Pożyczki Jarosław

W poniższym wykazie zaprezentowaliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Jarosławiu (województwo podkarpackie, powiat jarosławski). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych także nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to zazwyczaj sto złotych, podczas gdy przewyższa ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Jarosławiu?

Osoby planujące skorzystać z określonej usługi winny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Jarosławiu?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Jarosławiu. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na końcu.

W jaki sposób otrzymać środki pieniężne bez zaglądania do BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z sprawdzania baz danych dłużników. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak zdobyć środki finansowe do domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. W szczególności może to być użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Formularz zapotrzebowania da się przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś zapisy w regulaminie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieco wyższy jest koszt. trochę wyższy jest koszt. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

W jaki sposób można otrzymać pomoc finansową na sam dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Ilość formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, emeryturę lub świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste i posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - należy wybrać wartość pożyczanych pieniędzy jak również czas spłaty. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Należy jednak pamiętać, że pomyślna decyzja zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Jarosławiu

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera umiejscowienie placówek. Zaznacz odpowiedni punkt, aby poznać dane adresowe placówek. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Jarosławiu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zweryfikować kilka decydujących spraw, które odnoszą się do kosztów takiego zobowiązania.

Po pierwsze analizuj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego najpełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Następnie koniecznie oceń poziom oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom opłat. Co szczególnie ważne, sprawdź przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie sprawdź koszt przedłużenia długu. Często prolongatę spłaty bardzo podraża finalny poziom kosztów.

Po czwarte potrzebne jest, żebyś analizował dostępne serwisy poświęcone usługom pozabankowym i poszukiwał opinii o instytucji, która Cię interesuje. Przeważająca liczba krytycznych dyskusji powinna obudzić Twoją uwagę.

Kolejna sprawa: postąp tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj swój domowy budżet i sprawdź, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zawnioskujesz o taką pomoc finansową, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz go pobrać bez kosztów.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj treść umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że nasze porady pozwolą wybrać instytucję spełniającą wymagania.