Pożyczki w Hajnówce

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Hajnówce (województwo podlaskie, powiat hajnowski). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkookresowych także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość wynosi sto złotych, choć w pewnych przypadkach przekracza ona 10 000 PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Hajnówce?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Hajnówce?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Hajnówce. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od przeglądania rejestrów osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Bez wątpienia jest to użyteczne w przypadku osób starszych. Formularz wniosku można przesłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne zapisy w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby wynagradzania takiego pracownika nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub rentę. Wnioskowanie o taką usługę jest proste – wystarcza posiadanie telefonu a także rachunek bankowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba podać wysokość wnioskowanych środków i pożądany okres trwania umowy. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota będzie przelana na konto. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Hajnówce

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera położenie placówek. Zaznacz właściwy marker, żeby zobaczyć adres placówki. W razie potrzeby można przybliżyć widok. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Hajnówce.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto zwrócić uwagę na parę decydujących spraw, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

Na początek porównaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, dlatego że dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku finansowym.

Dalej: oszacuj jaka jest wysokość RRSO. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie sprawdź zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj koszty przedłużenia spłaty. Niejednokrotnie opłata za późniejszą spłatę istotnie podraża ogólny koszt.

Dodatkowo pożądane jest, abyś czytał strony internetowe zajmujące się parabankami i analizował opinie o instytucji, która Cię interesuje. Dominująca liczba negatywnych ocen musi obudzić Twoją szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: kontroluj, żeby nie zadłużyć się ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie bezproblemowo oddać pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować bezpłatnie.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj umowę przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane rozwiązania pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.