Zestawienie pożyczek w Łukowie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Łukowie (województwo lubelskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data aktualizacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki również mogą liczyć na pomoc. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna wysokość wynosi 100 PLN, choć w pewnych przypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Łukowie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • posiada udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Łukowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od monitorowania baz osób zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Łukowa i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Bez wątpienia jest to przydatne w przypadku wsi. Formularz można wysłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o jakieś zapisy w umowie). Jednak ze względu na konieczność zatrudnienia pracownika nieznacznie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Bliższa analiza rynku pożyczkowego wskazuje, iż uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Ubieganie się o taką usługę nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu a także konto w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – wystarczy wybrać kwotę potrzebnych środków i czas spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota będzie przekazana na konto. Warto jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Adresy instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Łuków i w okolicach znajduje się kilka placówek. Zaprezentowany plan miasta przedstawia miejsca ich położenia. Zaznacz właściwy marker, żeby sprawdzić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Łukowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś ocenić kilka ważnych spraw, dotyczących kosztów spłaty.

Po pierwsze analizuj możliwie dużo prezentowanych usług, dlatego że dzięki takiemu podejściu najpełniej zorientujesz się w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

To nie wszystko bezwzględnie oblicz skalę RRSO. Stopa oprocentowania to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. W szczególności przeanalizuj przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Łuków, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj opłatę za przedłużenie długu. Często prolongata bardzo podraża całkowity koszt zadłużenia się.

Także koniecznym jest, byś studiował fora dyskusyjne poświęcone parabankom i sprawdził wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca ilość niekorzystnych opinii musi podnieść Twoją uwagę.

Następna kwestia: postąp tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości. Oceń należycie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo spłacić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz w stanie go wygenerować bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane sugestie pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.