Pożyczki w Łomży

W poniższym wykazie przedstawiamy zestawienie pożyczek udzielanych w Łomży (województwo podlaskie, powiat Łomża). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych również mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj sto złotych, podczas gdy przekracza ona dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy to osiemnaście lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Łomży?

Osoby planujące skorzystać z określonej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Łomży?

Żeby pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnych w Łomży. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole.

Jak można zdobyć środki pieniężne z ominięciem weryfikacji w BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z konsultowania rejestrów osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane dotyczące konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać pożyczkę do domu w Łomży?

Dowóz gotówki do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne na terenach wiejskich. Formularz zapotrzebowania da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w regulaminie). W odniesieniu do usług internetowych trochę wyższy jest koszt tego typu usługi z racji konieczności wynagradzania konsultanta. Po pieniądze z dostawą do domu możemy udać się na stronę 2 podmiotów świadczących usługi finansowe. Tego typu usługę świadczą Mikroratka i Bocian.

Jak dostać pożyczkę na dowód?

Możliwość pożyczania na dokument tożsamości to rozwiązanie często poszukiwane wśród pożyczkobiorców. Zakres wymagań jest niewielka. Pożyczkobiorca nie musi przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne czy też dochody z renty. Celem skorzystania z finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków usługę świadczoną na dowód bez zaświadczeń załatwia się w następujący sposób - powinieneś określić kwotę wnioskowanych środków i długość okresu spłaty. Następnie należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Łomży

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na odpowiedni punkt, aby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Łomży.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Powinieneś zweryfikować kilka fundamentalnych rzeczy, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

W pierwszej kolejności oceniaj możliwie dużo proponowanych usług, ze względu na to że za sprawą tego najpełniej rozeznasz się w warunkach finansowania na rynku finansowym.

W drugim kroku koniecznie zweryfikuj jaki jest poziom stopy oprocentowania. RRSO to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielają wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszt przedłużenia spłaty. Z reguły opłata za późniejszą spłatę istotnie podwyższa finalny koszt.

Ponadto konieczne jest, żebyś przeglądał fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca liczba niekorzystnych dyskusji winna wzbudzić Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: kontroluj, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy będziesz zdolny oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż zamieszczone tutaj sugestie pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.