Zestawienie pożyczek w Oleszycach

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. Poniżej prezentujemy ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Oleszycach (województwo podkarpackie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Najniższa wysokość to zazwyczaj 100 zł, choć w pewnych przypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc - do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Oleszycach) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Oleszycach. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z przeglądania baz danych finansowo zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów najczęściej banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Oleszyc i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Niewątpliwie jest to pomocne na obszarach wiejskich. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne zapisy w umowie). Jednakże ze względu na konieczność wynagradzania pracownika minimalnie wyższy jest koszt. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Głębsza analiza rynku pożyczkowego dowodzi, że ograniczenie formalności jest często poszukiwane. Zakres wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów dochodowych, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę albo rentę. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - trzeba określić wysokość niezbędnych środków jak również czas spłaty. W następnym kroku trzeba wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja zależy od sytuacji finansowej.

Lokalizacja instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Oleszyce i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia ich położenie. Zaznacz wybrany znacznik, żeby poznać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w pewnych przypadkach da się zobaczyć recenzje napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Oleszycach i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania dobrze będzie poprzedzić szczegółową analizą. Musisz ocenić kilka newralgicznych kwestii, które odnoszą się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszym rzędzie poznaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ dzięki temu uzyskasz rozeznanie w sytuacji panującej w kraju.

W drugim rzędzie koniecznie zweryfikuj skalę stóp procentowych. Stopa oprocentowania to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom opłat. Szczególnie zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, zamieszczona jest w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Oleszyce, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku porównaj koszty przedłużenia zadłużenia. Często opłata za tzw. rolowanie wydatnie podraża całkowity poziom kosztów.

Po czwarte dobrym rozwiązaniem jest, byś odwiedzał portale poświęcone parabankom i prześledził uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość nieprzychylnych opinii powinna zwiększyć szczególną uwagę.

Po piąte postąp tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Nie zapominaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś ocenił swoje szanse na zaciągnięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać darmowo.

I rzecz najważniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyżej zaprezentowane wskazówki pozwolą wytypować instytucję spełniającą wymagania.