Zestawienie pożyczek w Byczynie

Szukasz najlepszej pożyczki, z której można bezpiecznie skorzystać? Sprawdź naszą ofertę dostępną w Byczynie (województwo opolskie) i okolicznych miejscowościach. Prezentujemy tutaj warunki odnośnie minimalnej i najwyższej kwoty środków pieniężnych, najniższego i maksymalnego czasu spłaty długu, możliwości pożyczenia pieniędzy bez opłat jak również szczegółowe informacje o sprawdzaniu rejestru osób zadłużonych.

W wyborze odpowiedniego rozwiązania pomocna może być poniższa lista. Zawiera ona naszą ofertę usług świadczonych mieszkańcom Byczyny. Mogą oni skorzystać z nich przez internet z przelewem na konto lub w domu. Data aktualizacji: 14 września 2023.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
W naszym serwisie dostępnych jest więcej rozwiązań tego typu.
Pełny wykaz ❯❯
Porady dotyczące kryteriów rozważnego wyboru określonej usługi internetowej znaleźć można na naszym blogu w artykule zatytułowanym „Jak mądrze wybrać pożyczkę online”.

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczy Ci jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Byczynie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej. Zasadniczo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Osoby szukające chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi 100 złotych, chociaż czasami przewyższa ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto je może otrzymać?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkuje w Polsce;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Usługi pożyczkowe bez zaglądania do BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję odmowną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów finansowo zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych przeważnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym dobrze jest sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast dane dotyczące sprawdzania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Byczyny i okolic

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku osób starszych. Formularz da się wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże z powodu konieczności zatrudnienia takiego pracownika minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, że uproszczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarcza posiadanie telefonu a także konto osobiste. Zasadniczo o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się następująco - powinieneś wybrać wartość pożyczanych środków oraz pożądany okres spłaty. Następnie należy wysłać wypełniony wniosek i poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na rachunek bankowy. Warto jednakże mieć świadomość, że pozytywna decyzja często zależy od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Byczyna i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia ich lokalizację. Zaznacz określony lokalizator, aby odczytać dane adresowe placówek. W razie konieczności można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się zobaczyć opinie wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Byczynie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej pożyczki powinieneś poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto zweryfikować parę istotnych kwestii, które dotyczą kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszej kolejności zestawiaj możliwie dużo dostępnych usług, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu pełniej rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim rzędzie obowiązkowo porównaj poziom stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz starać się o pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Byczyna, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszt prolongowania długu. Niejednokrotnie opłata za tzw. rolowanie bardzo podwyższa finalny koszt zadłużenia się.

Także dobrym rozwiązaniem jest, abyś sprawdzał dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i prześledził wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża liczba złych dyskusji powinna podnieść Twoją szczególną uwagę.

Następna kwestia: rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że nasze wytyczne pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.