Pożyczki Iwonicz Zdrój

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Iwoniczu Zdrój (województwo podkarpackie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkookresowych też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota wynosi sto zł, chociaż czasami jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Minimalny wiek to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Iwoniczu Zdrój?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Iwoniczu Zdrój?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Iwoniczu Zdrój. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z monitorowania rejestrów bazodanowych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei informacje na temat konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Zasadniczo może to być przydatne na obszarach wiejskich. Formularz wniosku da się wysłać za pośrednictwem internetu. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w regulaminie czy umowie). Z racji konieczności wynagradzania pracownika trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Zakres wymagań jest minimalna. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne lub dochody z renty. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – oprócz dokumentu tożsamości należy posiadać aktywny numer telefonu i konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy wybrać kwotę pożyczanych pieniędzy i długość okresu spłaty. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku oraz poczekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto. Trzeba jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Iwoniczu Zdrój

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje położenie placówek. Zaznacz wybrany znacznik, żeby sprawdzić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można przeczytać opinie napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Iwoniczu Zdrój.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto zweryfikować kilka ważnych spraw, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego pełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania w kraju.

Idąc dalej: obowiązkowo oszacuj poziom stopy oprocentowania. RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie jak najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź opłatę za rolowanie spłaty. Niejednokrotnie prolongata wydatnie podraża całkowity koszt.

Po czwarte koniecznym jest, abyś śledził fora dyskusyjne zajmujące się parabankami i śledził opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża liczba krytycznych dyskusji powinna obudzić szczególną uwagę.

Po piąte rób tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować darmowo.

I pamiętaj: z uwagą przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż zamieszczone tutaj sugestie pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.