Pożyczki Oleszyce

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Oleszycach (województwo podkarpackie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych również nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa wysokość to zazwyczaj sto zł, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Oleszycach?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Oleszycach?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Oleszycach. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od przeglądania baz danych dłużników. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo informacje na temat konsultowania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Bez wątpienia jest to wygodne na terenach wiejskich. Formularz zapotrzebowania można przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o konkretne określenia w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności wynagradzania pracownika nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy rentę. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku jak również numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy określić kwotę pożyczanych pieniędzy oraz okres spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja zależna jest od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Oleszycach

Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy marker, żeby zobaczyć adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż widok mapy. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można przejrzeć oceny wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Oleszycach.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych najlepiej najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze ocenić kilka nadrzędnych rzeczy, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Po pierwsze poznaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na całym rynku.

W drugim kroku oceń jaka jest wysokość oprocentowania rzeczywistego. Stopa oprocentowania to wygodna metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź opłaty za przedłużenie zadłużenia. Z reguły opłata za prolongatę wydatnie podraża sumaryczny koszt.

Po czwarte dobrze, byś przeglądał dostępne fora traktujące o usługach pozabankowych i analizował opinie o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia liczba negatywnych dyskusji winna wzbudzić szczególną uwagę.

Następna kwestia: pilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, że nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument pobrać zupełnie za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyższe sugestie pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.