertę usług świadczonych mieszkańcom Brzegu. Mogą oni skorzystać z nich przez internet z przelewem na konto lub w domu. Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
W naszym serwisie dostępnych jest więcej rozwiązań tego typu.
Pełny wykaz ❯❯
Porady dotyczące kryteriów rozważnego wyboru określonej usługi internetowej znaleźć można na naszym blogu w artykule zatytułowanym „Jak mądrze wybrać pożyczkę online”.

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, zasadniczo wystarczy Ci jedynie posiadanie aktualnego dowodu osobistego, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Brzegu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na samym dole. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Osoby poszukujące chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to raptem 100 zł, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres - 2 miesięcy. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto je może otrzymać?

Osoby planujące skorzystać z danej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszka w Polsce;
  • jest polskim obywatelem;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od sprawdzania rejestrów osób z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez sprawdzania biku pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Brzegu i okolic

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Niewątpliwie może to być pomocne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże z racji konieczności zatrudnienia konsultanta minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Bliższa analiza preferencji kredytobiorców wskazuje, iż uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy też rentę. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku i telefon komórkowy. Generalnie o wsparcie finansowe na bazie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - trzeba podać kwotę niezbędnych środków jak również długość okresu spłaty. Następnie trzeba wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przelana na rachunek bankowy. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Adresy instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Brzeg i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta zawiera rozlokowanie. Zaznacz wybraną kropkę, aby poznać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć oceny wystawione przez internautów.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki najlepiej poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś zwrócić uwagę na parę zasadniczych kwestii, jakie dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Na początek analizuj możliwie dużo prezentowanych usług, jako że dzięki temu najlepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

To nie wszystko koniecznie poznaj poziom stopy oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie przeanalizuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Brzeg, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj opłaty za przedłużenie spłaty. Niejednokrotnie opłata za prolongatę bardzo powiększa sumaryczny koszt zadłużenia się.

Także warto, abyś przeglądał fachowe strony poświęcone usługom pozabankowym i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża ilość niekorzystnych ocen winna podnieść szczególną uwagę.

Następna kwestia: zrób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz w stanie oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować darmowo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że nasze dane pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.