Pożyczki w Zambrowie

W poniższym wykazie zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Zambrowie (województwo podlaskie, powiat zambrowski). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych także mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość wynosi 100 złotych, podczas gdy przewyższa ona 10 000 PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Zambrowie?

Osoby pragnące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Zambrowie?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Zambrowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

Jak zdobyć pieniądze z ominięciem weryfikacji w BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z sprawdzania baz danych osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych najczęściej banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę z dostawą do domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Zasadniczo może to być przydatne w przypadku małych miejscowości. Formularz wniosku można wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia przedstawiciela trochę wyższe są koszty. trochę większe są koszty. O gotówkę w domu klienta można się starać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak zdobyć środki finansowe na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek zaświadczeń dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też rentę. Do skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się następująco - wystarczy wybrać kwotę pożyczanych środków oraz czas umowy. W następnym kroku należy wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja kredytowa zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Zambrowie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz właściwy marker, aby odczytać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Zambrowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś sprawdzić kilka istotnych rzeczy, dotyczących kosztów takich produktów finansowych.

Bezwzględnie porównaj możliwie dużo prezentowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim kroku koniecznie oceń skalę oprocentowania. Oprocentowanie RRSO to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Szczególnie zweryfikuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszt przedłużenia zadłużenia. Z reguły opłata za późniejszą spłatę znacząco powiększa całościowy koszt.

Także sensownie jest, abyś analizował fora internetowe poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, która Cię interesuje. Zbyt duża ilość negatywnych ocen powinna wzbudzić szczególną czujność.

Kolejna kwestia: rób tak, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Policz ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać darmowo.

I pamiętaj: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że opublikowane tutaj wskazówki pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.