Pożyczki w Międzyrzecu Podlaskim

W tabeli poniżej zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Międzyrzecu Podlaskim (województwo lubelskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to raptem 100 złotych, choć w pewnych przypadkach jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Międzyrzecu Podlaskim?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Międzyrzecu Podlaskim?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Międzyrzecu Podlaskim. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej.

Czy można zdobyć pieniądze bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od sprawdzania baz danych finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest indywidualnie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące weryfikacji rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Czy można uzyskać środki finansowe w domu?

Dostarczanie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. Bez wątpienia jest to pomocne w przypadku wsi. Formularz zapotrzebowania da się wypełnić przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne zapisy w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby wynagradzania konsultanta nieznacznie wyższe są koszty. nieznacznie większe są koszty. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Co zrobić, aby zdobyć pomoc finansową na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać odpowiednich zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy jak również posiadanie telefonu komórkowego. Generalnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – należy podać wartość potrzebnych środków jak również okres spłaty pieniędzy. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Międzyrzecu Podlaskim

Poniższa mapa przedstawia miejsca położenia placówek. Zaznacz wybrane miejsce, żeby zobaczyć adres placówki. W razie konieczności można przybliżyć widok. Wyświetlając placówkę, w niektórych przypadkach można przejrzeć opinie wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Międzyrzecu Podlaskim.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Warto zweryfikować parę podstawowych rzeczy, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie poznaj jak najwięcej dostępnych usług, ponieważ dzięki temu rozeznasz się w sytuacji panującej na rynku tych produktów.

Idąc dalej: koniecznie poznaj wielkość oprocentowania. Oprocentowanie RRSO jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. W szczególności sprawdź przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oceń koszty przedłużenia zadłużenia. Z reguły opóźnienie spłaty bardzo powiększa całościowy poziom kosztów.

Także dobrze, żebyś śledził specjalistyczne witryny poświęcone parabankom i poszukiwał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Dominująca liczba negatywnych ocen musi obudzić Twoją nieufność.

Kolejna kwestia: zrób tak, aby nie zadłużać się ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twój budżet domowy i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, warto, żebyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz pobierając raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I rzecz najważniejsza: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że zamieszczone tutaj wytyczne pomogą wybrać instytucję spełniającą wymagania.