Pożyczki w Bielsku Podlaskim

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Bielsku Podlaskim (województwo podlaskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to zazwyczaj 100 złotych, choć w pewnych przypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek to 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Bielsku Podlaskim?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Bielsku Podlaskim?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Bielsku Podlaskim. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z badania baz osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Niewątpliwie może to być wygodne na terenach wiejskich. Formularz wniosku można przesłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy też rentę. Wnioskowanie o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon a także konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - trzeba wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy jak również okres trwania umowy. Następnie należy wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto bankowe. Należy jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Bielsku Podlaskim

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera rozlokowanie placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, aby poznać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Bielsku Podlaskim.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś ocenić kilka ważnych rzeczy, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ze względu na to że za sprawą tego uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Następnie koniecznie sprawdź poziom stopy oprocentowania. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chciałbyś starać się o pieniądze, wykazana jest w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszty przedłużenia długu. Często opłata za prolongatę wydatnie podwyższa całościowy koszt.

Po czwarte koniecznym jest, abyś wchodził na specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i szukał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia ilość negatywnych opinii powinna wzbudzić Twoją szczególną uwagę.

Kolejna sprawa: kontroluj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz w stanie spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować zupełnie za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że opublikowane tutaj wskazówki pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.